1:2 Grzegorz Pasiut #18 ( Kacper Maciaś #15, Ryan Cook #27 ) +/-
07:08 2 min. Ryan Cook #27 Uderzanie kijem
20:00 2 min. Roman Szturc #69 Gra bez kasku
31:11 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Uderzanie kijem
32:34 2 min. Marek Charvát #3 Ostrość
32:34 2 min. Sam Marklund #20 Ostrość
37:02 2 min. Miro Lehtimäki #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:05 2 min. Oskar Krawczyk #4 Ostrość

60. min - Sosnowiczanie bez konkretów podczas gry bez bramkarza.
59. min - Tyczyński przebojowo ale brakło centymetrów.
59. min - Ogromna przepychanka pod bramką Murraya, który leżąc mrozi gumę.
59. min - Charvat z niebieskiej, ale brakło centymetrów.
58. min - Piotr Sarnik bierze czas. Wznowienie przed Murrayem.
57. min - Krężołek dobrze wypracował miejsce do strzału, minimalnie nad poprzeczką.
56. min - Szturc indywidualnie, czujnie glokiper gości.
55. min - Andrejkiw przed doskonałą okazją ale krążek zagubił się gdzieś w gąszczu ciał przed Murrayem.
54. min -Szturc szukał Krężołka przed bramką, ofiarnie jeden z katowiczan leżąc  blokuje gumę.
53. min - Dostalek uderzył z bulika, łapie krążek pewnie katowicki golkiper.
52. min - Pociągnał Saur po lodzie, dobrze dostawiony parkan Murraya.
51. min - Kozłowski za wysoko z niebieskiej.
50. min - Lindgren chciał uderzać ale skutecznie przyblokowany.
49. min - Kombinują za bramką Zagłębia katowiczanie ale nie ma z tego strzałów.
48. min - Nahunko w solowym wypadzie ale skutecznie  powstrzymany.
47. min - Szarpanina pod bramką Zagłębia. Krawczyk wymierzył kilka razów z Lehtimakim, ale tylko Krawczyk na ławce kar.
46. min - GOOOOLLL!!!! Pasiut wypuszczony sam na sam i się nie myli. Precyzyjny strzał przy słupku

46. min - Bepierszcz uderzał ale jego próba zablokowana poleciała wysoko nad bramką.
45. min - Dostalek ze środka, ale pewnie chwyta Murray.
44. min - Lehtimaki w dobrej pozycji ale radzi sobie Spesny.
43. min - Marklund wypalił ale wprost w Spesnego.
42. min - Valtola wypalił na bramkę Murraya, radzi sobie golkiper GieKSy.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Chwili potrzebowali na otrząśnięcie się gospodarze, teraz kombinują za bramką Murraya.
39. min - Mocno niepewni sosnowiczanie dają się nadziać na kontrę.
38. min - GOOOLLLL!!! Katowiczanie doprowadzają do wyrównania. Pasiut i Fraszko w duecie wykorzystali fatalny błąd przy wyprowadzaniu krążka.
38. min - Długo upominali się sosnowieccy kibice o wykluczenie po kilku spornych wejściach. Finalnie Lehtimaki wykluczony.

37. min - Lehtimaki znalazł przed bramką Ilsakkę ale jego przekierownaie nie trafiło w światło bramki.
36. min - Minął wszystkich rywali Bepierszcz, ale jego strzał minął bramkę też bramkę Zagłębia.
35. min - Dostalek z bardzo ciężkiej pozycji jeszcze zdołał oddać strzał. Radzi sobie Murray.
34. min - Temperatura wrzenia już dawno przekroczona! Wszystkie sytuacje kończą się na pojedynkach.
34. min - Gospodarze w komplecie, Kozłowski już na lodzie. Andrejkiw wypalił spod niebieskiej i sam pojechał na dobitkę, dwukrotnie radzi sobie Murray.
33. min - Pociągnął z niebieskiej Delmah, broni Spesny. Wszystko kończy się szarpaniną po której wykluczeni najbardziej aktywni Charvat i Marklund.
32. min - Gorąco pod bramką Zagłębia, przepychanki.
32. min - Kozłowski na ławce kar.
32. min - Ogromny błąd  defensywy Zagłębia, sosnowiczan ratuje kapitalna interwencja Spesnego.
31. min - W końcu GieKSa w natarciu, strzał Cooka z łatwością łapie Spesny.
30. min - Po strzale Bucenki zadźwięczała jedynie metalowa konstrukcja zewnętrzna bramki.
29. min - Zamknięci na dobre półtorej minuty we własnej tercji katowiczanie, ale brakło celnego strzału gospodarzy.
28. min - Niewiele brakło by po strzale Salo rykoszet zaskoczył Murraya.
27. min - Andrejkiw z niebieskiej minimalnie nad poprzeczką.
26. min - Charvat z świetnym wyczucie przecina crossowe podanie.
25. min - Lehtimaki z okolic bulika, świetnie Spesny.
25. min - Dobrze obsłużony Bepierszcz, jednak brakło precyzji w jego strzale.
24. min- Szturc pociągnął z zamachu, dobrze parkanem Murray.
23. min - Hitosato raz za razem starał się bombardować bramkę Zagłębia ale jego próby niecelne.
23. min - Sosnowiczanie w pełnym zestawieniu, bardzo dobrze wybronili osłabienie.
22. min - Bliski błędu Spesny, ale obrońcy pomagają mu na czas.
21. min - Pasiut uderza ale guma wysoko nad bramką.
21. min - W osłabieniu gospodarze po wykluczeniu Szturca.

