3:6 (0:3, 1:1, 2:2) Zakończony
2024-01-26
18:30
V Runda / 37. kolejka
0:1 Alexander Szczechura #28 ( Damian Kapica #95, Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58 ) +/-
(+) Kapica #95, Pangiełow-Jułdaszew #58, Szczechura #28, Tomasik #15, Wronka #10
(-) Kunst #5, Látal #62, Motloch #19, Raška #69, Špaček #93
5/5 03:12
0:2 Marat Soroka #90 ( Łukasz Kamiński #8, Tomasz Szczerba #4 ) +/-
(+) Kamiński #8, Pangiełow-Jułdaszew #58, Paranica #17, Soroka #90, Tomasik #15
(-) Berling #94, Kasperlík #82, Kunst #5, Lundgren #54, Motloch #19
5/5 13:27
0:3 Johan Lorraine #21 ( Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58, Michael Cichy #78 ) +/-
(+) Cichy #78, Lorraine #21, Pangiełow-Jułdaszew #58, Szczechura #28, Załamaj #69
1:4 Michael Cichy #78 ( Bartłomiej Neupauer #9, Damian Tomasik #15 ) +/-
(+) Cichy #78, Neupauer #9, Pangiełow-Jułdaszew #58, Tomasik #15, Wielkiewicz #86
(-) Ježek #90, Látal #62, Raška #69, Špaček #93, Žůrek #23
5/5 39:06
2:4 Marek Špaček #93 ( Tomáš Vildumetz #88, Adam Raška #69 ) +/-
(+) Ježek #90, Motloch #19, Raška #69, Špaček #93, Vildumetz #88
(-) Kapica #95, Pangiełow-Jułdaszew #58, Szczechura #28, Wronka #10, Załamaj #69
3:6 Damian Tomasik #15 ( Filip Wielkiewicz #86, Michael Cichy #78 ) +/-
(-) Brynkus #71, Jalasvaara #46, Krenželok #29, Látal #62, Sawicki #13, Vildumetz #88
46:48 2 min. Alexander Szczechura #28 Spowodowanie upadku przeciwnika

- Koniec meczu. "Szarotki" wygrywają 6:3.
- 59.min - GOOOOOOOOLLLLL!!! Kolejną próbę gry z wycofanym bramkarzem wykorzystuje Tomasik, który posyła krążek do pustej bramki.
- 59.min - GOOOOOOLLLLL!!!!! Po objechaniu bramki wciśnięciu krążka pośród kotłujących się zawodników Brynkus pakuje krążek do siatki. Sędziowie co prawda oglądali jeszcze całą sytuacje na monitorze, ale ostatecznie zdecydowali się uznać gola.
- 58.min - GOOOOOOOOLLLLL!!!! Wielkiewicz umieszcza krążek w pustej bramce i podwyższa prowadzenie gości.

- 57.min - Cracovia w sześciu.
- 57.min - Czas dla Rudolfa Rohacka.
- 57.min - GOOOOOLLLLL!!! Vildumetz otrzymuje krążek na wprost bramkarza i celnym strzałem daje "Pasom" nadzieje.
- 55.min - Jeżek spod bandy, z ostrego kąta. Bez problemów Horawski.
- 54.min - Spacek z dystansu, prosto w Horawskiego.
- 53.min - Soroka z lewej, krążek zbity przez Robsona.
- 52.min - Spacek na granicy prawego koła bulikowego, krążek obija jednak słupek.
- 51.min - Latal w dogodnej sytuacji, ale zatrzymany przez obrońce.
- 50.min - Szansa dla Cracovii, broni Horawski.
- 50.min - Kapica osamotniony wychodzi oko w oko z Robsonem, ale efektowna próba wykończenia pomiędzy nogami nie przyniosła rezultatu.
- 47.min - Kapica z prawego koła bulikowego, łapie Robson.
- 47.min - Vildumetz próbował nagrać zza bramki, krążek przejęty przez obronę.
- 43.min - Tomasik z niebieskiej, niecelnie.
- 41.min - Jeżek między bulikami, ale minimalnie przestrzelił.
- Zaczynamy trzecią tercję!

