Rozgrywki: 2023/24 - Ekstraliga: Regularny
0:1 Dominik Jarosz #98 ( Kamil Górny #17, Tuukka Rajamäki #24 ) +/-
(+) Górny #17, Jarosz #98, Rajamäki #24, Urbanowicz #92, Wajda #4
(-) Cook #27, Maciaś #15, Marklund #20, Olsson #95, Sokay #59
5/5 12:38
0:2 Szymon Kiełbicki #28 ( Rastislav Špirko #31, Olli-Petteri Viinikainen #39 ) +/-
(+) Bagin #76, Jarosz #98, Rajamäki #24, Viinikainen #39
(-) Delmas #3, Fraszko #10, Hitosato #91, Lehtimäki #9, Marklund #20, Michalski #88
59:44 2 min. Nicholas Ford #18 Ostrość

KONIEC SPOTKANIA, ALE NIE KONIEC EMOCJI, MAJĄ SOBIE WIELE DO WYJAŚNIENIA STRONY.

60. min- Główni bohaterowie wydarzeń sprzed paru chwil na ławce kar.
60. min - Starli się ze sobą Wajda oraz Cook. Do końca spotkania 16 sekund, trwa narada arbitrów.
59. min - GOOOOL!!!! 2:5 Bagin do pustej bramki.
59. min Pusta bramka katowiczan.
58. min - Błyskawicznie ruszyli do ataku gospodarze! Słupek wybrzmiał po strzale Iisakki.
58. min - Ford na ławce kar.
58. min - Lehtimaki bez kasku i z wybitym kijem z rąk. Przerwana gra przez arbitrów.
56. min - Kolejny atak GieKSy przerwany sygnalizacją pozycji spalonej.
56. min - Świetna pozycja strzelecka dla Koponena, nie trafia on jednak czysto w krążek.
55. min - Kolejny atak gospodarzy! Lacković w opałach, czeka nas wznowienie w jastrzębskiej tercji.
54. min - To mogła być trzecia bramka dla GieKSy! Katowiczanie przeprowadzili szturm na bramkę Lackovića, jednak nie zdołali w decydującym momencie sięgnąć po krążek.
53. min - Dobra akcja Sama Marklunda, który zza bramki próbował zaskoczyć Lackovića.
52. min - Będą emocje do samego końca. Dwie bramki gospodarzy ożywiły wydarzenia.
51. min - GOOOOL!!!! 2:4 Santeri Koponen wykańcza szybką akcję gospodarzy, GieKSa rusza do odrabiana strat.
50. min - GOOOOL!!!! 1:4 Ben Sokay podejmuje indywidualną akcję i zdobywa bramkę dla GieKSy.

50. min - Pełna formacja katowiczan na lodzie.
49. min - Kara Lackovića, odsiaduje Spirko.
49. min - Kontra Mateusza Michalskiego przerwana faulem Lackovića, będzie wykluczenie nałożone na gości.
48. min - Santeri Koponen na ławce kar.
48. min - Mocne uderzenie Spirki, krążek mija jednak bramkę Kielera.
46. min - Goście budują kolejny atak. Mecz pozostaje pod ich kontrolą
45. min - GieKSa broni osłabienie. Pełne formacje na lodzie.
43. min - Sam Marklund najbliższe dwie minuty spędzi na ławce kar.
43. min -Pada na lód Izacky, jastrzębianie sygnalizują arbitrom uderzenie kijem w twarz. Przerwana gra.
41. min - Wracamy do gry w Katowicach! Wznowienie dla gości.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI.

40. min - Dobra pozycja strzelecka dla Iisakki, nie zdołał on jednak znaleźć drogi do bramki.
38. min - Katowiczanie szukają swojej bramki. Okres dłuższej gry w tercji rywala strzałem wykończył Sokay.
37. min - Pełne formacje na lodzie.
37. min - Do końca kary Kruczka 23 sekundy. Próbował Kolusz, kolejny raz mrozi Kieler.
36. min - Doskonała okazja przed Jaroszem, parkanem ratuje swoją drużynę Kieler.
36. min - Potężne uderzenie z lewego bulika Nicholasa Forda. Krążek na ciało łapie Kieler.
35. min - Maciej Kruczek na ławce kar.
35. min - Sygnalizacja kary dla gospodarzy. Jastrzębie wycofuje bramkarza.
33. min - Cały czas pozostajemy w tercji GieKSy. Trwa napór jastrzębian.
32. min -  Z każdym trafieniem nakręcają się gośćie, którzy coraz śmielej radzą sobie w tercji katowiczan.
31. min - GOOOOL!!! 0:4 Trwa popis skuteczności jastrzębian. Strzelcem kolejnej bramki Tuuka Rajamaki.
29. min - GOOOOOL!!!!! 0:3 Świetnym podaniem z własnej tercji zostaje obsłużony Dominik Paś, który stając twarzą w twarz z Kielerem z największym spokojem wykańcza akcję.
28. min - Nacierają na katowicką bramkę goście. Aktywny w atakach Dominik Paś.
28. min - Pełne formacje na lodzie.
27. min - Ruszył z kontrą Jakub Wanacki, który podjął próbę indywidualnego jej wykończenia. Krążek w łapaczce Lackovića.
26. min - Zza lewego bulika próbował Ford. Radzi sobie z tą próbą Kieler.
26. min - Pierwsze wykluczenie po stronie GieKSy. Olli Iisakka fauluje walcząc o krążek w tercji rywala.
24. min - Cook na banadzie zaskakuje Viinikainena, gramy twardo i szybko. To może się podobać.
23. min - Jastrzębianie z całą pewnością nie zamierzają murować dostępu do własnej bramki i bronić wyniku.Dużo pracy w tercji rywala po stronie gości.
22. min - Wyrównany obraz początku drugiej odsłony gry.
21. min - Wracamy do gry w Katowicach.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI.

