16:11 2 min. Kamil Wałęga #21 Zahaczenie
26:46 2 min. Kristjan Kombe #11 Natarcie
32:13 2 min. Igor Smal #28 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:14 2 min. Alan Łyszczarczyk #88 Zahaczenie
50:20 2 min. Eduard Slessarevski #5 Zahaczenie
54:36 2 min. Łukasz Krzemień #15 Uderzanie kijem
54:36 2 min. Lauri Lahesalu #28 Uderzanie kijem
56:07 2 min. Robert Ossipov #27 Przeszkadzanie
58:31 2 min. Dominik Paś #14 Spowodowanie upadku przeciwnika

- Koniec meczu. Biało-czerwoni udanie rozpoczynają turniej w Sosnowcu, wygrywając 7:3.
- 59.min - Paś z karą dwóch minut, Polska skończy mecz w czterech na lodzie.
- 59.min - Uderzenie z niebieskiej, bez problemów broni Zabolotny.
- 58.min - Rooba, z zaskoczenia, z lewej strony, ale bez rezultatu.
- 57.min - GOOLLL!!! Wykorzystana przewaga przez Polaków, Łyszczarczyk zagrywa do Krężołka, który niepilnowany wpisuje się na listę strzelców.
- 57.min - Kara dla Estonii. Wykluczony Ossipov.
- 56.min - Krzemień przez najbliższe dwie minuty odpocznie sobie w boksie. Podobnie jak jego kolega, Lauri Lahesalu. Oba zespoły po pięciu.

- 56.min - Po nagraniu zza bramki Sleesarevski z lewego bulika, ale obok słupka.
- 53.min - GOOOLLL!!! Estończycy w osłabieniu wychodzą z kontrą, po której Lovkov pakuje gumę do bramki.
- 51.min - Sleesarevski z karą dwóch minut.
- 50.min - Tyczyński groźnie, odbija parkanami Koitmaa.
- 49.min - GOOLLL!!! Alan Łyszczarczyk znakomicie pocelował w okienko i "zdjął pajęczynę" z bramki Koitmy.
- 48.min - Groźna akcja Estończyków, napastnik przełożył sobie polskiego obrońcę, ale przed bramką chybił.
- 46.min - GOOLLL!!! Robert Arrak z prawego bulika świetnie pomierzył po długim słupku i nie dał szans golkiperowi.
- 45.min - Lahesalu z niebieskiej, ale bezskutecznie.
- 44.min - Puzakow zza prawego bulika, bez problemów chwyta krążek Zabolotny.
- 42.min - Linde w prawej strony, w sprytny sposób zaskoczyć chciał Zabolotnego.
- 41.min - Jurgens z prawego bulika, niecelnie.
- Zaczynamy trzecią tercję meczu.

- Koniec drugiej tercji. Polacy pewnie prowadzą 5:1.
- 40.min - Dwa razy zamieszanie pod bramką Estonii, ostatecznie rywale biało-czerwonych zażegnują zagrożenie.
- 39.min - Już w pięciu na pięciu Zieliński pomknął lewą stroną, ale jego strzał przelatuje obok bramki.
- 38.min - Rooba z okolic lewego koła bulikowego, ale pewnie interweniuje Zabolotny.
- 37.min - Ponownie Estonia o jednego więcej, w boksie kar ląduje Łyszczarczyk.
- 35.min - Estończycy bez dogodnych okazji w przewadze, a oba zespoły już w pełnym zestawieniu.
- 33.min - Igor Smal wykluczony na dwie minuty.
- 33.min - Osipov z niebieskiej, odbija Zabolotny.
- 31.min - Dronia z lewego skrzydła, ale niegroźnie.
- 29.min - GOOLLL!!! Dwójkowa akcja Krężołka i Komorskiego, po której ten drugi umieszcza krążek w odsłoniętym przez bramkarza boku bramki.
- 27.min - GOOLLL!!! Błyskawicznie wykorzystana przewaga przez Polaków. Strzał między bulikami Pasia, krążek ląduje na kiju Jeziorskiego, który umieszcza gumę w pustej bramce.

- 27.min - Polacy w przewadze, w boksie kar ląduje Kombe.
- 27.min - Linde z lewej flanki, Zabolotny czujny przy krótkim słupku.
- 25.min - Embrich po długim zagraniu oko w oko z bramkarzem, ale Polak górą w tym pojedynku.
- 24.min - GOOLLL!!! Bartłomiej Jeziorski po wznowieniu przejął krążek na prawym buliku i celnie przymierzył pod poprzeczkę.
- 23.min - Polacy w natarciu, strzał z niebieskiej, potem dobra okazja Krzemienia.
- 22.min - Łyszczarczyk chwilę pobawił się z obrońcami, następnie podał do Dronii, ale ten, z niebieskiej, nieskutecznie.
- 21.min - Komorski sam na sam, ale przegrywa pojedynek z bramkarzem.
- Wałęga wygrywa wznowienie z Kombe, zaczynamy drugą tercję!

- Do końca pierwszej tercji żaden z zespołów nie zdołał zmienić wyniku. Po dwudziestu minutach gry - 2:1 dla biało-czerwonych.
- Analiza wideo po ruszeniu bramki przez Zabolotnego. Sędziowie nie dostrzegają jednak żadnych nieprawidłowości.
- 18.min - GOOLLL!!! Robert Rooba zwiódł obrońcę, zaczarował bramkarza i precyzyjnie umieścił krążek w bramce.
- 17.min - Kamil Wałęga na ławce kar.
- 16.min - Kulintsev z niebieskiej, łapie gumę Zabolotny.
- 15.min - GOOOLLL!!! Tyczyński, zza bramki, nagrywa na kij Dariusza Wanata, a ten na raty pakuje krążek do siatki.
- 14.min - Łyszczarczyk między bulikami, po interwencji bramkarza zamieszanie. Estończycy wychodzą jednak z opresji.
- 12.min - Zieliński z dystansu, potem dobitka sprzed bramki Wanata, ale dalej tylko jeden gol po stronie Polaków.
- 11.min - Kookma z niebieskiej, po raz kolejny niebezpiecznie pod bramką biało - czerwonych.
- 10.min - Groźny kontratak Estonii, po zagraniu kolegi Viitanen w świetnej okazji, ale Zabolotny wyciąga się jak długi i broni.
- 10.min - Jaśkiewicz zza prawego bulika, interweniuje Koitmaa.
- 9.min - Kulintsev mocno, pomiędzy bulikami, ale obok bramki.
- 8.min - Lovkov z backhandu, Zabolotny zbija strzał.
- 7.min - Arrak z lewego bulika, ale zblokowany przez obrońcę.
- 5.min - Tyczyński groźnie, po obrocie, z dystansu, z problemami Koitmaa.
- 5.min - Lovkov z okolic niebieskiej, krążek w łapaczce Zabolotnego.
- 4.min - Zamieszanie pod estońską bramką, próba jednego z napastników z backhandu. Bramkarz mrozi ostatecznie krążek.
- 3.min - Krzemień z dystansu, zblokowany.
- 2.min - GOOLLL!!! Bartosz Ciura z ostrego kąta wrzuca krążek na krótki słupek bramkarza, a guma ląduje w siatce.
- 1.min - Próba w stylu "Lacrosse" jednego z Estończyków.

#24 Oskar Jaśkiewicz PO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1