2:5 Filip Komorski #5 ( Alan Łyszczarczyk #88, Bartłomiej Jeziorski #91 ) +/-
(-) Cichy #78, Lorraine #21, Pangiełow-Jułdaszew #58, Szczechura #28, Tomasik #15, Wronka #10
04:03 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Natarcie
14:27 2 min. Wiktor Turkin #23 Zahaczenie
31:53 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Wysoko uniesiony kij
48:07 2 min. Bartosz Ciura #6 Ostrość
50:16 2 min. Marat Soroka #90 Zahaczenie

59. min - GOOOOOOL!!!! 2:5! Komorski trafia do "pustaka"!
58. min - Korenczuk z tercji neutralnej minimalnie obok bramki.
58. min - Bizub zostaje w boksie.
58. min - Czas dla Podhala.
55. min - Jaśkiewicz z niebieskiej i pewnie łapie gumę Bizub.
54. min - Wronka na prawy bulik, skąd poszedł mocny, ale niecelny strzał.
53. min - Soroka samotnie lewym skrzydłem, lecz górą Fucik.
52. min - Jeziorski z bliska spudłował!
51. min - Trójkowo urwali się nowotarżanie, ale tylko boczna siatka ustrzelona!
51. min - Soroka na ławce kar.
49. min - GOOOOOOOL!!!!! 2:4! Załamaj huknął spod niebieskiej, Worwa trącił gumę przed bramką, która zatrzepotała w siatce!
49. min - Ciura ostro potraktował pod własną bramką Kamińskiego, za co został odesłany na ławkę kar.
47. min - GOOOOOOL!!!! 1:4! Piękne trafienie Neupauera! Kiss wywalczył gumę w tercji ataku, przejął ją Szczechura, wystawił Neupauerowi, a ten pięknie uderzył z bliska pod poprzeczkę!
45. min - Nilsson z ostrego kąta i górą Bizub.
44. min - Bizub broni strzał Łyszczarczyka.
42. min - Od początku nowotarżanie mocno ruszyli do ataku.
41. min - Dwójkowa kontra GKS-u, ale Komorski nie pokusił się o strzał.

40. min - Szczechura samotnie ze środka, ale prosto do raka Fucika.
39. min - GOOOOOOOOL!!!!!! 0:4! Hat-trick Komorskiego! Nowotarżanie źle wprowadzili gumę do tercji ataku i trafili tyskiego gracza. Goście ruszyli dwójkową akcją, Viitanen zagrał na drugą stronę do Komorskiego, a ten z bliska pokonał Bizuba!
38. min - Korenczuk samotnie z lewego skrzydła, jednak górą nowotarski bramkarz.
37. min - Łyszczarczyk z bliska, ale cóż za interwencja Bizuba! Szybko przemieścił się w bramce i w efektowny sposób obronił strzał "Łychy"!
35. min - Obie ekipy nieco przygasły.
33. min - Słabo rozgrywają tę przewagę tyszanie.
32. min - Pociecha ostro potraktowany przez Neupauera. Nowotarżanin trafia za to na ławkę kar.
31. min - GOOOOOOOL!!!! 0:3! Trójkowa kontra GKS-u, Łyszczarczyk w dogodnej sytuacji zagrał na środek do Komorskiego, a ten wypalił bez przyjęcia i wpakował gumę do siatki tuż pod poprzeczką!
29. min - Kamiński przed bramkę, ale nikt nie przejął krążka.
28. min - Lorraine samotnie środkiem, lecz nic z tego nie wyniknęło.
27. min - Mroczkowski indywidualnie lewym skrzydłem, jednak skutecznie interweniuje Bizub.
26. min - Rac na drugą stronę w szybkiej kontrze, lecz przecięte to podanie.
25. min - Kaskinen z ostrego kąta, jednak górą nowotarski bramkarz.
24. min - Szczerba samotnie z lewego bulika, ale zbyt łatwy strzał dla Fucika.
23. min - Jaromersky przymierzył sprzed bulika i mrozi gumę pewnie Bizub.
22. min - Kiss mocno z niebieskiej, lecz niecelnie.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

19. min - Podanie zza bramki do Wronki, lecz ten z bliska nie zdołał pokonać Fucika.
18. min - GOOOOOOOOL!!!! 0:2! Petarda Nilssona z niebieskiej, Bizub odbił gumę, która trafiła wprost na kija Turkina, a ten z najbliższej odległości pokonał nowotarskiego golkipera!
17. min - GOOOOOOOL!!!!!! 0:1! Jeziorski rozpędził się prawym skrzydłem, wypuścił Łyszczarczyka, ten zagrał przed bramkę do Komorskiego, który skutecznie przekierował gumę do siatki z bliska!

16. min - Niemalże bezbłędna gra tyszan w obronie.
15. min - Turkin na ławce kar.
14. min - Walka o krążek pod bandą w nowotarskiej tercji.
13. min - Neupauer ze środka i górą Fucik.
11. min - Pangiełow z dystansu, trącenie Soroki, jednak krążek mija światło bramki.
10. min - Wronka rozpędzał się lewym skrzydłem, zostawił gumę Szczechurze, a ten przymierzył w spojenie!
9. min - Jaromersky sprzed bulika i ponownie górą Bizub.
8. min - Cichy ze środka, ale stanowczo ponad bramką.
7. min - Szybko przeszli do ataku gospodarze po tej karze.
6. min - Krążek zatańczył na przedpolu bramkowym, dobitka z bliska, ale krążek mija światło bramki!
5. min - Skutecznie bronią się nowotarżanie.
5. min - Komorski samotnie z prawego skrzydła, ale prosto do raka.
5. min - Neupauer na ławce kar.
5. min - Korenczuk "skasowany" na bandzie. Długo się nie podnosi. Pojawia się krew na tafli.
4. min - Załamaj z prawego bulika w Fucika.
3. min - Jaromersky z dystansu i pewnie łapie gumę do raka Bizub.
2. min - Pangiełow mocno spod niebieskiej, lecz krążek po tym strzale opuścił taflę.
2. min - Szybka, dwójkowa kontra Podhala, strzał z lewej strony Neupauera, ale obity tylko Fucik.
2. min - Wstrzelenie krążka z lewej flanki przez Gościńskiego, jednak Bizub przejął to podanie.
1. min - Łyszczarczyk z lewego bulika, lecz niecelnie.

#9 Bartłomiej Neupauer LS 1 0 0 0 1 0 4 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0