1:0 Mateusz Ubowski #38 ( August Nilsson #7, Radosław Galant #24 ) +/-
2:0 Illa Korenczuk #13 ( Mateusz Gościński #11, Wiktor Turkin #23 ) +/-
(+) Gościński #11, Kaskinen #4, Korenczuk #13, Nilsson #7, Turkin #23
30:33 2 min. Jan Jaroměřský #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:56 2 min. Andrij Denyskin #71 Wysoko uniesiony kij
44:33 2 min. Mateusz Bryk #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:54 2 min. Filip Komorski #5 Uderzanie kijem

60. min - Kaleinikovas szybko prawym skrzydłem na środek do Ahopelto, ten uderzył kąśliwie, lecz nie pokonał Fucika.
59. min - Lundin zostaje w boksie!
59. min - Czas dla Re-Plast Unii Oświęcim.
59. min - 66 sekund przed końcem i Komorski dostaje karę!
59. min - Komorski mocno potraktowany przez Bezuskę.
58. min - Szybka kontra Marca, jednak górą Lundin.
57. min - Bombardowanie tyskiej bramki, ale krążek nie może wpaść do siatki tyszan.
56. min - Sporo gry po obu stronach tafli.
54. min - Ahopelto w samotnej kontrze, przełożył gumę na bekhend, lecz minimalnie przestrzelił.
53. min - Diukow potężnie spod niebieskiej, ale minimalnie obok bramki.
52. min - Jaśkiewicz momentalnie po wygranym wznowieniu, jednak nie dał się pokonać Lundin.
51. min - Uimonen kąśliwie sprzed bulika, ale czeski golkiper odbił gumę do boku parkanem.
50. min - Mroczkowski z półobrotu spod niebieskiej, jednak czujnie szwedzki golkiper.
49. min - Trącenie Kaleinikovasa przed bramką, ale nie dał się zaskoczyć Fucik.
48. min - Ubowski z bekhendu prosto w Lundina.
47. min - Petarda Valtoli spod niebieskiej, ale ponad bramką.
46. min - Marzec urwał się z krążkiem obrońcom Unii, ale w sytuacji sam na sam nie pokonał Lundina!
45. min - Kara dla Bryka.
44. min - Ackered groźnie sprzed prawego bulika, ale Fucik odbija gumę do boku.
43. min - Denyskin samotnie wjechał do tercji ataku i uderzył sprzed bulików i trafił prosto w Fucika.
42. min - Kowalówka tuż po wygranym wznowieniu, lecz niecelnie.
42. min - Bezuska z niebieskiej i prosto w Fucika.
41. min - Czas na trzecią tercję!

38. min - Turkin z bliska z zerowego kąta, lecz przestrzelił.
37. min - Dobrze walczą oświęcimianie w tym osłabieniu.
36. min - Denyskin na ławce kar.
35. min - Dziubiński chciał zagrać przed bramkę, lecz przedobrzył z siłą i wystrzelił gumę za własną bramkę...
33. min - Valtola na drugie skrzydło do Karjalainena, ale ten nie trafił czysto w krążek.
32. min - Błędy Denyskina w tercji ataku.
31. min - Jaromersky na ławce kar.
31. min - Valtola z prawego bulika w boczną siatkę.
30. min - Szybka akcja Ahopelto prawym skrzydłem i trafił minimalnie obok bramki.
30. min - Kontra GKS-u lewym skrzydłem i pewnie mrozi gumę szwedzki golkiper.
28. min - Mroczkowski sprzed bulika i guma po rykoszecie opuszcza taflę.
27. min - Jaromersky z niebieskiej, dobitka z bliska, ale krążek mija światło bramki.
26. min - Gościński spomiędzy bulików obok bramki.
26. min - Valtola z neutralnej i łapie do raka gumę Fucik.
25. min - Rac wpadł do bramki Unii.
23. min - Sędzia główny Kozłowski trafiony krążkiem.
22. min - Karjalainen wyłuskał gumę w tercji neutralnej i pognał do tercji ataku i uderzył w słupek!
21. min - Denyskin przed bramkę, ale nikt nie sięgnął tego zagrania.

20. min - Tyszanie w natarciu.
19. min - Mocny strzał z niebieskiej i górą Lundin.
17. min - Lorraine sprawdził czujność Fucika.
16. min - Trójkowa kontra GKS-u, ale górą Lundin!
16. min - Sołtys uderzył sprzed obrońcy i trafił wprost w Fucika.
15. min - Sołtys za siebie do Krzemienia, ale ten znacząco przestrzelił.
13. min - Karjalainen samotnie z prawego bulika, jednak górą Fucik.
12. min - Lundin bez kija i Padakin trafia prosto w niego.
12. min - Padakin zza lewego bulika minimalnie ponad bramką.
11. min - Karjalainen przymierzył z bliska, szukał dalszego okienka, ale przestrzelił.
11. min - Ackered mocno z niebieskiej, lecz niecelnie.
10. min - Dziubiński kąśliwie z zerowego kąta i obija słupek tyskiej bramki!
9. min - Mroczkowski z lewego skrzydła przed bramkę, jednak nikt nie przejął tego podania.
8. min - Zablokowane uderzenie tyszan z prawego bulika.
7. min - GOOOOOOL!!!! 2:0! Mocne uderzenie spod niebieskiej, ogromne zamieszanie pod bramką Lundina i Korenczuk zdołał wpakować gumę do pustej siatki!
6. min - Wrzucenie krążka spod bandy, jeszcze się zakotłowało pod bramką GKS-u, lecz Fucik mrozi gumę.
5. min - Petarda Jaromersky'ego z niebieskiej, ale przestrzelone to uderzenie.
4. min - Olsson Trkulja samotnie wjechał do tercji rywala, odegrał przed bramkę do Bezuski, ale ten nie zdołał wykorzystać dogodnego podania.
3. min - Po naradzie sędziowie rozkładają ręce i nie ma bramki!
3. min - GOOOOOOOL!!!!!! 1:1! Błyskawiczna odpowiedź gości! Krzemień zdobywcą bramki z bliskiej odległości!
2. min - GOOOOOOOOOL!!!!!! 1:0! Szybkie otwarcie wyniku tego spotkania! Wrzutka z niebieskiej Nilssona i skuteczna dobitka Ubowskiego!

2. min - Błąd oświęcimian i Gościński przed szansą między bulikami, lecz przestrzelił.
1. min - Jeziorski rozpędzał się lewym skrzydłem, ale podanie nie w tempo do Kaskinena i sędzia ligowy odgwizdał spalonego.

#96 Oskar Jaśkiewicz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Olli Kaskinen PO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Illa Korenczuk PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Jan Krzyżek NA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 August Nilsson LO 0 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#21 Pawło Padakin LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Roman Diukow LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Ville Heikkinen ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Mark Kaleinikovas PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Henry Karjalainen PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Elliot Lorraine PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Linus Lundin B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Miłosz Noworyta PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Daniel Olsson Trkulja ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Kamil Sadłocha LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0