2:2 Johan Lundgren #54 ( Gustaf Berling #94, Adam Raška #69 ) +/-
2:3 Gustaf Berling #94 Karny decydujący 65:00
08:15 2 min. Illa Korenczuk #13 Wysoko uniesiony kij
36:41 2 min. Szymon Marzec #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:10 2 min. Johan Lundgren #54 Wysoko uniesiony kij
48:45 2 min. Oskar Jaśkiewicz #96 Ostrość
59:32 2 min. Roman Rác #89 Trzymanie przeciwnika

Koniec dogrywki.

65. min - Padakin szukał Łyszczarczyka, ale znalazł tylko defensora gości.
64. min - Pociecha pocelował teraz, ale czujnie Hebda.
63. min - Tyszanie w komplecie, świetnie przetrzymał gumę Komorski.
62. min - Huknął Jezek, mrozi gumę Fucik.
61. min - Zaczynamy dogrywkę.

Koniec III tercji.

60. min - Kasperlik minimalnie chybia i będziemy mieli dogrywkę, którą przyjezdni rozpoczną od przewagi.
60. min - Pociecha w poprzeczkę, w odpowiedzi ruszyli goście i Rac musiał faulować. Przewaga gości.
59. min - Defensywnie teraz ustawione "Pasy" i ciężko tyszanom założyć składną akcję.
58. min - Niecelnie Rac z ostrego kąta.
57. min - Przycisnęli teraz gospodarze, Hebda musiał mrozić krążek.
57. min - Łyszczarczyk objechał wszystkich, zrobił kółeczko i uderzył. Broni Hebda.
56. min - Vildumetz znalazł trochę miejsca, ale strzał był zbyt lekki, by zaskoczyć Fucika.
55. min - Padakin uderzył, wypluł gumę Hebda, ale nie było komu dobić i wyjaśnili obrońcy.
54. min - Łyszczarczyk minimalnie niecelnie, chwilę później mrozi gumę Hebda i mamy wznowienie przed krakowską bramką.
53. min - Bezwiński wypalił na bramkę, ale dobrze mrozi krążek Fucik.
52. min - Viitanen strzela, ale dobrze radzi sobie również Hebda.
51. min - Tyszanie w komplecie, tym razem poradzili sobie w osłabieniu.
50. min - Kilkukrotnie musiał interweniować Fucik i dobrze wywiązał się ze swoich obowiązków.
49. min - Jaśkiewicz na ławce kar i znów przewaga gości.
48. min - Kapica zostawił gumę Kasperlikowi, ale uderzenie Czecha zablokowane przed Fucikiem.
47. min - Vildumetz w dobrej okazji, ale świetnie ustawiony Fucik.
46. min - W świetnej okazji Sawicki, ale przenosi gumę wysoko nad bramką.
45. min - Świetnie Mroczkowski znalazł Komorskiego, ale ten nie sfinalizował akcji.
44. min - Cracovia w komplecie, uderzał jeszcze Jaromersky ale zblokowali to uderzenie obrońcy.
43. min - Strzelał Rac, ale pewnie między słupkami Hebda.
42. min - Lundgren na ławce kar. Pierwsza przewaga tyszan.
41. min - Zaczynamy ostatnią tercję regulaminowego czasu gry.

40. min - Raska w dobrej okazji ale świetnie zablokowany przez Jaromerskiego.
39. min - Dużo chaosu na lodzie teraz. Kilka niecelnych podań.
38. min - GOOOOLLLL!!! Goście wykorzystują kolejną przewagę. Lundgren dobrze znalazł się przed bramką i pokonał Fucika.
37. min - Marzec odesłany do boksu kar. Szansa dla Cracovii.