20. min - Odpowiedź gości. Po strzale Jarosza krążek zamrożony przez Kielera.
20. min - Do samego końca gospodarze szukają kontaktowej bramki. Czeka nas kolejne wznowienie w tercji jastrzębian.
19. min - Otwarta droga do bramki przed Varttinenem, ten jednak uderza wprost w bramkarza.
19. min - Pełne formacje na lodzie.
19. min - Przyspieszył krążek na kijach zawodników GieKSy. Świetna pozycja strzelecka dla Koponena, jednak po jego strzale guma mija światło bramki.
18. min - Sprytna próba spod niebieskiej Delmasa. Lacković radzi sobie jednak z nieprzyjemnie uderzonym krążkiem.
17. min - Kameneu na ławce kar.
17. min - GieKSa wygrywa walkę o krążek w środkowej tercji, co procentuje sytuacją dla Igora Smala, akcja przerwana faulem Kameneu.
16. min - Kolejna próba Dominika Jarosza, krążek w łapaczce Kielera.
14. min - GOOOOL!!! 0:2 Ależ ruszyli do ataku goście! Kiełbicki podwyższa prowadzenie jastrzębian.
13. min - GOOOOL!!!! 0:1 Niespodziewanie to jastrzębianie wychodzą na prowadzenie! Dominik Jarosz przejmuje krążek w podbramkowych zamieszaniu, po czym decyduje się na niesygnalizowane uderzenie, czym zaskakuje zasłoniętego Kielera.
13. min - Przyspiesza GieKSa. Tym razem Koponen próbował spod niebieskiej. Parkanem do boku odbija Lacković.
12. min - Okres gry w tercji jastrzębian. Coraz więcej okazji do zaprezentowania swoich umiejętności ma Jakub Lacković.
11. min - Soczysta próba spod samej niebieskiej linii Jakuba Wanackiego. Krążek na brzuch mrozi Lacković.
10. min - Pełne formacje na lodzie.
10. min - Przerwana gra, Jakub Martiska trafiony krążkiem, przy pomocy kolegów opuszcza taflę.
9. min - Przyspieszyli rozegrania krążka .katowiczanie, jednak goście zdołali wyrzucić gumę poza własną tercję.
8. min - Jewgienij Kameneu na ławce kar.
8. min - Dobra praca we własnej tercji Nicholasa Forda. Najpierw przeciął podanie Lehtimakiego, by chwilę później sprytnie szukać otwierającego podania.
7. min - Świetna okazja GieKSy! Ben Sokay w środkowej tercji odebrał krążek Martisce, wyprowadzając kontrę próbował wpuścić go do bramki rywala od zakrystii, guma jednak zatrzymała się na bocznej siatce.
6. min - Pełne formacje na lodzie, ostatnie sekundy przewagi gospodarzy skradł ruszający z kontrą Rajamaki.
5. min - GieKSa z kolejną próbą zaskoczenia Lackovića. Do pracującego na jastrzębskim bramkarzu Olssonie dopadają obrońcy, którzy oferują Szwedowi nieco bezpośredniości.
4. min Viinkainen wykluczony z gry na dwie minuty.
4. min - Spod niebieskiej próbował Hitosato, podbity krążek opuszcza taflę. Oddany strzał poprzedzony kolejnymi momentami mocnej pracy GieKSy w tercji rywala.
3. min - Olsson z lewego bulika próbował wykończyć akcję katowiczan, mrozi Lacković.
2. min - Agresywny forechecking w wykonaniu gospodarzy. GieKSa przy krążku, próbuje inicjować akcje.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach! W bramkach Michał Kieler oraz Jakub Lacković.

#8 Santeri Koponen PO 1 1 1 0 2 0 2 1 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Mychajło Kowalczuk PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Maciej Kruczek PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 David Lebek LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0