1:2 k. (0:0, 1:0, 0:1, d. 0:0, k. 1:2) Zakończony
2024-01-19
18:00
IV Runda / 34. kolejka
1:0 Damian Kapica #95 ( Damian Tomasik #15, Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58 ) +/-
(+) Kapica #95, Pangiełow-Jułdaszew #58, Tomasik #15, Wielkiewicz #86, Wronka #10

- Czekają nas rzuty karne!
- 65 min - Ogromne zamieszanie pod bramką Spesnego. Próbował Wronka  - bez efektu.
- 64 min - Salo z bulika, łapie na raty Horawski.
- 63 min - Akcja za akcje, próba Kotlorza, następnie Valtola obok słupka. Próbował Kiss i Cichy. Nadal bez bramek w dogrywce.
- 62 min - Strzał z pierwszego krążka Załamaja - odbija Spesny.
- 61 min - Mocny strzał Kapicy przechodzi nad poprzeczką bramki Spesnego.
- 60 min - Spesny broni strzały Szczechury i Cichego.
- 60 min - Mamy dogrywkę. Gospodarze zaczną 4 na 3.

- 60 min - Na ławkę kar trafia Saur za zahaczanie.  7 sekund do końca regulaminowego czasu gry.
- 60 min - Bucenko sam na sam i broni Horawski! W między czasie sędzia podniósł rękę i jest kara dla Zagłębia. Tuż przed akcją ukraińskiego napastnika sędzia dopatrzył się faulu.
- 60 min - Strzał Cichego, łapie Spesny.
- 59 min - Setka gospodarzy! Lorraine wyłożył gumę Cichemu a ten z bliska nie zdołał umieścić gumy w bramce! To powinien być gol!
- 57 min - Groźnie uderzał Valtola, ale w bramce dobrze przemieścił się Horawski.
- 55 min - Kara dla Szczerby, który przewinił w tercji ataku. W przewadze Zagłębie.
- 54 min - Spod bandy uderzył Wronka, ale niecelnie i guma wyszła z tercji gości.
- 53 min - Horawski łapie strzał Tyczyńskiego.
- 51 min - Wronka celował pod poprzeczkę - broni Spesny.
- 50 min - Kudzin wjechał przed bramkę, broni Spesny, dobitka z bliska Neupauera - ponownie bramkarz Zagłębia.
- 49 min - Cichy z bulika, odbija Spesny.
- 49 min - Bucenko pod bramką, ale łapie Horawski.
- 48 min - GOL! 1-1 Salo! Najpierw uderzył Tyczyński, krążek gdzieś źle trafił obrońca i z powietrza uderzył Salo a guma przeturlała się obok słupka bramki Horawskiego, który niepewnie stał przy słupku.
- 46 min - Podhale nie wykorzystało przewagi, zbyt długie holowanie krążka nie pozwoliło na groźną akcję.
- 44 min - Andriejkiw trafia na ławkę kar. W przewadze gospodarze.
- 44 min - Cichy z bulika, pewnie Spesny.
- 43 min - Strzał Szturca i Krawczyka - odbija Horawski.
- 41 min - Strzał Tyczyńskiego ze skrzydła, pewnie łapie Horawski.

