1:0 Filip Komorski #5 ( Mateusz Michalski #28, Radosław Galant #90 ) 5/5 27:35
2:0 Mateusz Michalski #28 ( Mateusz Zieliński #26 ) 5/5 31:02
3:0 Dominik Paś #14 ( Oskar Jaśkiewicz #24, Bartosz Ciura #3 ) 5/5 41:22
4:0 Jakub Wanacki #51 ( Marcin Kolusz #20 ) 5/5 59:07
01:40 2 min. Niklas Sildre #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
04:42 2 min. Patryk Wajda #4 Przeszkadzanie
14:23 2 min. Patrick Kookmaa #26 Rzucenie na bandę
16:28 2 min. Krystian Dziubiński #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:30 2 min. Vadim Vasjonkin #9 Uderzanie kijem

60. min - GOOOOOL!!!! 4:0! Kolusz zza bramki na bulik do Wanackiego, a ten precyzyjnym strzałem z nadgarstka trafia w samo okienko!
57. min - Wajda sprzed rywali, ale również prosto w estońskiego golkipera.
56. min - Dziubiński sprzed bulika prosto w Koitmę.
55. min - Sporo gry gospodarzy w tercji ataku.
53. min - Trójkowa kontra czwartego ataku biało-czerwonych, ale spalony na niebieskiej przerywa tę akcję.
51. min - Rooba wyłuskał gumę w tercji Polaków, wycofał do Jurgensa, a ten uderzył prosto w Zabolotnego.
50. min - Fursa indywidualnie lewym skrzydłem, ale uderzył po parkanie Zabolotnego i wpadł w bramkę.
49. min - Michalski na środek w kontrze, jednak przecięte to zagranie.
48. min - Paś za siebie na niebieską, lecz tam nikogo nie było i tracimy gumę.
47. min - Jurgens ze środka, ale zablokowane to uderzenie Estończyka.
45. min - Jaśkiewicz mocno z niebieskiej i mrozi gumę estoński golkiper.
43. min - Galant bekhendem z prawej strony, ale górą Koitma.
42. min - GOOOOOOL!!!! 3:0! Jaśkiewicz mocno przymierzył spod niebieskiej, Paś trącił gumę przed bramką i trafia do siatki! Wideo analiza nie zmienia tej decyzji.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

39. min - Jurgens spod bandy, przed bramką stał jeszcze Viitanen, ale krążek nie zatrzepotał w siatce biało-czerwonych.
38. min - Dwójkowa kontra Estonii i ze strzałem Kiik, który jednak minął światło bramki.
37. min - Dziubiński od zakrystii i górą Koitma.
36. min - Zieliński sprzed bulika, zakotłowało się pod bramką Koitmy, ale ostatecznie guma mija światło bramki.
35. min - Skutecznie bronią się Estończycy.
34. min - Vasjonkin odesłany na ławkę kar za nieprzepisowe powstrzymanie akcji Wałęgi.
33. min - Wałęga przymierzył spomiędzy bulików, lecz nieskutecznie.
32. min - GOOOOOOL!!!! 2:0! Zieliński mocno przymierzył z niebieskiej, krążek odbił się od parkanu Koitmy i trafił wprost do stojącego pod bramką Michalskiego, który nie pomylił się i z bliska przekierował gumę do siatki!
31. min - Cóż za błąd Dziubińskiego! We własnej tercji idealnie wystawił gumę Puzakovi, który był sam przed bramką, jednak Zabolotny ratuje nam tę sytuację!
30. min - Paś zagrał na drugą stronę do Wałęgi, ale trafił mu w jego łyżwy i przerwał tę akcję.
29. min - Jaśkiewicz z niebieskiej i guma minimalnie ląduje obok słupka.
28. min - GOOOOOL!!! 1:0! Michalski zza bramki do Komorskiego, a ten na raty pokonuje z bliska Koitmę!
26. min - Bomba Horzelskiego z niebieskiej, ale nieskuteczna.
25. min - Wałęga przed bramkę, tam jednak nikogo nie było, ostatecznie do gumy dopadł Ciura, lecz jego strzał trafił w łyżwy jednego z hokeisty stojącego przed bramkarzem.
24. min - Wronka przed bramkę do Fraszki, ale trafiony krążkiem w łyżwy Estończyk.
23. min - Horzelski momentalnie uderzył po wygranym wznowieniu w tercji ataku, lecz skutecznie mrozi gumę estoński bramkarz.
22. min - Dronia z lewego bulika, ale górą Koitmaa.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

20. min - Estończycy zamknięci we własnej tercji, ale Pasiut traci gumę na niebieskiej i Polacy muszą opuścić tercję ataku.
18. min - Słabo rozgrywają tę przewagę Estończycy.
17. min - Kara dla "Dziubka".
17. min - Pasiut mocno uderzył z prawego bulika, ale trafił prosto w Koitmę.
16. min - Zygmunt z najbliższej odległości nie trafia w światło bramki.
15. min - Kookmaa odesłany na ławkę kar.
14. min - Zieliński huknął z dystansu, ale estoński golkiper pewnie mrozi gumę.
13. min - Wanacki mocno spod niebieskiej i ofiarnie rzucił się na krążek Koitmaa.
13. min - Zygmunt w indywidualnej akcji, zjechał na środek, uderzył z bekhendu i minimalnie przestrzelił.
12. min - Jaśkiewicz mocnym strzałem sprzed bulika obił parkan estońskiego bramkarza.
11. min - Puzakov z lewej skrzydła, lecz nie zaskoczył Zabolotnego.
10. min - Paś na drugą stronę do Horzelskiego, ten mocno przymierzył spod bulika, ale nie zaskoczył golkipera rywali.
8. min - Jaśkiewicz sprzed bulika, jednak zablokowane to uderzenie.
7. min - Jak on tego nie strzelił!? Puzakov osamotniony na lewym buliku i przestrzelił mając przed sobą pustą bramkę!
6. min - Skutecznie bronią się Polacy, wybijając gumę z własnej tercji.
5. min - Wajda na ławce kar.
5. min - Dwójkowa kontra Polaków, Fraszko na drugą do Pasiuta, ale ten nie pokonał estońskiego golkipera.
4. min - Paś spomiędzy bulików i krążek po rykoszecie wędruje ponad bramką.
3. min - Jaśkiewicz huknął spod niebieskiej, lecz niecelnie.
2. min - Sildre na ławce kar.
2. min - Dronia mocno z niebieskiej obił bark estońskiego golkipera.
1. min - Viitanen pociągnął z nadgarstka sprzed bulika, ale nie zaskoczył Zabolotnego.
1. min - Rozpoczynamy pierwszą tercję.

#71 Paweł Dronia PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Bartosz Fraszko LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Radosław Galant PS 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#59 Marcin Horzelski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Oskar Jaśkiewicz PO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0