3:3 Damian Tyczyński #15 ( Roman Szturc #69, Patryk Krężołek #88 ) +/-
4:3 Roman Szturc #69 ( Patryk Krężołek #88, Witalij Andrejkiw #11 ) +/-
(+) Andrejkiw #11, Krężołek #88, Szturc #69
(-) Fraszko #10, Maciaś #15, Pasiut #18
3/3 67:14
04:56 2 min. Vlastimil Dostálek #25 Zahaczenie
07:08 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Michał Naróg #7 Nadmierna liczba graczy na lodzie
15:51 2 min. Igor Smal #48 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:14 2 min. Roman Szturc #69 Ostrość
43:14 2 min. John Murray #31 Ostrość
44:23 2 min. Dominik Nahunko #57 Wysoko uniesiony kij
52:19 2 min. Kacper Maciaś #15 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
57:20 2 min. Patryk Krężołek #88 Trzymanie przeciwnika

68. min - GOOOOLLLL!!!! Szturc trafia i mamy zwycięstwo Zagłębia! Ależ emocje!

67. min - Olsson indywidualnie ale strzał rosłego Szweda obok bramki.
66. min - Spesny mrozi gumę po strzale Fraszki.
65. min - w dobrej sytuacji varttinen ale dobrze broni Spesny.
64. min - Świetna obrona Murraya przy akcji Andrejkiwa.
64. min - Dostalek do Bucenko w sytuacji dwóch na jednego, ale znów zabrakło miejsca.
63. min - Tyczyński szukał Szturca przed bramką ale zabrakło precyzji.
62. min - Varttinen długo kombinował za bramką, ale doskoczyli na czas defensorzy.
61. min - Obie drużyny na lodzie, zaczynamy dogrywkę!

Koniec III tercji, przed nami dogrywka.

60 .min - Sosnowiczanie w komplecie, 45 sekund do końca.
59. min - Pasiut próbuje szczęścia, ale znów czujnie bramkarz miejscowych.
59. min - Fraszko z mocnym strzałem, świetnie Spesny.
58. min - Kara dla Krężołka na dwie minuty przed końcem!
57. min - Delmas z niebieskiej, jeszcze przekireowanie, ale krążek nad bramką Spesnego.
56. min - Cook niecelnie i przejmują gumę sosnowiczanie.
55. min - GOOOLLLL!!! Sosnowiczanie dopinają swego. Tyczyński ze środka precyzyjnie umieszcza gumę w siatce!
54. min - Chcą iść za ciosem gospodarze, ale brakuje dokładności w tercji ofensywnej.
53. min - GOOOLLL!!! Krężołek z pierwszej gumy w samo okienko i Zagłębie wraca do meczu!
53. min - Kacper Maciaś za gest po zdobyciu bramki ląduje na ławce kar za niesportowe zachowanie.
53. min - GOOOLLLL!!! Chyba już po wszystkim. Pasiut znalazł Kacpra Maciasia, który precyzyjnym uderzeniem pokonuje Spesnego.
53. min - Lehtimaki w dobrej solowej akcji, ale Spesny świetnie interweniuje.
52. min - Michalski wypalił ze środka, złapał gumę pewnie golkiper miejscowych.
51. min - Salo odegrał do Bernackiego, ale ten blokowany i pozbawiony możliwości uderzenia.
50. min - Ilsakka w sytuacji sam na sam, ale radzi sobie Spesny.
49. min - Sosnowiczanie w natarciu, ale cały czas czujnie defensywa.
48. min - Nahunko wrzuca na bramkę czujnie Spesny.
47. min - GOOOLLL!!! Przepiękne trafienie Hitosato! Japończyk z ostrego kąta pokonuje Spesnego strzałem-marzenie!
47. min - Sosnowiczanie w komplecie
46. min - Dobrze bronią się miejscowi i utrzymają dobrą dyspozycję podczas tego osłabienia.
45. min - Nahunko wykluczony za trafienie wysokim kijem Grzegorza Pasiuta.
45. min - Słupek uratował katowiczan przed stratą bramki po strzale Lindgrena!
44. min - Olli Valtola długo leżał na lodzie po starciu z Lebkiem, w końcu się podnosi i w owacjach zjeżdża z lodu.
44. min - Przepychanka pod bramką GieKSy, wykluczeni Szturc i Murray.
43. min - Lindgren minimalnie chybia celu po solowym wypadzie.
42. min - Błąd katowiczan, mrozi krążek Murray.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę, krążek dla GKS-u.