- Koniec II tercji
- 40 min - Na ławkę kar siada Kiss. W przewadze Zagłębie.
- 40 min - Ogromne zamieszanie pod bramką Horawskiego. Broni strzał z niebieskiej i dobitkę z bliska.
- 40 min - Andriejkiw z niebieskiej, pewnie Horawski.
- 39 min - Załamaj przed bramkę, krążek odbił się przed Spesnym. Ale wychodzi obok bramki.
- 38 min - Wielkiewicz przed bramkę, lecz Wronka nie trafia dokładnie w krążek!
- 37 min - Kudzin uderzył obok bramki.
- 37 min - Szczechura ze Spesnym uderzyli się kijami. Otrzymują za to po dwie minuty. Za Spesnego na ławce Salo, będzie odsiadywał karę.
- 36 min - Lorraine wzdłuż bramki, ale nikt nie zamknął akcji.
- 35 min - Wielkiewicz mógł wyjść sam na sam, ale dobrze powstrzymał go Krężołek.
- 34 min - Krótka analiza i sędzia rozkłada ręce.
- 34 min - Sędzia podczas pierwszego przerwania gry sprawdza wideo czy krążek przekroczył linię bramkową po strzale Saura.
- 34 min - Saur z ostrego kąta trafia w słupek. Zdezorientowany Horawski tylko wzrokiem odprowadził gumę.
- 33 min - Nahunko z kontrą, ale faulowany przez Szczechurę i siły się wyrównują.
- 33 min - Na ławce kar Bucenko. Tym razem w przewadze gospodarze.
- 32 min - Kontra Lorreine z Wielkiewiczem, ale niewiele zabrakło do zamknięcia akcji.
- 31 min - Strzał Nahunki pewnie chwyta Horawski.
- 30 min - Krężołek leży na lodzie. Z reakcji napastnika Zagłębia wynika, że został uderzony w krocze. Na ławkę kar siada Neuapuer, protestuje ławka gospodarzy.
- 30 min - Kotlorz z bulika, pewnie łapie Horawski.
- 27 min - Krężołek do Valtoli w sytuacji 2 na 1, ale strzał niezbyt precyzyjny fińskiego napastnika łapie Horawski.
- 26 min - Kontra Zagłębia, strzał Salo odbija Horawski.
- 26 min - Akcja Kapicy, podał do Wronki, strzał jednak został odbity przez Spesnego, próba dobitki i zablokowana. Niewiele zabrakło do drugiego gola!
- 25 min - Lindgren z nadgarstka, obok słupka.
- 24 min - Po chwili przerwy wracamy do gry. Spesnemu nic groźnego się nie stało.
- 24 min - Uraz Spesnego, który leży na lodzie. Strzelał Załamaj, lot krążka próbował zmienić Wielkiewicz a w tym momencie niefortunnie upadł wytrącony z równowagi sosnowiecki bramkarz.
- 22 min - Skrzydłem ruszył Neupauer, ale jego strzał zbyt lekki i pewnie łapie Spesny.
- 21 min - GOL! 1-0! Kapica wjechał przed bramkę, Spesny wyciągnął się jak długi, ale doświadczony napastnik ulokował gumę w siatce.

- Koniec I tercji.
- 19 min - Skrzydłem ruszył Tyczyński, w dobrej sytuacji się znalazł napastnik Zagłębia, ale jego strzał z nadgarstka broni Horawski.
- 18 min - Tomasik z niebieskiej, ale pewnie łapie do raka Spesny.
- 17 min - Kontra Wronki, podał do Wielkiewicza - ale jego strzał z bulika odbija parkanem Spesny.
- 17 min - Tyczyński do Valtoli, ale ofiarnie rzucając się na lód broni Horawski.
- 16 min - Strzał Tyczyńskiego po rykoszecie - poza taflą.
- 16 min - Na ławce kar Pangiełow-Jułdaszew. W przewadze Zagłębie.
- 16 min - Szturc uderzył nad poprzeczką.
- 15 min - Wielkiewicz minął rywala, znalazł się przed bramką, ale kijem krążek wybił mu Spesny.
- 14 min - Jarczyk miał wolne miejsce, ale zbyt długo czekał na strzał i obrońca wybił mu gumę spod kija.
- 12 min - Tomasik pod bramkę, ale nie zdołał nikt przeciąć krążka.
- 9 min - Kapica przed bramkę, ale guma trafiła w łyżwę Wielkiewicza i nie zdołał oddać strzału.
- 9 min - Kiss uderzył, ale obok bramki. Jęk zawodu na trybunach.
- 7 min - Mocny strzał z nadgarstka Wielkiewicza mija bramkę Spesnego.
- 5 min - Soroka uderzył nad poprzeczką.
- 4 min - Uderzenie Szczerby po wznowieniu, obok bramki.
- 2 min - Kolejne dwa strzały gości, próbował ponownie Nahunko.
- 2 min - Atakuje Zagłębie. Mocny strzał Nahunki odbija do boku Horawski.
- 1 min - Dobra okazja Szturca, ale uderzył z okolicy bulika zbyt lekko. Pewnie łapie Horawski.

#50 Paweł Bizub B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Alex Horawski B 1 0.92 47 13 12 17 4 1 97.87 65:00 0 8 2 75.00 0 0 0 0 0 0 1