Rozgrywki: 2023/24 - Puchar Kontynentalny: III runda
Grupa F (Cortina D'Ampezzo) / 1. kolejka
1:0 Grzegorz Pasiut #18 ( Bartosz Fraszko #10, Maciej Kruczek #12 ) 5/5 12:09
1:1 Adam Brady #9 ( Nolan LaPorte #37 ) (+1) 5/4 14:16
2:1 Noah Delmas #3 ( Grzegorz Pasiut #18, Bartosz Fraszko #10 ) (+2) 5/3 20:27
3:1 Grzegorz Pasiut #18 ( Bartosz Fraszko #10, Mateusz Bepierszcz #24 ) 5/5 26:05
4:1 Grzegorz Pasiut #18 ( Bartosz Fraszko #10, Sam Marklund #20 ) (+1) 5/4 41:44

KONIEC SPOTKANIA!!!!

60. min - Szaleje w bramce John Murray, świetną interwencją utrzymuje prowadzenie.
59 min - GOOOOL 5:4 Czekają nas emocje do samego końca. Ferencvarosi z bramką kontaktową.
57. min - GOOOL! 3:5 Błyskawicznie wykorzystują przewagę zawodnicy Ferencvarosi!
57. min - Olli Iisakka wykluczony na dwie minuty.
57. min - Czas dla drużyny Ferencvarosi
54. min - Ferencvarosi podkręca tempo gry, jednak nie potrafią przebić się przez katowicką defensywę
53. min -La Porte próbował z bekhendu zaskoczyć Murraya.
51 min . GOOOOL! 5:2 Po wyrównaniu formacji na lodzie, mistrzowie Węgier zdobywają drugą bramkę.
49. min Kacper Maciaś ukarany karą dwóch minut.
49. min - Ferencvarosi rzuca wszystkie siły do ataku, węgierska drużyna otworzyła się, próbując gonić wynik.
48. min - Próbował zaskoczyć zasłoniętego Murraya Rasmus Kulmala, jednak po jego uderzeniu krążek mija bramkę.
46. min -Odpowiedź mistrza Węgier, spore zamieszanie pod bramką Murraya, który mrozi krążek.
45. min - Grzegorz Pasiut show!!! Kapitan GieKSy zdobywa swoją czwartą bramkę !
43 min - Nie potrafią znaleźć sposobu na zaskoczenie defensywy GieKSy zawodnicy Ferencvarosi
41. min GOOOOOL ! 4:1 Kolejna świetnie rozegrana przewaga w wykonaniu mistrzów Polski! Precyzyjnym uderzeniem przy krótkim słupku akcje wykańcza Grzegorz Pasiut. Hat trick kapitana GieKSy!!!
41. min - Dobra praca GieKSy, od pierwszych sekund przewagi.
41. min - Hrabal na ławce kar.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję!

