3:0 (0:0, 2:0, 1:0) Zakończony
2024-01-23
18:00
IV Runda / 36. kolejka
1:0 Sebastian Kowalówka #12 ( Daniel Olsson Trkulja #21, Andrij Denyskin #71 ) +/-
58:54 2 min. Carl Ackered #5 Spowodowanie upadku przeciwnika

60. min - Studziński ponownie w boksie.
59. min - Kara dla Ackereda.
59. min - Kaleinikovas w sytuacji niemalże sam na sam, ale powstrzymał go Studziński.
58. min - K. Kalinowski na ławce kar.
57. min - GOOOOOL!!!! 3:0! Dziubiński wypuszczony dalekim podaniem trafia do pustej siatki!
57. min - Studziński w boksie.
56. min - Czas dla KH Energi Toruń.
55. min - Zieliński z dystansu, nie widział krążka Lundin, jednak mimo to poradził sobie z nim.
53. min - Bezuska mocno spod niebieskiej i górą Studziński.
52. min - Prusak z bekhendu w obramowanie bramki.
51. min - Heikkinen ofiarnie interweniował pod własną bramką, do której później samotnie wleciał.
50. min - Behm spod niebieskiej, lecz niecelnie.
48. min - Strzał Olssona Trkulji zablokowany przez Kowalówkę.
47. min - Ahopelto przedarł się przez szyki obronne torunian, ale w ostatecznej fazie nie pokonał bramkarza gości.
46. min - K. Kalinowski na ławce kar za niesportowe zachowanie.
45. min - Bezuska przymierzył z bulika, lecz górą "Studnia".
43. min - Ackered kąśliwie z lewego bulika po dalszym słupku, ale pewnie do raka złapał gumę Studziński.
42. min - Błąd oświęcimskiej defensywy, po którym do krążka dopadł Kogut, uderzył mocno z pełnego zamachu i trafił prosto w Lundina.
42. min - Heikkinen z najbliższej odległości szukał dalszego okienka i przestrzelił.
41. min - Ahopelto w sytuacji sam na sam, przejechał całe lodowisko, ale nie pokonał Studzińskiego.

40. min - Kowalówka za bramką gości, ale nie ma pomysłu co zrobić z krążkiem.
39. min - Szarpanina pod bramką Unii. Obejdzie się jednak bez wykluczeń.
38. min - Uimonen osamotniony na lewym buliku, pokusił się jednak o dogranie na drugą stronę do Krzemienia, które jednak zostało przecięte.
37. min - GOOOOOL!!!! 2:0! Heikkinen w sytuacji sam na sam, pokonuje Studzińskiego strzałem "w piątą dziurę"!
35. min - GOOOOOOL!!!! 1:0! Dobre wrzucenie krążka przed bramkę, gdzie stał Kowalówka i skutecznie przekierował gumę do bramki przy bliższym słupku!

34. min - Baszyrow odesłany na ławkę kar.
33. min - Denyskin wyłuskał gumę, ale z lewego bulika trafił w sam środek Studzińskiego.
32. min - Bombardowanie toruńskiej bramki i do pustej krążkiem nie trafił Kaleinikovas!
30. min - K. Kalinowski wycofał gumę do Koguta, który uderzył z pełnego zamachu, jednak nie pokonał Lundina.
29. min - Uimonen przymierzył sprzed koła bulikowego i obił poprzeczkę toruńskiej bramki.
28. min - Fjodorovs kąśliwie z lewego bulika, szukał dalszego okienka i nieznacznie się pomylił.
27. min - Syty przed bramkę do Prokurata, który momentalnie uderzył będąc niepilnowanym i krążek po rykoszecie opuścił taflę.
26. min - Valtola przymierzył z niebieskiej, lecz nie znalazł drogi do siatki.
25. min - Trójkowo ruszyli oświęcimianie i niecelne podanie Wanata kończy tę akcję.
24. min - Jaworski mocno z dystansu, ale niecelnie.
23. min - Ackered na ławce kar.
22. min - Idealna okazja Ahopelto na środku, był niepilnowany, ale przestrzelił.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

19. min - Petarda Jakobsonsa z niebieskiej nie zaskoczyła "Studni".
17. min - Kaleinikovas wrzucił gumę spod bandy przed bramkę, gdzie próbował ją trącić Denyskin, lecz nieskutecznie.
16. min - Wrzutka torunian z lewego skrzydła, ale łapie gumę do raka Lundin.
15. min - Baszyrow wjechał z gumą do tercji Unii, wycofał do Larionovsa, który jednak przestrzelił.
13. min - Kaleinikovas uderzył z bliska, próbował jeszcze dobijać gumę z powietrza, ale sędzia odgwizdał wysoki kij i mamy przerwę w grze.
12. min - Denyskin z prawego bulika po lodzie i parkanem interweniuje Studziński.
11. min - Petarda torunian z dystansu ląduje obok bramki.
10. min - Heikkinen wyłuskał gumę w tercji rywala i udał się z nim przed bramkę, lecz nie zdołał pokonać Studzińskiego.
8. min - Kogut w sytuacji sam na sam, jednak górą oświęcimski bramkarz.
7. min - Noworyta mocno spod niebieskiej, ale prosto w Studzińskiego.
7. min - Wanat sam przed bramkarzem, lecz nie zdołał pokonać toruńskiego golkipera.
6. min - Schafer sprzed bulika i z problemami interweniuje Lundin.
5. min - Heikkinen sam przed bramkarzem, dobitka z bliska Valtoli i Ahopelto, ale żaden z nich nie pokonał Studzińskiego.
4. min - Kogut na ławce kar.
2. min - Dwójkowa kontra torunian, Larionovs dołożył kija i krążek prawie wpadł za kołnierz Lundinowi!
1. min - Zieliński samotnie ze środka i skutecznie interweniuje Lundin.

#9 Roman Diukow LO 0 1 0 1 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
#55 Ville Heikkinen ŚR 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Kristaps Jākobsons PO 0 1 0 1 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
#31 Mark Kaleinikovas PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Henry Karjalainen PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Linus Lundin B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Daniel Olsson Trkulja ŚR 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#31 Julius Pohjanoksa B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 2 2.02 32 10 11 11 0 0 93.75 59:16 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0