Koniec pierwszej emocjonującej tercji, na zakończenie wykluczony jeszcze Roman Szturc za grę bez kasku.

20. min - Maciaś posyłał gumę na bramkę, ale czujnie Spesny.
19. min - GieKSa w komplecie, nieudana przewaga Zagłębia.
18. min - Niemi świetnie znalazł przed bramką Salo, ale znów połapał się w tym wszystkim Murray.
17. min - Wystrzeliwują gumę katowiczanie.
16. min - Marklund wykluczony na dwie minuty.
16. min - Krążek zatańczył teraz przed bramką miejscowych po wrzutce spod niebieskiej, w ostatniej chwili wyjaśnił Andrejkiw.
15. min - Teraz szczęścia próbował Andrejkiw ale i z jego próbą poradził sobie Murray.
15. min - Strzelał z niebieskiej Charvat, dużo pracy na bramkarzu, ale Murray kolejny raz ratuje swoją drużynę.
14. min - Mrozi gumę bramkarz gości po wrzutce Salo.
13. min - Bucenko z niesygnalizowanym strzałem, zbija do boku Murray.
12. min - Prowokacyjnie obydwie strony, po każdym mrożeniu gumy mamy przepychanki. Gwizdki sędziowskie narazie milczą.
12. min - Ruszyli teraz z pierwszym od dłuższego czasu wypadem goście, ale Spesny czujny i na posterunku.
11. min - Ostro teraz na lodzie bandy trzeszczą, ale wykluczeń nie obserwujemy.
10. min - Katowiczanie w komplecie, ale trzeba przyznać, że bardzo groźni byli sosnowiczanie w przewadze.
9. min - Lindgren pocelował po dalszym słupku ale znów świetnie Murray.
8. min - Krężołek z najbliższej odległości ale fenomenalnie broni Murray.
8. min - Pierwsza kara w spotkaniu, dwie minuty odpocznie Cook.
7. min - Trochę chaosu w tercji neutralnej i wyszedł z tego spalony gospodarzy, a już Valtola wychodził na dogodną pozycję.
6. min - Objechał bramke Michalski i wypalił z obrotu, jego próba minimalnie chybia celu.
5. min - Aktywny Olsson popędził ale na czas zdążyli się nim zaopiekować defensorzy Zagłębia.
4. min - GOOOOLLL!!!! Szturc wrzucił na bramkę, do gumy dopadł tyczyński, który minął Murraya i otworzył wynik spotkania.
3. min - Indywidualnie Ollson przedzierał się przed Spesnego, ale nie udało mu się zaskoczyć golkipera Zagłębia.
2. min - Wrzutka Kozłowskiego przed Murraya, dotykał gumy jeszcze Salo, ale ta minęła bramkę gości.
1. min- Zaczynamy, w bramkach Spesny i Murray. Pierwsza guma dla GKS-u.

Serdecznie witamy ze Stadionu Zimowego w Sosnowcu. Przed nami kolejne wielkie emocje podczas ćwierćfinałowej batalii między Zagłębiem Sosnowiec, a GKS-em Katowice. Na relację "minuta po minucie" zaprasza Kamil Przegendza.

#3 Marek Charvát LO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Vlastimil Dostálek LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#38 Arkadiusz Karasiński PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patrik Spěšný B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Mikołaj Szczepkowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Roman Szturc LS 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Damian Tyczyński ŚR 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Olli Valtola ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 1 1.00 36 12 13 11 0 0 97.22 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0