KONIEC DRUGIEJ TERCJI

40. min - Po raz kolejny Fraszko z Pasiutem w świetnym rozegraniu. Kapitan GieKSy z nadgarstka uderzył tym razem niecelnie.
39. min - Katowiczanie łapią sporo luzu w swoich ofensywnych poczynaniach. Ferencvarosi jednak błyskawicznie potrafi odpowiedzieć.
38. min - W indywidualnej akcji wprowadził krążek do tercji rywala Kacper Maciaś, jednak na ostatniej prostej do bramki, guma została na kiju rywala.
36. min - Miło się patrzy, jak chodzi dzisiaj krążek z kija na kij katowickich zawodników. Przenieśliśmy się ponownie do węgierskiej tercji.
35. min - Okres gry, bez wyraźnej dominacji żadnej ze stron.
34. min - Odpowiedź Ferencvarosi, krążek wrzucony na bramkę, górą Murray.
33. min - Kolejnych szans próbują katowiczanie, jednak na posterunku Arany.
32. min - Węgrzy wybronili osłabienie. Pełne formacje na lodzie.
30. min - Turbucz na ławce kar.
29. min - Dojrzała gra GKS-u, który stara się kontrolować wydarzenia na lodzie. Mistrzowie Węgier czekają na możliwość wypuszczenia swoich kontrataków.
28. min- Próbował z nadgarstka Sokay, jednak krążek przeniesiony poza światło bramki.
27. min GOOOOOL!!!!! 3:1 - Ależ pograli katowiczanie! Świetnie otworzył akcję Mateusz Bepierszcz, a Grzegorz Pasiut do spółki z Bartoszem Fraszko koronkowo wykończyli akcję!
26. min - GKS w pełnym zestawieniu na lodzie.
26. min - Gorąco pod katowicką bramką! Krążek po rykoszecie zmienił kierunek lotu, jednak Murray przytomnie interweniuje parkanem.
25. min -  Mocno rozpoczęli okres gry w przewadze Węgrzy. Na posterunku jednak pozostaje Murray.
24. min - Pasiut na ławce kar.
22. min - Ferencvarosi w pełnym zestawieniu.
21. min - GOOOOL!!!! 2:1 Z wielkim spokojem rozegrali swoją przewagę zawodnicy GKS-u. Noah Delmas mocnym uderzeniem z dystansu ponownie wyprowadza GieKSe na prowadzenie.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję ! 75 sekund podwójnej przewagi GieKSy.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI

20. min - Na ławce kar zasiada również Hrabal!
20. min - Galajda na ławce kar.
18. min  - Bez sytuacji pod którąkolwiek z bramek upływają minuty.
17. min - GKS próbuje ponownie zamknąć rywala w jego tercji.
15. min - GOOOL! 1:1 Goście wyrównują. Adam Brady odnajduję się najlepiej w zamieszaniu pod bramką Murraya i wpycha krążek do siatki.
15. min - Grzegorz Pasiut na ławce kar, powód: opóźnianie gry.

15. min - Indywidualnie próbował Gergo Nagy. Póki co, katowicka defensywa świetnie czyta intencje .
15. min - Pracy na bramkarzu próbował Mateusz Michalski, jednak krążek zamrożony.
14. min - Po zdobytej bramce, uspokoiły się nieco wydarzenia na lodzie. Ferencvarosi w dalszym ciągu skupione na bronieniu dostępu do własnej bramki.
13. min - GOOOOOOOOL!!!!!! 1:0 Na uderzenie z dystansu  zdecydował się Bartosz Fraszko. Krążek posłany przez napastnika przeciął Grzegorz Pasiut i otworzył wynik spotkania.
12. min - Drużyny w pełnym zestawieniu.
11. min - Zamykają grę w tercji katowiczanie, jednak brakuje wykończenia strzałem.
10. min - Kulmala na ławce kar!
9. min - Świetnie pograł duet Smal-Michalski. Po wrzuconym krążku, napastnicy GieKSy próbowali pracy na bramkarzu, jednak górą defensywa rywali.
8. min - Węgrzy na prawdę szybko potrafią wyprowadzać krążek. GieKSa musi zachować czujność i uważać na niebezpieczdne kontry Węgrów.
7. min - Trzecia formacja mocno pracuje obronie gości, którzy gubią krązek we włąsnej tercji.
6. min - Pierwsza odpowiedź gości, uderzał z dystansu Karoly, mrozi Murray.
5. min - Trwa napór mistrzów Polski, rywale schowani za mocną gardą czyhają na kontrę.
4. min - Delmas z dystansu i po interwencji bramkarza guma trafia w słupek!
3. min - Pracują na rywalach zawodnicy GKS-u. Ferencvarosi zamknięci we własnej tercji.
2. min - Indywidualnie wprowadził krążek pod bramkę rywali Hitosato. GKS pozostaje w tercji mistrzów Węgier.
2. min - Mocno rozpoczął GKS, w pierwszej akcji próbował z lewego bulika Fraszko.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie! W bramce GKS-u John Murray.