- Koniec drugiej tercji. Wynik: 4:1 dla Podhala.
- 40.min - Świetnie w bramce Horawski, który zatrzymał dwie próby Berlinga z bliska.
- 40.min - GOOOOOOOLLLLL!!!! Neupauer popędził z krążkiem po prawej flance i w tempo nagrał Cichemu, który łopatką kija skierował gumę do siatki.
- 37.min - Raska z prawej, czujnie przy krótkim słupku Horawski.
- 37.min - Sawicki z niebieskiej, odbija Horawski.
- 36.min - "Pasy" również nieskuteczne w przewadze.
- 35.min - Tomasik po przechwycie uderza z prawego skrzydła, na posterunku jednak Robson.
- 35.min - Raska z lewej, broni Horawski.
- 34.min - Worwa na ławce kar.
- 34.min - Horzelski spod bandy, interweniuje Robson.
- 33.min - Kolejna nie wykorzystana przewaga przez gości.
- 32.min - Załamaj między bulikami, niecelnie.
- 31.min - Latal odpocznie przymusowe przez dwie minuty.
- 30.min - Lundgren z lewego bulika, na posterunku Horawski.
- 30.min - Groźny strzał gospodarzy z okolic prawego bulika, z problemami Horawski.
- 29.min - Latal z rajdem na lewej, broni jednak Horawski.
- 28.min - Motloch z prawej, niecelnie.
- 27.min - Z kontrą Latal, który wychodzi sam na sam z Horawskim, bramkarz "Szarotek" jednak zwyciężył w tym pojedynku.
- 27.min - Horzelski po zamachu, z dystansu, zbija Robson.
- 25.min - Jeżek z niebieskiej, broni Horawski.
- 25.min - GOOOOOOOLLLLL!!!! Dwójkowa akcja Jaalasvary i Vildumetza - Czech zagrał z prawej, Fin pod bramką momentalnie odegrał, a napastnikowi pozostało jedynie umieścić krążek w osłoniętej bramce.
- 25.min - Berling z prawego skrzydła, mrozi gumę Horawski.
- 23.min - Sawicki między bulikami, odbija Horawski.
- 22.min - Horzelski z dystansu, niecelnie.
- 22.min - Sawicki groźnie po rajdzie z prawej, potem jeszcze dobijał sprzed bramki. Dwukrotnie jednak świetnie między słupkami Horawski.
- 21.min - Latal z prawej, broni Robson.
- Zaczynamy drugą tercję!

- Koniec pierwszej tercji. Podhale prowadzi 3:0.
- 20.min - Przepychanki pod boksem "Szarotek", Jeżek bodajże szarpał się z którymś z graczy gości.
- 20.min - Kasperlik z dystansu, łapie Horawski.
- 17.min - GOOOOOOLLLLLL!!!! Lorraine z lewej strony precyzyjnie uderze po długim rogu i podwyższa prowadzenie "Szarotek".
- 17.min - Cichy dobrze nagrał Szczechurze, ale ten przestrzelił sprzed bramki.
- 15.min - Raska z karą dwóch minut.
- 14.min - GOOOOOOLLLLLL!!!! Marat Soroka sprytnie, z backhandu, zmusił Robsona do kapitulacji.
- 13.min - Raska z prawej, obok bramki.
- 13.min - Kasperlik po prawym skrzydle, w bramce jednak czujnie Horawski.
- 13.min - Po wstrzeleniu z niebieskiej krążek minimalnie mija nowotarską bramkę.
- 12.min - Jaalasvara z dystansu, uderzenie łapie Horawski.
- 12.min - Krenżelok z niebieskiej, w odbijaczkę Horawskiego.
- 12.min - Vildumetz z lewej, zblokowany.
- 12.min - Kapica zebrał za bramką krążek i strzelił, broni Robson.
- 10.min - Gracze Podhala w przewadze długo wymieniali między sobą krążek, co jednak efektów nie przyniosło. Obie formacje w pełnym zestawieniu.
- 8.min - Pierwsze wykluczenie w dzisiejszym meczu, na ławce kar zasiada Motloch.
- 7.min - W fenomenalnej okazji Neupauer, wychodząc oko w oko z Robson, krążek jednak obił jedynie poprzeczkę.
- 6.min - Groźny strzał "Pasów" z niebieskiej, ale na posterunku Horawski.
- 6.min - Załamaj z lewego koła bulikowego, z problemami odbija Robson.
- 3.min - GOOOOOLLLLL!!!! Pangiełow-Jułdaszew dostaje krążek między bulikami, nagrywa do ustawionego przy lewym słupku Szczechury, który wpakował gumę do siatki.
- 2.min - W dobrej okazji przed bramką Brynkus, ale jego strzał zatrzymany przez Horawskiego
- 1.min - Motloch z niebieskiej, minimalnie obok słupka.
- 1.min - Nagrać do Szczechury z prawej próbował Wronka, ale podanie zablokowane przez obrońcę.

#9 Bartłomiej Neupauer LS 0 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 0 2 1 1 2 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Tarek Paranica LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Marat Soroka ŚR 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Alexander Szczechura PS 1 0 0 0 1 -1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0