4:3 Noah Delmas #3 ( Bartosz Fraszko #10, Grzegorz Pasiut #18 ) +/-
07:25 2 min. Jakub Wanacki #5 Atak kijem trzymanym oburącz
16:23 2 min. Mateusz Bryk #69 Uderzanie kijem
39:10 2 min. Olaf Bizacki #12 Przeszkadzanie
42:47 2 min. Bartosz Ciura #6 Uderzanie kijem
50:35 2 min. Sam Marklund #20 Ostrość
50:35 2 min. Bartosz Ciura #6 Ostrość
54:02 2 min. Jakub Wanacki #5 Przeszkadzanie
59:51 2 min. Illa Korenczuk #13 Opóźnianie gry

61. min GOOOOOL 4:3!!!!!! Delmas strzałem w okienko kończy spotkanie.

61. min - Początek dogrywki. Przed gośćmi jeszcze 1:51 kary, w związku z czym rozpoczynamy w formacjach 4/3.

KONIEC TRZECIEJ TERCJI. CZEKA NAS PIĘCIOMINUTOWA DOGRYWKA.

60. min - Korenchuk na ławce kar.
60 . min  - Rakietę w swoim stylu odpalił Koponen i tylko parkan Fucika uratował tyszan na 10 sekund przed końcem.
59. min - GOOOOOL!!!!! 3:3 Kapitan bierze sprawy w swoje ręce. Filip Komorski mocnym uderzeniem w samo okienku daje tyszanom wyrównanie.
59. min - Fucik opuszcza bramkę.
57. min - Ruszają tyszanie w poszukiwaniu wyrównującej bramki. GieKSa nie zamierza jednak oddawac inicjatywy.
57. min - Pełne formacje na lodzie.
56. min - Kontra Bartosza Fraszko, krążek jednak minimalnie po długim słupki minął obramowanie bramki Fucika.
55. min - Tyszanie nacierają. Murray interweniując gubi maskę. Nie zabraknie emocji do samego końca.
55. min - Jakub Wanacki na ławce kar.
52. min - Raz jeszcze wrzuca Koponen, odbija Fucik, przejmują tyscy defensorzy.
51. min - Zgodnie z oczekiwaniami: Marklund i Ciura na ławce kar.
51. min - Marklund aktywny w tercji rywala. Najpierw próbował spomiędzy wąsów, chwilę później złapał się "za łby" z Bartoszem Ciurą pod bramką Fucika. Rośnie temperatura w derbach.
50. min - Przed wznowieniem gry Marklund i Padakin w drobnej potyczce.
49. min - Bartosz Fraszko z lewego bulika dogrywa na kij Pasiuta, ten jednak nie znajduje miejsca aby pokonać Fucika.
49. min - Goście w poszukiwaniu akcji mogącej dać remis, arbitrzy przerywają w związku ze spalonym atak.
47. min -Trzeszczą kije, trzeszczą bandy. Tempo szybkie. Dobrze się ogląda dzisiejsze spotkanie w Satelicie.
45. min - GOOOOOL!!!!! 3:2 Błyskawiczna odpowiedź gości, w równie efektownym stylu. Roman Rac dobrze wypuścił Mateusza Bryka, który przy krótkim słupku z prawego bulika zaskoczył Murraya.
45. min - GOOOOL!!! 3:1 To była przewaga palce lizać! Jak po sznurku chodził krążek, aż w końcu dotarł na kij Koponena, który mocnym uderzeniem pokonał Fucika.
43. min - Bartosz Ciura wykluczony z gry na dwie minuty.
43. min - Próbował Murraya zaskoczyć przy krótkim słupku Padakin. Górą golkiper GieKSy.
43. min - Bepierszcz dobrze zagrał do Smala, jednak ten nie zdołał zabrać się z krążkiem na bramkę.
42. min - Pełne formacja na lodzie.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję! Goście jeszcze przez ponad minutę w osłabieniu.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI

