2:5 Patryk Wajda #4 ( Jakub Ižacký #93, Dominik Jarosz #98 ) +/-
2:6 Nicholas Ford #18 ( Marcin Kolusz #25, Dominik Paś #14 ) +/-
21:13 2 min. Nicholas Ford #18 Uderzanie kijem
30:10 2 min. Jauhienij Kamienieu #9 Uderzanie kijem
34:59 2 min. Tuukka Rajamäki #24 Opóźnianie gry
59:03 2 min. Krystian Dziubiński #61 Wysoko uniesiony kij

60. min - Dziubiński na ławce kar.
60. min - Górny trafiony w twarz kijem przez Dziubińskiego.
58. min - Kontra Unii, Trkulja na drugą stronę do Kowalówki, ale ten źle przyjął to zagranie.
56. min - Dziubiński od zakrystii, dobitka Bezuska, ale nieskuteczna.
55. min - Czas dla JKH GKS-u Jastrzębie.
54. min - Krzemień indywidualnie z lewego skrzydła i niewiele zabrakło, aby krążek zatrzepotał w siatce. Górą jednak Lackovic.
53. min - Martiska z niebieskiej i pewnie do raka łapie gumę Płonka.
51. min - Płonka zastępuje w bramce Unii R. Kowalówkę.
51. min - GOOOOOOOL!!!!!! 2:6! Cóż za trafienie Forda! Bezuska zdaje się zlekceważył jastrzębianina, który z uderzył z najbliższej odległości i zaskoczył R. Kowalówkę!
51. min - Jastrzębianie dobrze radzą sobie pod naporem rywali we własnej tercji.
49. min - Wanat sprzed obrońcy, uderzył między jego nogami i trafił wprost w Lackovicia.
48. min - Bezuska spod niebieskiej, trącenie gumy przez Karjalainena, która minimalnie mija światło bramki.
46. min - Samotny rajd Wanata lewym skrzydłem zwieńczony groźnym strzałem, z którym jednak poradził sobie jastrzębski bramkarz.
45. min - Diukow sprzed bulika i odbija gumę do boku Lackovic.
45. min - Bezuska z dystansu i nieznacznie się pomylił.
44. min - Valtola uderzył z niebieskiej, ale nie zaskoczyło to Lackovicia.
42. min - GOOOOOOL!!!! 2:5! Wajda trafia do siatki przy bliższym słupku!
41. min - Paś mocno spod niebieskiej i oświęcimski golkiper z dozą szczęścia odbija to uderzenie.

40. min - Strzał Dziubińskiego z bekhendu po lodzie z najbliższej odległości nie znalazł drogi do siatki.
39. min - Górny uderzył spod niebieskiej i trafił w R. Kowalówkę.
38. min - Petarda Izackiego w kontrze, lecz stanowczo obok bramki.
37. min - Karjalainen kąśliwie sprzed bulika, ale zdołał wyłapać to uderzenie Lackovic.
36. min - Bezbłędnie bronią się jastrzębianie w liczebnym osłabieniu.
35. min - Rajamäki odesłany na ławkę kar.
35. min - GOOOOOOL!!!! 2:4! Ford zagrał z bulika gumę przed bramkę, skąd pod poprzeczkę trącił ją Kolusz!
35. min - Arrak spod bandy i do raka łapie gumę R. Kowalówka.
33. min - Prusak wyjechał przed bramkę JKH, skąd uderzył z bekhendu, ale nie zdołał pokonać jastrzębskiego golkipera.
32. min - Bezradni oświęcimianie w tej przewadze.
31. min - Kamienieu na ławce kar.
31. min - Trkulja sam przed bramkarzem, ale został sfaulowany.
29. min - Strzał spod bandy odbity parkanem przez Lackovicia i krążek powędrował wprost do niekrytego Denyskina, który jednak nie połapał się i nie trafił w krążek.
28. min - Karjalainen z ostrego kąta obija boczną siatkę rywala.
28. min - GOOOOOOOL!!!! 2:3! Ponownie błyskawiczna odpowiedź JKH! Martiska uderzył z bulika sprzed obrońców po dalszym słupku i zasłonięty R. Kowalówka przepuścił to uderzenie!
27. min - GOOOOOL!!!! 2:2! Kuli, kuli, aż w końcu ukuli! Oświęcimianie wręcz po nawałnicy strzałów doprowadzają do wyrównania za sprawą Uimonena, który trafił do siatki z najbliższej odległości, leżąc już niemalże na lodzie!