40 .min - nahunko dobrze ustawiony przed bramką ale w ostatniej chwili obrońcy podbili mu kij i nie zdołał uderzyć.
39. min - Szturc szukał Salo przed bramką ale połapali się w tym defensorzy GKS-u.
38. min - Delmas znalazł Olssona przed bramką, ale rosły Szwed trafił jedynie w słupek.
37. min - Dostalek wyjeżdżał z partnerem dwóch na jednego, ale Czech za długo zwlekał z podaniem i nic z tego nie wyszło.
36. min- Wanacki z praktycznie zerowego kąta starał się wpakować gumę, ale nie dał się zaskoczyć sosnowiecki bramkarz.
35. min - Wymiana podań między Szturcem a Andrejkiwem zakończona strzałem tego pierwszego, ale uderzenie zablokowane.
34. min - Szturc podał w kontrze do Krężołka, ale ex-katowiczanin szybko osaczony przez defensorów z Katowic.
33. min- GOOOOLLL!!! GKS dominował ale to sosnowiczanie zdobywają bramkę. Po kontrze Andrejkiw w dobitce przymierzył przy poprzeczce. Sędziowie będą jeszcze weryfikować, ale szybko uznają bramkę!
31. min - Varttinen spod niebieskiej, jego próba zblokowana i mamy wznowienie przed bramką miejscowych.
30. min - Tym razem Sokay starał się zaskoczyć bramkarza gospodarzy, górą Patrik Spesny.
29. min - Varttinen huknął piekielnie mocno, ale obok bramki Spesnego. Dominacja GieKSy w tej odsłonie trwa w najlepsze.
28. min - Przy krótkim słupku szukał miejsca Maciaś, ale go tam nie znalazł.
27. min - Marklund pojechał za gumą, którą sam wrzucił czeski golkiper Zagłebia na wszelki wypadek mrozi.
26. min - Delmas z niebieskiej, z dużym trudem wybija Spesny.
25. min - Cook szukał crossowym podaniem Bepierszcza, ale czujnie defensorzy Zagłębia.
24. min - Charvat z okolic niebieskiej, na raty łapie golkiper gości.
23. min - W odpowiedzi gospodarze, Naróg z ostrego kąta, ale dobrze dostawia parkan Murray.
22. min - Olsson pociągnął ze skrzydła, ale mrozi gumę Spesny.
21. min - GOOOLLL!!! Świetnie Bepierszcz przekierował gumę po strzale Varttinena, pozostawiając Spesnego bez szans na reakcję.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę spotkania, krążek dla GKS-u.

20. min - Krężołek szukał szczęścia przed bramką GKS-u, ale czujnie Murray.
19. min - Pasiut krążył w tercji ofensywnej, ale brakło partnerów którzy pomogliby sfinalizować akcję.
18. min - Salo znalazł na drugiej stronie Lindgrena, na czas przesunął się Murray.
17. min - Bliski szczęścia Szturc, ale krążek odbił się nieszczęśliwie i brakło Czechowi szczęścia.
16. min - Kara dla igora Smala i mamy pierwszą przewagę Zagłębia dzisiaj.
16. min - Wanacki ostemplował słupek bramki Spesnego!
15. min - Dwóch na jednego wychodzili z kontrą goście, ale brakło precyzji w ostatnim podaniu i gospodarze mogą odetchnąć z ulgą.
14. min - Pasiut zrobił sobie sporo miejsca, ale jego uderzenie nie było w stanie zaskoczyć Spesnego.
13. min - Tyczyński w indywidualnym rajdzie, ale brakło precyzji przy strzale i krążek przelatuje obok katowickiej bramki.
12. min - Lehtimaki objechał bramkę i posłał strzał z półobrotu, minimalnie chybił celu.
11. min - Kilka błędów katowiczan, zakończonych strzałem Dostalka, ale zbyt słabym by zaskoczyć Murraya.
10. min - Z niebieskiej Varttinen, skutecznie interweniuje Spesny, a gospodarze już w komplecie.
9. min - Pasiut wysoko nad bramką, chwilę później w solowej kontrze Krężołek, który minimalnie chybia celu.
8. min - Skończyła się pierwsza kara Zagłębia, ale znów przewaga gości, po tym jak sędziowie doliczyli się sześciu sosnowiczan na lodzie.
7. min - Mądrze utrzymują gumę sosnowiczanie z dala od własnej bramki.
6. min - Fraszko wprost w Spesnego pocelował ze skrzydła.
6. min - Dostalek odpocznie dwie minuty po tym jak nieprzepisowo zahaczał rywala.
5. min - W odpowiedzi Andrejkiw, ale trafia wprost w dobrz ustawionego golkipera GKS-u.
5. min - Olsson z ostrego kąta, ale bardzo czujnie Spesny.
4. min - Andrejkiw szukał miejsca na strzał, ale znalazł tylko nogi defensorów rywali.
3. min - Lindgren miał świetną okazję, ale Murray na czas złączył parkany.
2. min - Olsson w dobrej sytuacji, ale w ostatniej chwili zgubił gumę.
1. min - Rozpoczęliśmy, drobne problemy techniczne w Sosnowcu. W bramkach Murray i Spesny.

Ze Stadionu Zimowego w Sosnowcu wita się z Państwem Kamil Przegendza. Obie drużyny już na rozgrzewce i punktualnie o 18:30 rozpoczniemy kolejną batalię w ćwierćfinałowej parze między Zagłębiem Sosnowiec, a GKS-em Katowice.

#3 Marek Charvát LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Vlastimil Dostálek LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#38 Arkadiusz Karasiński PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0