3:1 Krzysztof Bukowski #88 ( Lauri Huhdanpää #92, Christian Lindberg #8 ) +/-
5/5
do pustej bramki
59:34
27:09 2 min. Marek Charvát #3 Natarcie
27:16 2 min. Michał Kotlorz #71 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko

- Koniec Meczu
- 60 min - GOL! 3-1! Strzał do pustej bramki Bukowskiego i trzy punkty zostaną w Sanoku.
- 59 min - Szturc uderzył obok bramki.
- 58 min - Czas dla gości. 1:29 do końca, Zagłębie bez bramkarza.
- 58 min - Walka pod bandą a czas ucieka gościom.
- 56 min - Huhdanpaa przed bramkę, ale Strzyżowski nie trafia dokładnie w gumę.
- 56 min - Kara przed bramką Zagłębia i na ławkę kar siada Kozłowski.
- 56 min - Podanie przed bramkę, ale z bliska strzał Filipka broni Szczepkowski.
- 55 min - Strzelał ponownie Biłas, tym razem pewnie do raka łapie Szczepkowski.
- 54 min - GOL! 2-1 Biłas! Indywidualna akcja sanockiego obrońcy, wjechał w tercję rywala i pociągnął z nadgarstka - trafił idealnie pod poprzeczkę!
- 53 min - Indywidualna akcja Kozłowskiego, ale na posterunku Salama.
- 53 min - Strzał Huhdanpy z bulika, odbija Szczepkowski.
- 52 min - Ponownie z boku Sienkiewicz, odbija Szczepkowski.
- 51 min - Sienkiewicz dostał dobre podanie na skrzydło, ale jego strzał prosto w bramkarza.
- 50 min - Ceder z bliska pudłuje! Strzelał najpierw Binner, wypluł przed siebie bramkarz ale nieprecyzyjnie dobijał szwedzki napastnik.
- 49 min - Krężołek próbował z bulika, pewnie do raka łapie Salama.
- 48 min - Strzał Strzyżowskiego i poprawka MacEacherna odbija Szczepkowski. Zagłębie wybija na uwolnienie.
- 47 min - Stadel uderzył z daleka, odbija Salama.
- 46 min - Kontra sanoczan 2 na 1, ale Ceder nie trafia z bliska w krążek.
- 45 min - Dwukrotnie próbował Kozłowski. Pierwszy strzał odbił Salama a drugi minął jego bramkę.
- 43 min - Lindberg spod bandy, ale obok bramki.
- 42 min - Florczak przejął krążek, ale jego strzał wylądował nad poprzeczką.

- Koniec II tercji.
- 39 min - Huhdanpaa z bulika, pewnie Szczepkowski.
- 38 min - Andriejkiw ląduje na ławce kar. W przewadze ponownie gospodarze.
- 37 min - Mocny strzał z pierwszego krążka Lindberga - odbija Szczepkowski.
- 36 min - Strzał Filipka minął bramkę Szczepkowskiego.
- 35 min - Kontra Valtoli i niewiele zabrakło do zaskoczenia Salamy, ale ten nie dał się pokonać.
- 34 min - Kara dla Andrejkiwa. W przewadze gospodarze.
- 32 min - Huhdanpaa minął rywala, ale próbował podać przed bramkę i w gumę nie trafił Bukowski.
- 31 min - Kara obustronna dla Musioła i Krężołka.
- 31 min - Mocny strzał z bulika Szturca, broni Salama.
- 30 min - Kara dla Filipka. W przewadze Zagłębie.
- 30 min - Wrzucenie gumy przez Filipka i mrozi Szczepkowski.
- 28 min - GOL! 1-1! Huhdanpaa z okolicy bulika przymierzył i guma idealnie trafiła przy słupku!
- 28 min - Kotlorz bezpośrednio wystrzelił gumę poza taflę i sanoczanie zagrają 5 na 3 przez 1:53.
- 28 min - Charvat trafia na ławkę kar. W przewadze gospodarze.
- 27 min - Uderzenie Lindgrena, przechodzi obok słupka.
- 25 min - Kozłowski wjechał przed bramkę, jego strzał zatrzymał Salama.
- 24 min - Strzał Biłasa odbija Szczepkowski, dobitka Bukowskiego - ale na raty mrozi bramkarza Zagłębia.
- 23 min - Ceder uderzył spod niebieskiej, odbija Szczepkowski.

- Koniec I tercji.
- 20 min - Filipek w indywidualnej akcji, wjechał przed bramkę - ale o jeden zwód za dużo i nie zdołał oddać precyzyjnego strzału.
- 19 min - Charvat spod niebieskiej, łapie pewnie do raka Salama.
- 17 min - Sanoczanie 3 na 1, ale podanie Filipka źle przyjął na łyżwę Strzyżowski.
- 16 min - Z boku uderzał Bukowski, znowu niepewnie krążek przechodzi wzdłuż bramki.
- 15 min - Strzał Sienkiewicza niepewnie odbija Szczepkowski.
- 14 min - W dobrej sytuacji Lindgren, ale dobrze z bramki wyjechał i skrócił kąt Salama.
- 13 min - Strzał MacEacherna odbija Szczepkowski, blisko dobitki Strzyżowski.
- 12 min - Florczak spod niebieskiej, jego uderzenie łapie Szczepkowski.
- 11 min - GOL! 0-1! Strzał Krężołka odbił się od Charvata stojącego przed bramką i zmylił kompletnie Salamę.
- 10 min - Uderzenie Valtoli sprawiło dużo kłopotu Salamie, który odbił krążek do góry i o mało go nie przelobował.
- 8 min - Biłas dostał podanie przed bramkę, miał doskonałą sytuację, ale trafił w Strzyżowskiego.
- 8 min - Andriejkiw nie wiadomo dlaczego nie zdecydował się podać do wychodzącego na czystą pozycję Nahunkę. Zwolnił akcję, ale uderzył Lindgren - broni Salama.
- 8 min - Huhdanpaa pod bramkę, ale do pustej bramki nie trafił Binner - minął się z krążkiem.
- 8 min - Krężołek uderzył z bulika, na raty łapie Salama.
- 7 min - Mocny strzał Sienkiewicza, obok słupka.
- 6 min - Ginda z daleka, zbyt lekko.
- 4 min - Szturc minął defensora gospodarzy i miał czystą pozycję, lecz dobrze wyszedł z bramki Salama.
- 4 min - Dwie skuteczne interwencje Szczepowskiego.
- 3 min - MacEachern spod niebieskiej, ale obok słupka.
- 2 min - Strzał Kotlorz z boku, odbija Salama. Zagłębie przycisnęło.
- 1 min - Charvat przejął gumę, uderzył z okolicy bulika - odbija Salama.

#55 Patrik Spěšný B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Mikołaj Szczepkowski B 2 2.02 35 10 11 14 0 0 94.29 59:16 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0