26. min - Rajamaki uderzył z bekhendu prosto w bramkarza Unii.
25. min - Izacky od zakrystii i krążek po rykoszecie zatańczył przed linią bramkową!
24. min - Jastrzębianie zamknięci we własnej tercji.
23. min - Prusak urwał się jastrzębskiej defensywie prawym skrzydłem, ale minimalnie przestrzelił.
23. min - GOOOOOOOL!!!! 1:2! Błyskawiczna odpowiedź JKH! Górny z lewego bulika pociągnął z nadgarstka i trafił w dalsze okienko!
23. min - GOOOOOOL!!!! 1:1! Valtola uderzył z prawego bulika po lodzie bez przyjmowania i trafił do siatki pomiędzy parkanami Lackovicia!

22. min - Ford na ławce kar.
21. min - Ostrzeliwanie jastrzębskiej bramki, ogrom sytuacji, ale nie ma bramki!
21. min - Viinikainen sprzed bulika, trącenie przez Pasia i krążek minimalnie mija światło bramki.

20. min - Krzemień z bekhendu minimalnie obok bramki.
19. min - Ford w sytuacji niemalże sam na sam na prawym skrzydle, szukał okienka i nieznacznie się pomylił.
18. min - Izacky urwał się oświęcimianom, ale w solowej kontrze nie trafił w światło bramki.
18. min - Blisko pierwszej bramki dla gospodarzy, zakotłowało się pod bramką JKH i ostatecznie sędzia przerywa grę.
17. min - Krzemień sam pognał lewym wahadłem i w solowej akcji trafił prosto w Lackovicia.
16. min - S. Kowalówka przed bramkę, skąd trącił gumę Valtola, lecz nieskutecznie.
15. min - Starzyński przymierzył z lewego skrzydła po dalszym słupku i efektownie złapał gumę do raka R. Kowalówka.
14. min - Ahopelto sam przedarł się do tercji rywala, złożył się do strzału i..... złamał kija.
13. min - Krzemień uderzył po lodzie z lewego skrzydła celując po dalszym słupku i minimalnie się pomylił.
12. min - Hamilton z niebieskiej ponad bramkę.
12. min - Dwójkowa kontra gospodarzy, podanie Karjalainena na środek do Ahopelto, ale jastrzębski obrońca przerywa to zagranie.
11. min - Izacky sprzed bulików, jednak prosto w golkipera Unii.
10. min - Paś blisko sytuacji sam na sam, ale R. Kowalówka wyjechał z bramki i w porę wybił gumę.
9. min - Sędzia główny przerywa grę sygnalizując nieprzepisowe zagranie hokeisty Unii, ale ostatecznie wycofuje się z tej decyzji.
8. min - Ahopelto w sytuacji sam na sam nie trafia w światło bramki!
6. min - Czwarta formacja gospodarzy rozbija kontry JKH.
5. min - GOOOOOOL!!!!! 0:1! Starzyński wyprowadza swój zespół na prowadzenie!
5. min - Dogranie przed bramkę do Starzyńskiego, który minimalnie się pomylił.
4. min - Valtola przed bramkę, Heikkinen trącił gumę, z którą poradził sobie jednak Lackovic.
4. min - Paś w solowej akcji trafia prosto w R. Kowalówkę.
3. min - Bezuska spod niebieskiej po lodzie obija parkan Lackovicia.
2. min - Kaleinikovas z prawego bulika, przymierzył szukając miejsca przy słupku, lecz guma po rykoszecie opuszcza taflę.
1. min - Spirko przed oświęcimską bramką, ale uciekł mu krążek.

#9 Roman Diukow PO 0 0 0 0 0 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 -2 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Ville Heikkinen ŚR 0 1 0 1 1 -3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Kristaps Jākobsons PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Mark Kaleinikovas PS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Henry Karjalainen PS 0 1 1 0 1 -3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Miłosz Noworyta LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Daniel Olsson Trkulja ŚR 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Jakub Lackovič B 2 2.00 34 10 10 14 0 0 94.12 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0