1:1 Wiktor Turkin #23 ( Pawło Padakin #21, Bartłomiej Pociecha #67 ) +/-
1:2 Wiktor Turkin #23 Karny decydujący 65:00
06:43 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Trzymanie przeciwnika
15:31 2 min. Jan Krzyżek #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:22 2 min. Bartosz Ciura #6 Wysoko uniesiony kij
35:22 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Atak kijem trzymanym oburącz
47:06 2 min. Mateusz Bryk #69 Uderzanie kijem
58:53 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Uderzanie kijem

Koniec dogrywki.

65. min - Bukowski uderzał na bramkę, radzi sobie jednak dobrze Lackovic.
64. min - Padakin zrobił sobie trochę miejsca, ale nie udało mu się oddać strzału.
63. min - Z poszanowaniem krążka teraz obie ekipy starają się nie popełnić błędu.
62. min - Izacky zrobił kilka kółek, starał się uderzyć ale dobrze zablokowany.
61. min  -Wydawało się, że Kaskinen ma trochę miejsca, jednak dobrze przyblokowany kijem i strzał wysoko nad bramką.
61. min - Zaczynamy dogrywkę.

Koniec III tercji.

60. min - GOOOOLLLL!!! Tyszanie dopinają swego, na 12 sekund przed końcem Turkin doprowadza do wyrównania.
60. min - Kotłuje się przed bramką gospodarzy, Bukowski w świetnej sytuacji ale jeszcze lepiej interweniuje golkiper JKH!
59. min - Jeszcze kara dla jastrzębian. Do końca spotkania Urbanowicz odpocznie na ławce kar.
59. min - Fucik w boksie, wznowienie przed Lackoviciem i czas dla GKS-u Tychy.
58. min - Gościński wypałił na bramkę i tym razem jastrzębian ratuje spojenie słupka z poprzeczką!
57. min - Spalony jastrzębian, i mamy wznowienie przed bramką Lackovica, mimo to Fucik pozostaje w bramce.
56. min - Komorski mocno z zamachu, jednak nie trafił w światło bramki.
55. min - Ogromny kocioł przed Lackovicem, guma zamrożona przez bramkarza JKH.
54. min - Błyskawicznie po wznowieniu wystrzelił Jeziorski, ale Lackovic wyłapał ten strzał jak "muchę, która wolno leci".
53. min - Rac na dobrej szybkości przymierzył ze środka, ale minimalnie chybił.
52. min - Marzec z bliska ale dobrze zablokowany i Kolusz mógł wyjaśnić zamieszanie.
51. min - Szybka kontra tyszan, ale nie zrozumieli się goście w ostatniej fazie tej akcji.
50. min - Dużo miejsca miał Bagin, ale uciekła mu guma z kija. Tyszanie w komplecie.
49. min - Kolusz z niebieskiej, później Paś sprzed bramki i dwukrotnie Fucik zamyka drzwi do bramki.
48. min -  Za uderzanie na ławkę kar zjeżdża Mateusz Bryk.
48. min - Tym razem Fucik świetną interwencją ratuje tyszan.
47. min - Urbanowicz zmienił tor lotu krążka tuż przed Fucikiem, ale golkiper tyszan zostawił parkan przy bliższym słupku i zapobiegł niebezpieczeństwu.
46. min - Kaskinen miał dwie okazje z niebieskiej, ale za każdym razem powstrzymany przez bramkarza gospodarzy.
45. min - Pociecha ze strzałem z niebieskiej, jednak bardzo dobrze ustawiony Lackovic widział ten strzał i bez problemu sobie z nim poradził.
44. min - Mroczkowski miał przed sobą odkrytą bramkę, ale powstrzymany przez defensorów gospodarzy.
43. min - Dwukrotnie Kiełbicki i dwukrotnie zmuszony do interwencji Fucik.
42. min - Mroczkowski minął wszystkich, ale nie udało mu się dogonić krążka i przekierować go do pustej jastrzębskiej bramki.
41. min - Rozpoczynamy ostatnią odsłonę dzisiejszego spotkania.