37. min - Komorski odwrócił się z dwoma obrońcami na czele i wypalił, dobrze broni Hebda.
36. min - Padakin w ostatniej chwili przyblokowany, jak już robiło się groźnie.
35. min - Hebda radzi sobie z próbą Ubowskiego, Tyszanie napierają.
34. min - Łyszczarczyk szukał partnerów na drugiej stronie ale czujnie defensorzy Cracovii.
33. min - Gościński uderza, Hebda odbija do boku.
32. min - GOOOLLLL!!! Łyszczarczyk świetnym podaniem znalazł Mroczkowskiego, któremu pozostało wykończyć tą akcję. Błyskawicznie tyszanie obracają to spotkanie.
31. min - GOOOOLLL!!! Indywidualna akcja Łyszczarczyka, zakończona pięknym trafieniem. Mamy wyrównanie.

30. min - Bezwiński z tercji neutralnej, wystrzeliwuje na uwolnienie Fucik.
29. min - Korenczuk wypalił po drobnym zamieszaniu, pewnie chwyta krążek Hebda.
28. min - Vildumetz w dobrej indywidualnej akcji, ale dobrze powstrzymany tuż przed oddaniem strzału.
27. min - Padakin znalazł lukę w ustawieniu Hebdy, ale tylko ostemplował słupek!
26. min - Bieniek dobrze uwolnił się spod opieki, oddał strzał, chwilę później dobitka i mrozi gumę Fucik.
25. min - Bizacki uderzał spod bandy, ale daleko od bramki.
24. min - Tyszanie starają się szybko odpowiedzieć ale ich ataki dobrze neutralizowane przez defensorów gości.
23. min - GOOOOLLLL!!! Zgromadzili się wszyscy defensorzy przy bandzie, przez co Raska miał sporo miejsca, a jego strzał przekierował jeszcze Vildumetz.
22. min - Kolejna kara dla GKS-u, tym razem na ławce kar Filip Komorski.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Hebda ryzykowanie za własną bramką, ale jego partnerzy z defensywy naprawili jego błąd.
19. min - Nilsson indywidualnie, ale wzięty w kleszcze i pozbawiony krążka.
18. min - Spacek szukał miejsca między parkanami Fucika, ale złączył na czas "betony" czeski golkiper.
17. min - Motloch wrzucał z niebieskiej, krążek gdzieś zagubił się w gąszczu nóg przed Fucikiem.
16. min - Viitanen tuż obok bramki w dobrej sytuacji.
15. min - Jezek pocelował z niebieskiej, ale minimalnie chybił celu.
14. min - Spokojnie teraz obydwie ekipy, głównie zabezpieczając swoje tyły.
12. min - Komorski próbował wywalczyć pasmo ofensywne, ale dobrze zblokowali go defensorzy z Krakowa.
11. min - Tyszanie w komplecie i trójkowo ruszyli do kontry, jednak w ostatniej chwili Turkin nie trafił w gumę.
10. min - Niewiele póki co wynika z krakowskiej przewagi, dobrze bronią gospodarze.
9. min - Korenczuk na ławce kar za wysoki kij. Szansa dla przyjezdnych.
8. min - Padakin dobrze znalazł się przed krakowską bramką, jednak obrońcy doskoczyli na czas i pozbawili go możliwości oddania skutecznego strzału.
7. min - Ogromy błąd Pociechy i Brynkus wyszedł sam na sam, jednak górą w tej sytuacji okazał się być tyski golkiper.
6. min - Jaromersky teraz pociągnął z niebieskiej, ale uderza nad bramką.
5. min - Napór gości z Krakowa, ale radzi sobie z tymi próbami Fucik.
4. min - Łyszczarczyk zrobił sobie sporo miejsca, ale kąt był za ostry, by zaskoczyć Hebdę.
3. min - Mocarski wrzucał gumę na bramkę, ale bez problemu zbija do boku Fucik.
2. min - Gościński przepchany za bramką i nie miał już szansy na celne dogranie.
1. min - Zaczynamy dzisiejsze starcie w Tychach, pierwszy bulik dla Cracovii.