40. min - Tyszanie zdołali oddalić akcję od własnej bramki, na trzecią tercję pozostanie 1:10 wykluczenia Bizackiego.
40. min- Olaf Bizacki wykluczony z gry na dwie minuty.
40. min - Ruszyło "meczycho" na dobre! Gramy od bramki do bramki. Ledwie odbił krążek Murray po strzale Gościńskiego, a już akcja pod bramką Fucika.
38. min - Gorąco pod bramką Murraya, trwa walka o krążek jednak w porę interweniują arbitrzy uspokajając zainteresowanych.
36. min - Potężnie uderzył z lewego bulika Olaf Bizacki, szukając miejsca przy krótkim słupku. Świetnie parkanem zainterweniował Murray.
36. min - GOOOOOOL!!!!!!! 2:1 Przebojem ruszył na tyską bramkę Miro Lehtimaki. Fiński napastnik w sytuacji sam na sam wygrał pojedynek z Fucikiem i podwyższył prowadzenie GieKSy.
34. min - Wanacki mocno z dystansu, parkanami wyprowadza z opresji swoją drużynę Tomáš Fučík.
33. min - Marklund przejął źle zagrany krążek w tyskiej tercji, zagrał do Sokaya, a ten jak na tak wyszkolonego technicznie zawodnika, wydaje się, że mógł pokusić się o lepsze wykończenie.
32. min - Nieprzyjemne uderzenie z prawego bulika posłał Korenchuk, Murray zdołał jednak zamknąć parkany.
31. min - Nie ustępują strony w walce. Dłużej przy krążku gospodarze, jednak goście potrafią się błyskawicznie odgryźć.
29. min - Pod bramką gospodarzy kontakt między Murrayem a Komorskim. Ta charakterna dwójka gwarantuje wysoką temperaturę na lodzie.
28. min - Ofiarnie krążek wyłuskuje Murray. Czeka nas wznowienie w katowickiej tercji.
27. min - Sporo niedokładności w podaniach po obu stronach, akcja zagęszczona w środkowej tercji.
26. min - Szybka kontra gości. Mroczkowski próbował szczęścia lecz po jego strzale krążek ląduje poza lodowiskiem.
25. min - Lepszy okres katowiczan, krążek od paru chwil w ich posiadaniu. Gra toczy się pod tyską bramką.
24. min - Sporo przerw w grze, nie pozwala to drużynom na dobre się rozpędzić.
23. min - Tyszanie chcą wejść na odpowiednie obroty, palą jednak kolejny atak z rzędu.
23. min - GieKSa w tercji gości. Tyszanie nie pozwalają się jednak zamknąć, walka o krążek na bandach.
22. min - Szarpane tempo gry w pierwszych sekundach drugiej tercji.
21. min - Początek drugiej odsłony! Pasiut wygrywa walkę o krążek.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI

20. min - Do samego końca walczy GieKSa w poszukiwaniu kolejnej bramki. Sporo pracy na Fuciku w końcowych sekundach.
20. min - Techniczna wrzutka Wanackiego w kierunku bramki, tam już pracował Smal, sędziowie przerywają grę po zamrożeniu przez Fucika.
18. min - Czary-mary z krążkiem Iisakki, który zdecydował się w pojedynkę pomknąć na bramkę Fucika, ostatecznie tyska obrona zażegnała niebezpieczeństwu.
17. min - Wracamy do gry!
PRZERWA W GRZE, NA TAFLI LĄDUJE MISIE RZUCONE PRZEZ KIBICÓW
17. min - GOOOOOL 1:1 Błyskawicznie wykorzystują przewagę gospodarze. Spod niebieskiej linii krążek do bramki zaaplikował Noah Delmas.
17. min - Mateusz Bryk na ławce kar.
17. min - Urwał się tyskiej obronie Olsson, wycięty przez Bryka, będzie wykluczenie dla zawodnika gości.
16. min - Napiera GieKSa, w mocnej defensywie goście. Szczęśliwie dla dla tyszan krążek jednak w ostatniej fazie trafia na ich kije.
15. min - Skorzystał ze swojej dynamiki Fraszko, wyprowadzając indywidualną akcję. Fucik jednak bez problemów poradził sobie z jego próbą.
14. min - Z lewego skrzydła wrzucał Kaskinen. Krążek w raku Murraya.
14. min - Bardzo dobra akcja GieKSy. Wypracowana pozycja dla Maciasia, po jego uderzeniu Fucik kieruje krążek poza lodowisko.
12. min - Było twardo, jest jeszcze mocniej. Żadna ze stron nie pozwala się zdominować przeciwnikowi.
11. min - Sporo walki na bandach w tyskiej tercji. Goście przejmują krążek i szukają swojej szansy.
10. min - Pełne formacje na lodzie, przewaga bez historii w wykonaniu GKS-u Tychy.
9. min - Ponad minuta kary dla Wanackiego upłynęła. Bez realnego zagrożenia dla katowickiej bramki goście.
8. min - Pierwsze wykluczenie dzisiejszego spotkania, na ławce kar Jakub Wanacki.
8. min - Niebezpieczny atak Gościńskiego, który z bekhendu próbował zaskoczyć Murraya, chwilę później z dystansu dobijał Kaskinen.
8. min - Szybkie otwarcie wyniku służy gościom, którzy grając odpowiedzialnie w obronie gotowi są do szybkiego wyprowadzenia swoich ataków po przejęciu krążka.
7. min - Wjechał z krążkiem Hitosato, krążek wycofany na niebieską linie do Ryana Cooka, ten jednak szukając pozycji zgubił gumę.
6. min - Gospodarze w natarciu, szukając odpowiedzi.
4. min - GOOOOL!!!!! 0:1 Oskar Jaśkiewicz zdecydował się na wrzutkę spod niebieskiej linii. Dobra praca duetu Komorski-Padakin, pozwoliła na przejęcie odbitego krążka, który do bramki GieKSy wrzucił Padakin.
3. min - Nie pozwalają odebrać sobie krążka goście. Kolejny atak tyszan przerwany sygnalizacją spalonego.
2. min - GieKSa pograła w tyskiej tercji, po długim słupku szczęścia próbował Sokay, lecz przeniósł krążek poza światłem bramki.
1. min - Pierwsza próba Wanackiego, w pierwszym momencie Fučík nie do końca miał świadomość, gdzie jest odbity krążek, ostatecznie  tyska obrona zniwelowała zagrożenie.
1. min - Rozpoczynamy derbowe starcie! W bramkach John Murray oraz Tomáš Fučík. Pierwszy bulik pada łupem Pasiuta.

#31 John Murray B 3 2.97 31 15 7 9 0 0 90.32 60:34 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0