40. min - Rozklepali defensywę JKH tyszanie i miał świetną okazję Jeziorski, ale znów bardzo dobra interwencja Lackovica ratuje gospodarzy.
39. min - Zając przejechał cały lód i z ostrego kąta uderzał na bramkę Fucika, golkiper gości łapie gumę  i zatrzymuje grę.
38. min - Zawodnicy z Tychów wygrywają wznowienie i bronią się w osłabieniu. Na lód już wrócili wcześniej ukarani zawodnicy.
37. min - Bagin, uderza, zbija parkanem Fucik i uwalniają się goście.
36. min - W końcu tyszanie odebrali krążek. Na ławce kar Ciura, dodatkowo jeszcze Pociecha wyrzucony za atak kijem trzymanym oburącz. Gospodarze mają 2 minuty przewagi 5 na 3.
35. min - Będzie kara dla tyszan, JKH w sześciu. Uderza Bagin, dobrze zblokowany.
34. min - Galant wrzucił krążek, wypuścił go Lackovic, jednak Ciura najeżdżający na bramkę nie zdołał go dobić.
33. min - Mroczkowski kombinuje z Pociechą, ten drugi uderza na bramkę i Lackovic musi odbić gumę parkanem.
32. min - Długo w tercji ofensywnej goszczą teraz gospodarze ale niewiele z tej obecności wynikało.
31. min - Bukowski huknął, ale tylko w poprzeczkę, szczęście sprzyja teraz jastrzębianom.
30. min - Tyszanie wychodzili 2 na jeden i tylko fenomenalna interwencja Lackovica uratowała gospodarzy przed utratą bramki.
29. min - Izacky wychodził sam na sam, ale sędziowie przerwali tą akcję, dopatrując się spalonego.
28. min - Tyszanie nieco zagubieni po utracie bramki, jastrzębianie mają za to znacznie więcej z gry i cały czas starają się zdobyć drugą  bramkę.
27. min - Urbanowicz szukał Izackiego, jednak podanie nie było celne. Chwilę później Fucki mrozi krążek i uspokaja grę.
26. min - Idą za ciosem gospodarze.  Zając starał się znaleźć spsób na Fucika, ale czujnie golkiper tyszan.
25. min - GOOOLLL!!! Dobrze znalazł się Jarosz na środku i precyzyjnym strzałem wyprowadza gospodarzy na prowadzenie.
25. min - Spirko starał się zaskoczyć Fucika, jednak  jego strzał niecelny.
24. min - W ostatniej chwili Kamienieu przecina podanie do Pasia i zapobiega zagrożeniu.
23. min - Rajamaki z okolic bulika, Fucik zbija do boku.
22. min - Jarosz popędził za bramkę tyszan, jednak czujnie obrońcy.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Pierwsze wznowienie wygrywa GKS Tychy.

20. min - Próbował jeszcze Spirko indywidualnie, ale na czas powstrzymany przez defensorów GKS-u Tychy.
19. min - Kamienieu mocno pociągnał z niebieskiej, jednak guma przeleciała obok bramki gości.
18. min - Starzyński wjechał przed bramkę i z bliska starał się zaskoczyć Fucika, bezbłędnie golkiper tyszan.
17. min - Jastrzębianie mają problem z założeniem zamku, ich akcje skutecznie powstrzymywane przez tyskich defensorów.
16. min - Kara dla tyszan. Na ławkę kar wędruje Jan Krzyżek.
15. min - Mroczkowski indywidualnie skupił na sobie uwagę defensorów gospodarzy i oddał gumę do Raca, który nie trafił czysto w gumę i zaprzepaścił szansę.
14. min - Mrozi gumę Fucik po wrzutce z tercji neutralnej.
13. min - Kolusz samotnie wymanewrował tyskich obrońców i zrobił sobie mnóstwo miejsca do oddania strzału, nie udało się jednak pokonać ostatniej przeszkody - bramkarza GKS-u.
12. min - Pelaczyk szukał partnerów przed bramką, jednak żaden z partnerów nie zdążył dojechać przed Fucika.
11. min - W odpowiedzi Bukowski z indywidualną akcją, jednak obydwie próby strzału zablokowane przez obrońców JKH.
10. min - Górny huknął z niebieskiej, instynktownie Fucik wybija do boku.
9. min - Na zakończenie przewagi starał się zaskoczyć Jeziorski, ale zblokowany przez defensora z Jastrzębia. Miejscowi w komplecie.
8. min - Mądrze broni się JKH i co chwilę wystrzeliwuje gumę z tercji obronnej.
7. min - Kara dla gospodarzy. Urbanowicz na ławce kar.
6. min - Tym razem po raz pierwszy zamieszanie pod bramką gości. Po akcji Pelaczyka i Pasia zakotłowało się pod tyską świątynią.
5. min - Sobecki wystrzelił z niebieskiej, mrozi gumę Lackovic.
4. min - Padakin nie miał co zrobić z krążkiem, więc wypalił na bramkę Lackovica, jednak ten strzał nie miał prawa zaskoczyć bramkarza.
3. min - W ofensywie wciąż goście z Tychów, kilka strzałów na bramkę gospodarzy, jednak świetnie radzi sobie jastrzębski golkiper.
2. min - Ciura wrzuca krążek przed bramkę, jeszcze próbuje dobić Ubowski, ale czujnie Lackovic.
1. min  -Zaczynamy! Pierwsza guma dla tyszan.

Dzień dobry. Już za kilka chwil początek hokejowych emocji na lodowisku "Jastor". Na relację "minuta po minucie" zaprasza Kamil Przegendza.

#92 Maciej Urbanowicz LS 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Jan Jaroměřský PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0
#4 Olli Kaskinen PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Illa Korenczuk PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Jan Krzyżek LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0
#7 August Nilsson LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Pawło Padakin LS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 1 0 1 1 -1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#89 Roman Rác ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0