64:45 2 min. Dominik Nahunko #57 Spowodowanie upadku przeciwnika

- Larionovs próbował oszukać Spesnego i posłać gumę przy słupku, jednak nietrafnie.
- Krężołek równie szybko najechał na bramkę Studzińskiego i równie niecelnie.
- Szybki najazd Tiainena, lecz nieskuteczny.
- Tyczyński między nogami po lodzie trafia do siatki.

Koniec dogrywki
65. min - Sozanski z dystansu i górą Spesny.
65. min - Czas dla KH Energi Toruń.
65. min - Svars przed szansą, jednak nieprzepisowo powstrzymał go Nahunko, za co został odesłany na ławkę kar! 15 sekund mają torunianie na wykorzystanie tej przewagi.
65. min - Teraz Djumić w sytuacji sam na sam, ale nie pokonał Spesnego! Cóż za emocje w tej dogrywce!
64. min - Syty przed bramkę do Johanssona, lecz ten z najbliższej odległości nie trafia do siatki!
64. min - Kogut ze środka i zablokowane to uderzenie, co prokurowało dwójkową kontrę Zagłębia, Salo wyjechał sam na sam, ale ponownie górą Studziński!
63. min - Spesny bez kija, ale nie są w stanie tego wykorzystać torunianie.
62. min - Urwali się teraz sosnowiczanie i Dostalek zagrał na drugą stronę do Lindgrena, jednak ten źle dołożył kija i krążek wędruje obok bramki!
61. min - Salo w sytuacji sam na sam i górą Studziński!
61. min - Dwójkowa kontra torunian, Johansson pokusił się o indywidualne wykończenie tej akcji i nieznacznie się pomylił.

Koniec III tercji
60. min - Jaworski kąśliwie z lewego bulika, ale do raka łapie gumę Spesny.
59. min - Lindgren z ostrego kąta w boczną siatkę.
58. min - Kozłowski potężnie z dystansu, lecz niecelnie.
57. min - Czas dla Zagłębia Sosnowiec.
57. min - GOOOOOOL!!!!!! 3:3! Wrzutka Kozłowskiego, strzał Tyczyńskiego, dobitka Lindgrena i mamy wyrównanie!
54. min - Kogut rozpędzał się prawym skrzydłem, przedarł się na lewą flankę i niemal cudem nie wpakował krążka do siatki przy słupku! Genialna interwencja Spesnego!
53. min - Nahunko spomiędzy bulików, dobitka Lindgrena, ale nikt nie zdołał wpakować gumy do siatki.
52. min - Zieliński z niebieskiej i górą sosnowiecki golkiper.
51. min - Kąśliwy strzał torunian i barkiem interweniuje Spesny!
50. min - Seria błędów w tercji neutralnej.
49. min - Sosnowiczanie w natarciu.
47. min - GOOOOOOOL!!!! 3:2! Kuli, kuli, aż w końcu ukuli! Po nawałnicy strzałów Zagłębia, w końcu Krężołek z najbliższej odległości na raty trafia do siatki!
46. min - Lindgren przejął gumę w tercji ataku, wycofał na niebieską do Kotlorza, ten uderzył z pełnego zamachu i z problemami interweniuje Studziński.
45. min - Mocny strzał sosnowiczan z bulika, który po rykoszecie opuszcza taflę.
43. min - Tiainen już na lodzie.
42. min - Petarda bez przyjęcia Valtoli, ale pięknie przesunął się i złapał do raka tę gumę Studziński.
41. min - Tiainen odesłany na ławkę kar.

40. min - Indywidualna akcja Nahunki, strzał sprzed bulików i obity jedynie Studziński.
38. min - Johansson potężnie z dystansu, jednak górą Spesny.
37. min - Kotlorz na ławce kar.
36. min - M. Kalinowski spod bandy prosto w Spesnego.
35. min - Sozanski przed bramkę do Larionovsa, jednak skutecznie przeszkadzał mu Kotlorz.
34. min - Syty próbował wcisnąć gumę do siatki od zakrystii, ale nie pozwolił mu na to Spesny.
33. min - GOOOOOOOL!!!! 3:1! Behm dobrze wystawił gumę między buliki do Huhteli, który był niepilnowany i wypalił efektownie w niemalże samo okienko!
32. min - Naróg mocno z dystansu i parkanem interweniuje bramkarz gospodarzy.
31. min - Tyczyński zostawił gumę Karasińskiemu, ten huknął z prawego bulika, lecz prosto w Studzińskiego.
30. min - Bucenko za siebie przed bramkę do Bernackiego, jednak ten nie zdołał skutecznie uderzyć.
29. min - Prokurat z lewego skrzydła przed bramkę, ale krążek odbił się od łyżwy jednego z hokeistów i zmylił graczy obu zespołów.
29. min - Valtola długo holował gumę w tercji KH Torunia, wyjechał na niebieską, mocno uderzył z dystansu, lecz nie miał problemu z interwencją w tej sytuacji toruński golkiper.
28. min - Andrejkiw samotnie z prawego bulika spomiędzy obrońców, ale uderzył prosto w "Studnię".
27. min - Tyczyński indywidualnie spod niebieskiej, jednak pewnie odbija gumę Studziński.
26. min - Svars przed dobrą okazją przed lewym bulikiem, ale bezbłędnie wyczyścił go Andrejkiw.
26. min - Efektowna interwencja Spesnego po kąśliwej dobitce torunian spomiędzy bulików.
25. min - Dwójkowa kontra Zagłębia, lecz Djumić przerywa tę groźnie zapowiadającą się akcję.
25. min - Djumić huknął sprzed bulika, ale prosto w Spesnego, który pewnie łapie gumę.
25. min - Krężołek w tej sytuacji wepchnął na bramkę jednego z rywali, za co został odesłany na ławkę kar.
24. min - Mocny strzał spod niebieskiej, Spesny nie zamroził krążka, zamieszanie pod bramką, ale krążek mija światło bramki.
23. min - M. Kalinowski przed bramkę do swojego brata, lecz ten nieskutecznie.
21. min - Kotłuje się w tercji Zagłębia.

