Rozgrywki: 2023/24 - Ekstraliga: Regularny
1:0 Erik Ahopelto #25 ( Peter Bezuška #4, Carl Ackered #5 ) +/-
(+) Ackered #5, Ahopelto #25, Bezuška #4, Heikkinen #55, Karjalainen #17
(-) Bagin #76, Kolusz #25, Paś #14, Špirko #31, Viinikainen #39
5/5 08:59
2:0 Krystian Dziubiński #61 ( Andrij Denyskin #71, Daniel Olsson Trkulja #21 ) +/-
(+) Ackered #5, Denyskin #71, Dziubiński #61, Heikkinen #55, Olsson Trkulja #21
(-) Górny #17, Paś #14, Rajamäki #24, Wajda #4
(+1) 5/4 10:41
3:0 Kamil Sadłocha #11 ( Carl Ackered #5 ) +/-
(+) Ackered #5, Bezuška #4, Lorraine #39, Olsson Trkulja #21, Sadłocha #11
5/5 21:48
4:0 Sebastian Kowalówka #12 ( Daniel Olsson Trkulja #21, Kamil Sadłocha #11 ) +/-
43:16
6:2 Daniel Olsson Trkulja #21 ( Sebastian Kowalówka #12, Andrij Denyskin #71 ) +/-
17:06 2 min. Linus Lundin #65 Trzymanie kija przeciwnika
33:25 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Nicholas Ford #18 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Koniec meczu
60. min - Krzemień z najbliższej odległości nie wpakował krążka do bramki!
58. min - Mocne uderzenie spod niebieskiej i górą Lundin.
57. min - GOOOOOOOL!!!! 6:2! Dobre dogranie Kowalówki przed bramkę, skąd trącił gumę Olsson Trkulja i przekierował ją do siatki!
57. min - Ford na ławce kar.
56. min - Dziubiński z bekhendu obok bramki.
55. min - Sadłocha w kontrze zagrał do Olssona Trkulji, jednak ten nie zdołał przekierować krążka do siatki!
53. min - Jastrzębianie wciąż w natarciu.
52. min - Lackovic w boksie!
52. min - Paś kąśliwie sprzed obrońcy, ale obok bramki.
51. min - Kara dla Ackereda.
50. min - Valtola w dogodnej sytuacji na lewym buliku trafia prosto w Lackovicia.
49. min - Heikkinen przed bramkę do Karjalainena, ale ten nieskutecznie trącił gumę.
48. min - Izacky na ławce kar.
47. min - MacEachern mocno z niebieskiej, dobijał Paś i rozpaczliwie rzucił się na krążek Lundin.
47. min - 8 sekund wystarczyło Denyskinowi, aby znowu zawitać na ławce kar.
47. min - Kolusz potężnie z niebieskiej i górą Lundin.
46. min - Petarda Kiełbickiego z lewego bulika zatrzymuje się na poprzeczce!
45. min - Bagin przy pomocy kolegów z zespołu opuszcza taflę. Denyskin na ławce kar.
44. min - GOOOOOOOOL!!!!! 5:2! Dwójkowa zerwali się jastrzębianie i Izacky skutecznie wykańcza akcję!
43. min - Bomba Kaleinikovasa z lewego bulika, ale skutecznie parkanem interweniuje Lackovic.
42. min - Valtola mocno z niebieskiej, jednak wprost do raka Lackovicia.
42. min - MacEachern na ławce kar.
41. min - Petarda  Denyskina z prawego bulika, ale nieskuteczna.

Koniec II tercji
40. min - Paś na ławce kar.
39. min - Jarosz z bliska uderzył padając już na lód, jednak nieskutecznie.
38. min - Lekkie zamieszanie pod bramką Unii. Wyniknęła z tego mała szarpanina, ale obejdzie się bez wykluczeń.
37. min - Cóż za akcja Izacky'ego! Wymanewrował oświęcimską obronę, przeskoczył nad ich kijami, lecz nie pokonał z bliska Lundina.
35. min - Kaleinikovas indywidualnie chciał zwieść Lackovicia, objechał bramkę i chciał zmieścić krążek od zakrystii przy słupku, ale nie udało mu się to.
34. min - Sześciu na lodzie po stronie gości i mamy wykluczenie.
34. min - Izacky mocno uderzył i obił słupek oświęcimskiej bramki!
33. min - Wajda potężnie z lewego skrzydła, ale krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
32. min - Karjalainen mocno z dystansu, jednak ponad bramką.
31. min - Mocny strzał Diukowa z niebieskiej i pewnie do raka łapie gumę Lackovic.
30. min - Martiska za siebie do Forda, lecz ten przestrzelił.
28. min - Zmiana w bramce gości.
28. min - GOOOOOOOOOL!!!!!! 5:1! Błyskawiczna odpowiedź gospodarzy! Denyskin huknął z lewego bulika i krążek po odbiciu się od dalszego słupka zatrzepotał w siatce!
27. min - GOOOOOOOOL!!!!! 4:1! Rajamaki od zakrystii po lodzie między parkanami Lundina trafia do siatki!

