32:22 2 min. Mateusz Ubowski #38 Zahaczenie
34:28 2 min. Jakub Ižacký #93 Uderzanie kijem
45:37 2 min. Jakub Ižacký #93 Rzucenie na bandę
52:12 2 min. Filip Starzyński #26 Ostrość
54:07 2 min. Jakub Bukowski #8 Rzucenie na bandę
56:39 2 min. Filip Komorski #5 Wysoko uniesiony kij
61:49 2 min. Jakub Ižacký #93 Atak kolanem

Koniec meczu. Tyszanie z drugim trofeum w tym sezonie
62. min - GOOOOOOL!!!!! 3:2! Komorski z najbliższej odległości skutecznie przekierował strzał Jaśkiewicza!
62. min - Izacky odesłany na ławkę kar.
62. min - Izacky spod niebieskiej mocno po lodzie, ale ofiarnie interweniował tyski obrońca.
61. min - Łyszczarczyk samotnie wjechał przed bramkę, ale tam czujna była jastrzębska defensywa.

Koniec III tercji
60. min - Ciura spod bandy, ale skutecznie Miarka.
59. min - Górny spod niebieskiej, jednak obok bramki.
58. min - Gościński popracował przed niebieską i udało mu się oddalić zagrożenie.
57. min - Komorski za grę wysokim kijem został odesłany na ławkę kar.
56. min - Spory kocioł pod bramką gospodarzy po wstrzeleniu krążka sprzed bulika.
55. min - Przerwa w grze. Problem z mocowaniem bramki GKS-u Tychy.
55. min - Bukowski za to zagranie ukarany karą dwóch minut.
54. min - Paś ostro potraktowany na bandzie przez Bukowskiego. Jastrzębianin z rozwalonym nosem zjeżdża do boksu.
53. min - Izacky spod bandy, ale czujnie parkanem Fucik.
53. min - Bryk i Starzyński na ławce kar.
53. min - Bójka pod bramką GKS-u Tychy.
52. min - Strzał z niebieskiej, trącenie pod bramką, ale krążek mija światło bramki.
51. min - Wrzutka z tercji neutralnej. Miarka łapie gumę.
50. min - Trójkowa szarża jastrzębian powstrzymana przez Fucika.
49. min - Martiska ciałem powstrzymał szarżę tyszan.
49. min - Bomba Bukowskiego z prawego skrzydła, ale zdecydowanie niecelnie.
48. min - Padakin z dystansu, trącenie Marca z bliska i krążek wędruje minimalnie obok słupka.
47. min - Łyszczarczyk spod niebieskiej i wybija gumę Wajda.
46. min - Izacky na ławce kar. Bizacki zwija się z bólu przy bandzie po ataku jastrzębianina.
46. min - GOOOOOOL!!!! 2:2! Paś sprzed bulika trafia w dalsze okienko!
45. min - GOOOOOOL!!!!! 2:1! Kontaktowe trafienie jastrzębian. Dobitkę Zająca przekierowuje Arrak!

44. min - Nieskuteczny atak jastrzębian.
43. min - Zakotłowało się pod tyską bramką.
42. min - Strzał tyszan spod bandy i mrozi gumę Miarka.
41. min - Czas na trzecią tercję.