20. min - GOOOOOOL!!!! 2:1! Wrzucenie krążka spod bandy, stojący przed bramką Kozłowski trącił gumę łyżwą, a ta zmieniła tor lotu i zaskoczyła Studzińskiego, po czym zatrzepotała w siatce!
19. min - Dostalek sprzed bulika, dobitka z bliska! Studziński jednak skutecznie sobie z tym poradził.
18. min - Kotłuje się w tercji Zagłębia, ale ostatecznie sosnowiecki golkiper mrozi gumę.
17. min - GOOOOOOOOL!!!!!! 2:0! Cóż za trafienie Johanssona! Toruński obrońca huknął spod niebieskiej i trafił do siatki w samo okienko! Zasłonięty Spesny był bezradny i mógł jedynie wyciągnąć krążek z siatki.
16. min - Svars solowo prawym skrzydłem, lecz nic z tego nie wyniknęło.
16. min - Dostalek z lewego skrzydła, ale pewnie łapie gumę Studziński.
15. min - Błędy teraz obu drużyn w tercji neutralnej.
14. min - Zakotłowało się pod bramką torunian, ale górą Studziński! Karasiński może sobie pluć w brodę, że nie trafił z bliska do niemalże pustej siatki.
14. min - Spesny pewnie łapie gumę po strzale Johanssona spod bandy.
13. min - Fjodorovs z ostrego kąta na przedpole bramkowe, lecz nikt nie przejął tego podania.
12. min - Fjodorovs z prawego bulika, jednak zablokowane to uderzenie.
11. min - GOOOOOOL!!!!! 1:0! Cóż za błąd Spesnego! Dwójkowo ruszyli torunianie, M. Kalinowski uderzył z lewego skrzydła, sosnowicki bramkarza myślał, ze zamroził gumę, ale ta wypadła mu z tyłu i Kogut z najbliższej odległości wykorzystał ten błąd!
10. min - Sozanski z lewego bulika, dobitka Djumica, poprawić jeszcze chciał Syty, lecz nie trafił w krążek.
8. min - Dwójkowa kontra Zagłębia, uderzał Lindgren, szukał "piątej dziury" i ostatecznie trafił prosto w Spesnego.
7. min - Mocny strzał Gimińskiego z niebieskiej, lecz zablokowany.
5. min - Trójkowa kontra torunian w osłabieniu, ale jak oni tego nie wykorzystali!?
4. min - Tiainen będzie odsiadywał karę Studzińskiego.
3. min - Wysoki pressing Zagłębia przynosi wymierną korzyść w tercji ataku. Udało im się wyłuskać gumę, jednak nie zagrozili bramce KH Torunia.
2. min - Valtola spod niebieskiej, zasłonięty Studziński, zamieszanie jeszcze pod bramką, ale krążek mija światło bramki!
2. min - Prokurat przymierzył spod bandy, ale Spesny odbił gumę parkanem.
1. min - Rozpoczynamy pierwszą tercję. W bramkach Spesny i Studziński.

#41 Maksymilian Lisewski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 3 2.77 35 12 7 11 4 1 91.43 65:00 0 5 1 80.00 0 0 0 0 0 0 1
#11 Adrian Jaworski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Albin Thyni Johansson LO 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Kamil Kalinowski ŚR 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Michał Kalinowski PS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Patryk Kogut LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Oliwier Kurnicki PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Daņiła Larionovs LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#41 Maksymilian Lisewski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Mateusz Zieliński PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patrik Spěšný B 3 2.77 44 14 19 8 3 0 93.18 65:00 0 5 0 100.00 0 0 1 0 0 0 0
#29 Mikołaj Szczepkowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Witalij Andrejkiw LO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Michał Bernacki LS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Nikita Bucenko ŚR 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#3 Marek Charvát LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Vlastimil Dostálek LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#38 Arkadiusz Karasiński LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0