27. min - Wanat szybko urwał się prawym skrzydłem i w solowej akcji uderzył prosto w Miarkę.
26. min - Trójkowa kontra Unii, szybkie podanie za środek, ale przecięte to zagranie.
25. min - Heikkinen samotnie wjechał wręcz do bramki, zamieszanie pod bramką gości, ale krążek ostatecznie nie przekroczył linii bramkowej.
23. min - GOOOOOOOOOL!!!!! 4:0! Zakotłowało się pod bramką JKH GKS-u i Kowalówka zachował się w tym kotle najprzytomniej i przekierował gumę do siatki!
23. min - Izacky od zakrystii szukał miejsca przy bliższym słupku i boczna siatka.
22. min - GOOOOOOOOOL!!!!!! 3:0! Solowa akcja Sadłochy prawą stroną, wyprzedził obrońcę i zza niego strzałem w krótki róg pokonał Miarkę!
22. min - Szybka kontra Unii, Ahopelto pognał lewym skrzydłem i wystawił gumę Karjalainenowi, który jednak minimalnie chybił.
21. min - Urbanowicz z lewej flanki, jednak Uimonen przerywa tę akcję.

Koniec I tercji
20. min - Denyskin środkiem wypuścił Kaleinikovasa, ale ten nie przyjął dobrze krążka i uderzył obok bramki.
19. min - Kolusz z bliska, lecz zablokowane to uderzenie.
18. min - Skutecznie bronią się oświęcimianie.
18. min - Ford z bulika przykropił w poprzeczkę!
18. min - Kara dla Lundina. Odsiadywał ją będzie Heikkinen/
18. min - Krążek znowu zatańczył na przedpolu bramkowym i tym razem oświęcimscy defensorzy ratują swoją ekipę z opresji.
18. min - Szybka kontra JKH i górą bramkarz Unii.
17. min - Petarda Ackereda z niebieskiej, po której złamał kija, wędruje obok bramki.
16. min - Cóż za okazja Urbanowicza i cóż za parada szwedzkiego bramkarza! Lundin "na łopatkach", Urbanowicz stał sam przed bramką z krążkiem, podniósł gumę, ale jakimś cudem do raka złapał to uderzenie Lundin!
15. min - Noworyta mocno z niebieskiej po lodzie, jednak niedokładnie.
14. min - Krążek opuścił tercję JKH GKS-u, jastrzębianie zjechali na zmianę, ale w tym czasie Dziubiński urwał się lewym skrzydłem, lecz w dogodnej sytuacji uderzył prosto w Miarkę.
14. min - Zamieszanie pod bramką, krążek trafił do Ackereda między buliki, przymierzył mocno w stronę bramki, lecz niecelnie.
13. min - MacEachern dołącza do Hamiltona.
13. min - To spotkanie kipi nam aż od testosteronu! Tym razem emocjom na lodzie dał się ponieść Hamilton, który został odesłany na ławkę kar.

13. min - Dwójkowa kontra Unii, krążek zatrzepotał w siatce, ale wcześniej mieliśmy gwizdek sędziego. Spalony na niebieskiej.
12. min - Mocny strzał jastrzębian tuż po wygranym wznowieniu, jednak powędrował znacząco ponad bramką.
11. min - GOOOOOOOL!!!!! 2:0! Sprytne zagranie kapitana biało-niebieskich! Dziubiński uderzył zza bramki i nabił Miarkę, od którego odbił się krążek i zatrzepotał w siatce!
11. min - Mocny strzał Dziubińskiego z prawego bulika i przed siebie odbija gumę Miarka.
10. min - Za tę szarpaninę wykluczeń mieć nie będziemy, ale Izacky powędruje na ławkę kar za wcześniejsze spowodowanie upadku rywala.
10. min - Mała szarpanina pod bandą w tercji JKH GKS-u.
10. min - Przed szansą jastrzębianie, krążek zatańczył wręcz na przedpolu bramkowym, ale końcówką parkanu interweniuje Lundin!
9. min - GOOOOOOOOL!!!!! 1:0! Składna akcja oświęcimian przynosi efekty! Ackered wypuścił lewym skrzydłem Bezuskę, ten wystawił gumę Ahopelto, który nie pomylił się i w dogodnej sytuacji z lewego bulika przymierzył w dalsze okienko!
8. min - Sporo twardej, zaciętej gry. Może się to spotkanie podobać miejscowej publice.
7. min - Diukow przymierzył z dystansu i parkanem interweniuje Miarka.
6. min - Sadłocha wymanewrował jastrzębskiego zawodnika, złożył się do strzału z lewego bulika i trafił wprost w bramkarza.
6. min - Ford urwał się obronie gospodarzy, huknął zza obrońcy i obił parkan Lundina.
5. min - Valtola solowo uderzył z ostrego kąta, ale pewnie interweniuje Miarka.
4. min - Cóż za szansa oświęcimian! Uimonen przed bramką, wymanewrował Miarkę, wystawił gumę, trącenie z bliska, ale jak ten krążek nie znalazł się w bramce!? Oświęcimscy kibice chwytają się za głowy!
3. min - Trójkowo ruszyli jastrzębianie, jednak strzał Arraka z lewego skrzydła po rykoszecie wędruje ponad bramką.
2. min - Bagin huknął z prawego bulika i pewnie do raka łapie gumę Lundin.
1. min - Rozpoczynamy to spotkanie!

#9 Roman Diukow LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Ville Heikkinen ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Mark Kaleinikovas PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Henry Karjalainen PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Elliot Lorraine PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Linus Lundin B 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Miłosz Noworyta PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Daniel Olsson Trkulja ŚR 1 2 1 1 3 1 0 0 0 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Dominik Jarosz ŚR 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Jauhienij Kamienieu LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0