5:2 Kamil Sadłocha #11 ( Carl Ackered #5, Mark Kaleinikovas #31 ) +/-
23:54 2 min. Jakub Prokurat #20 Zahaczenie
27:00 2 min. Krystian Dziubiński #61 Ostrość
40:00 2 min. Andrij Denyskin #71 Wysoko uniesiony kij
50:50 2 min. Elliot Lorraine #39 Uderzanie kijem
54:41 2 min. Mateusz Zieliński #4 Atak kijem trzymanym oburącz

59. min - Larionovs samotnie prawym skrzydłem, jednak górą Płonka.
58. min - Sporo niedokładności w grze obu ekip.
57. min - Ackered po rykoszecie ponad bramką.
56. min - Karjalainen sprzed bulika i minimalnie obok siatki.
55. min - Zieliński na ławce kar.
54. min - Jakobsons z niebieskiej i górą Pohjanoksa.
53. min - Sadłocha osamotnione na prawym skrzydle, pokusił się o strzał, lecz minimalnie przestrzelił.
52. min - Olsson Trkulja urwał cenne sekundy z tego wykluczenia.
51. min - Lorraine na ławce kar.
51. min - Sadłocha próbował urwać się obronie gospodarzy, uderzył nawet, lecz nie pokonał Pohjanoksy.
49. min - Niemalże stuprocentowa okazja przez Heikkinenem, ale nie trafił w światło bramki.
48. min - Baszyrow z bliska i skutecznie Płonka.
46. min - Torunianie zamknięci we własnej tercji.
45. min - Ahopelto z dystansu, lecz zablokowane to uderzenie.
44. min - Huhtela przed bramkę do Baszyrowa, jednak przecięte to zagranie.
43. min - GOOOOL!!! 5:2! Ackered uderzył spod niebieskiej, Sadłocha trącił gumę, a ta zaskoczyła Pohjanoksę i powędrowała do bramki!
42. min - Valtola pociągnął z nadgarstka sprzed bulika, jednak prosto w golkipera.
41. min - Denyskin na koniec drugiej tercji został odesłany na ławkę kar, w związku z czym oświęcimianie rozpoczynają w czwórkę.

39. min - Prusak sam przed bramkarzem, ale górą fiński golkiper!
38. min - Noworyta z niebieskiej i skutecznie interweniuje Pohjanoksa.
37. min - Szybka kontra Unii, jednak sędzia liniowy dopatrzył się spalonego.
35. min - Gimiński z dystansu i łapie gumę bramkarz Unii.
34. min - Svars dwukrotnie z bliska i górą Płonka!
33. min - Napiórkowski z lewego skrzydła i rzucił się pod ten strzał Noworyta.
31. min - Dwójkowa kontra torunian na samego bramkarza, ale górą Płonka! Cóż za zmarnowana okazja gospodarzy!
30. min - Napiórkowski z lewego skrzydła, jednak nie zaskoczył Płonki.
29. min - Baszyrow mocno z lewego bulika i z problemami interweniuje Płonka.
28. min - Petarda Huhteli obok bramki.
27. min - Kara dla Dziubińskiego.
27. min - Starcie Sytego z Dziubińskim pod bramką gospodarzy.
27. min - GOOOOOOL!!! 5:1! Błąd Heikkinena na niebieskiej, Baszyrow przejął gumę i pognał w akcji sam na sam i strzałem pod poprzeczkę pokonał Płonkę!
26. min - Dwójkowa kontra gospodarzy, jednak górą Płonka.
25. min - Ackered przymierzył z niebieskiej, ale po tym strzale oświęcimianie ponownie muszą wjechać do tercji ataku.
24. min - Prokurat na ławce kar.
24. min - Zieliński mocno z dystansu i równie mocno niecelnie.
23. min - Ackered samotnie z prawego skrzydła, lecz prosto w Pohjanoksę.
22. min - GOOOOOOL!!!! 4:1! Mocna poprawa w grze gości, co przełożyło się na trafienie. Karjalainen zza prawego bulika znalazł drogę do siatki!
22. min - Heikkinen z lewego bulika z półobrotu, ale górą Pohjanoksa.
21. min - Diukow wypuszczony dalekim podaniem, uderzył z dystansu, lecz niecelnie.

19. min - Sozanski z lewego bulika, ale górą Płonka.
18. min - Zmiana w bramce Unii. Kowalówkę zastępuje Płonka.
18. min - GOOOOOOL!!!! 4:0! Rozklepana obrona gospodarzy i Maćkowski z prawego bulika trafia do siatki pod poprzeczkę!
16. min - GOOOOOOOL!!!!! 3:0! Petarda z niebieskiej Zielińskiego, Prokurat trącił gumę, Kowalówka był zasłonięty i krążek zatrzepotał w siatce!

15. min - Karjalainen był sam przed bramką, ale w dogodnej sytuacji nie pokonał Pohjanoksy!
14. min - Mocno potraktowany jeden z torunian stojący pod bramką Unii przez Dziubińskiego.
13. min - Prusak z prawego bulika prosto w fińskiego golkipera.
12. min - Mocny strzał gospodarzy spod niebieskiej i pewnie interweniuje Pohjanoksa.
11. min - Słabe tempo tego spotkania.
10. min - GOOOOOOL!!!! 2:0! Baszyrow wymanewrował oświęcimską obronę i z najbliższej odległości pokonał Kowalówkę, posyłając gumę między jego parkanami!
9. min - Sozanski z bliska w dogodnej sytuacji, jednak górą Kowalówka.
8. min - Prokurat spomiędzy bulików, ale krążek wędruje po kiju Ackereda i mija światło bramki.
7. min - Sporo niedokładnej gry w tercji neutralnej.
5. min - Zieliński szukał miejsca przy bliższym słupku, jednak nie znalazł tam luki.
4. min - GOOOOOOL!!!! 1:0! Błąd golkipera Unii! Larionovs wrzucił gumę spod niebieskiej, Kowalówka miał krążek na wysokości raka, jednak przepuścił to uderzenie i guma zatrzepotała w siatce!
3. min - Baszyrow kilkukrotnie z najbliższej odległości nie pokonał Kowalówki.
2. min - Valtola przed bramkę do Ahopelto, ten uderzył z bliska, jednak nie zaskoczył bramkarza gospodarzy.
2. min - Strzał oświęcimian z niebieskiej i pewnie do raka łapie gumę Pohjanoksa.
1. min - Larionovs spomiędzy bulików, lecz niecelnie.

5.56% 27.43
#31 Julius Pohjanoksa B 2 2.00 36 10 12 14 0 0 94.44 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0