40. min - Gościński po ataku na bandzie ląduje poza bandą!
39. min - Zakotłowało się pod bramką JKH. Ogrom pracy Miarki, jednak robota wykonana wzorowo i jastrzębianie oddalają zagrożenie.
38. min - Kostek huknął z niebieskiej, Fucik nie złapał krążka, próby dobicia z bliska, ale żadna z nich nie znalazła drogi do siatki.
37. min - Marzec samotnie pognał do tercji JKH, uderzył bekhendem z prawego skrzydła, jednak nie zaskoczył golkipera.
36. min - GOOOOOOL!!!!! 2:0! Kaskinen na bulik do Jeziorskiego, ten przymierzył bez namysłu i zaskoczył golkipera gości!
35. min - Na ławkę kar odesłany Izacky.
35. min - Izacky sprzed bulika prosto w Fucika.
34. min - Bomba Kolusza z lewej flanki, lecz niecelna.
33. min - Arrak sprzed bulika, pusta bramka tyszan, ale zabrakło przekierowania do siatki z najbliższej odległości!
33. min - Ubowski na ławce kar.
31. min - Kaskinen z lewego i do raka łapie gumę bramkarz JKH.
30. min - Uspokoiła się nieco gra.
29. min - Izacky dwukrotnie sprzed bulików i dwukrotnie nie trafił w światło bramki.
28. min - Turkin z bliska z ostrego kąta pokusił się o strzał sprawdzający czujności Miarki. Golkiper nie zawiódł.
28. min - Izacky groźnie z lewego skrzydła, lecz ostatecznie obok bramki.
27. min - Turkin mocno przymierzył z prawego bulika bez przyjęcia, ale nie dał się zaskoczyć Miarka.
27. min - Kostek z niebieskiej prosto w golkipera gospodarzy.
26. min - Łyszczarczyk namieszał w tercji rywala, wymanewrował obronę, jednak Bagin kijem podbił jego strzał, po czym krążek opuścił taflę.
25. min - Izacky ruszył z groźną kontrą prawą flanką, lecz akcję przerywa liniowy arbiter, który dopatrzył się spalonego.
24. min - Kolusz powalczył pod tyską bramką, jednak na nic się to zdało.
22. min - Spirko kąśliwie z lewego skrzydła, ale czujnie Fucik.
21. min - GOOOOOOL!!!!!! 1:0! Kaskinen huknął spod niebieskiej, Miarka był zasłonięty, a krążek wpadł do bramki przy samym słupku!

20. min - Urbanowicz ze środka, lecz niecelnie.
19. min - Pociecha przymierzył z niebieskiej, jednak prosto w Miarkę.
19. min - Komorski z lewego skrzydła, lecz zbyt lekko, przez co Miarka pewnie mrozi gumę.
19. min - Paś mocno huknął z niebieskiej, ale minimalnie obok bramki.
18. min - Rajamaki samotnie ze środka tercji ataku i górą Fucik!
17. min - Bukowski próbował wypuścić Mroczkowskiego, lecz nie wyszedł mu ten manewr.
17. min - Strzał Spirko z niebieskiej, trącenie Starzyńskiego przed bramką i mrozi gumę tyski bramkarz.
16. min - Izacky z indywidualną kontrą środkiem, wymanewrował tyską obronę, uderzył z bekhendu, ale nie przepuścił tego Fucik.
15. min - Taktyczna gra z obu stron. Mało klarownych sytuacji do tej pory.
13. min - Sporo twardej gry w tercji JKH.
12. min - Górny huknął z niebieskiej, a krążek o mały włos wpadłby do bramki!
12. min  - Padakin wypuścił Gościńskiego, który znalazł się sam przed bramkarzem, jednak nic z tego nie wyniknęło.
11. min - Wrzutka z niebieskiej Górnego, ale bez problemu radzi sobie z nią Fucik.
10. min - Kolusz na wznowieniu trącił kijem Łyszczarczyka, który upadł na lód, przez co przeciąga nam się ten bulik.
9. min - Pociecha z niebieskiej, Turkin próbował zmienić tor lotu krążka, jednak bezskutecznie.
8. min - Bukowski za siebie do Raca, ten sprytnie chciał uderzyć pod poprzeczkę, ale czujny w bramce był Miarka.
7. min - Kąśliwy strzał Pasia spod niebieskiej i parkanem odbija gumę do boku Fucik.
6. min - Ciura mocno zagrał ciałem i powstrzymał szarżę rywali.
5. min - Rozbity atak jastrzębian na niebieskiej.
4. min - Trącenie krążka przez Jeziorskiego z najbliższej odległości i guma wędruje ponad bramką.
3. min - Nalewajka mocno wkomponował do bandy rywala, tym samym powstrzymując groźną kontrę.
2. min - Sporo walki w tercji JKH.
1. min - Rozpoczynamy wielki finał!

Prowadzący relację: Mikołaj Hoder