1:2 Kamil Górny #17 ( Dominik Paś #14, Jakub Ižacký #93 ) +/-
16:44 2 min. Jake Hamilton #6 Trzymanie przeciwnika
22:29 2 min. Jakub Prokurat #20 Atak kijem trzymanym oburącz
29:13 2 min. Michał Zając #61 Ostrość
29:25 2 min. Atte Huhtela #7 Ostrość
29:25 2 min. Patryk Wajda #4 Ostrość
49:15 2 min. Pauls Svars #24 Atak kijem trzymanym oburącz

64. min - GOOOOOOL!!!!!!! 1:2 Kamil Górny z nadgarstka pokonuje Mateusza Studzińskiego i staje się autorem złotego gola.
63. min - Ostrożnie obie strony.
62. min - Torunianie przy krążku, wymiana formacji i kolejny atak.
61. min - Od zakrystii próba Izackiego, ruszona bramka, czeka nas wznowienie w tercji gospodarzy.
61. min - Rusza dogrywka, która potrwa 20 minut bądź do wyłonienia zwycięscy w postaci złotej bramki.

KONIEC TRZECIEJ TERCJI, CZEKA NAS PRZERWA NA CZYSZCZENIE LODU, A NASTĘPNIE DOGRYWKA.

60. min - Sporo walki w ostatnich sekundach.
59. min - Tiainen próbował zmieścić krążek przy krótkim słupku. Czujnie Lacković.
58. min - Patryk Kogut otrzymał doskonałe podanie z lewego skrzydła, trącił jednak krążek wprost na parkan Lackovića.
58. min - Viinikainen z lewego bulika, niecelnie jednak.
57. min - Trzeszczą bandy, trwa walka która sporo kosztuje obie strony.
55. min - Tym razem próba JKH. Kilka mocnych uderzeń na bramkę Studzińskiego.
54. min - Martiska spod niebieskiej, parkanem zbija Studziński.
54. min - Pada na lód Baszyrow. Arbitrzy naradzają się czy doszło do przekroczenia przepisów gry.
53. min - Kąsliwe uderzenie Rajamakiego z prawego bulika, krążek ląduje jednak poza bramką.
52. min - Pełne formacje na lodzie.
51. min - Torunianie ofiarnie w obronie wybijają krążek. Minuta przewagi za nami.
50. min - Svars na ławce kar!
49. min - Spore opały JKH! Martiska zablokował uderzenie do pustej bramki.
48. min - Kolusz pod bramką torunian, interweniuje Studziński, po chwili akcja przerwana poprzez ruszenie bramki.
47. min - Jastrzębie w defensywie, oddalenie krązka poprzez uwolnienie.
46. min - Krążek w posiadaniu KH Energi, próbował Prokurat po dobrym podaniu Sozanskiego.
44. min - Dominik Paś dobrze wypuścił lewą stronę Rajamakiego. Jego uderzenie zatrzymuje się jednak na parkanach Studzińskiego.
42. min - Mirko Djumić świetnie dostrzegł Sozanskiego, ten spomiędzy wąsów uderza wprost do łapaczki Lackovica.
41. min - Próba z dystansu Fjodorovsa. Odbija krążek Lacković, krążek jednak pada łupem jastrzębskich defensorów.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję spotkania!

KONIEC DRUGIEJ TERCJI

40. min - Urbanowicz przecina akcję KH Energi, jednak strzał jastrzębskiej drużyny, nie mógł zaskoczyć Studzińskiego.
39. min - Ależ moment Stalowych Pierników! Próbował Svars, próbował Prokurat, brakuje jednak celności. Goście w naprawdę sporych opałach!
38. min - Ciężkie chwilę JKH, napór gospodarzy przerwany uwolnieniem, nie mogą wymienić swojej formacji obronnej.
37. min - Przyspieszyli rozegranie gospodarze. Gubią jednak krążek, co spowolniło atak. Po chwili uderzał Jaworski, krążek przelatuje jednak nad bramką.
36. min - Spirko i Kolusz pod bramką torunian! Wyjaśnia całe zamieszanie Studziński.
36. min - Twarda walka na Tor-Torze. Niezwykle wyrównany pojedynek.
36. min - Próba torunian z dystansu, na posterunku Lackovic.
34. min - Spore zamieszanie pod bramką Studzińskiego, górą jednak golkiper torunian, który mrozi gumę.
33. min - Próba inicjacji ataku przez gości długim podaniem, akcja zakończona uwolnieniem.
32. min - Ależ okazja przed Prokuratem! Nie zdążył przesunąć za akcją Lackovic, w ostatniej chwili strzał zablokował jednak Viinikainen.
31. min - Lewym skrzydłem pomknął Izacky, potężne uderzenie mija jednak bramkę.
31. min - Sporo dzieje się pod obiema bramkami.
30. min - Do grona wykluczonych dołączają Wajda i Huhtela.
30. min - Zając i Gimiński w boksach kar.
29. min - Szybko przenosimy się pomiędzy tercjami, obie strony bez pomysłu na zakończenie defensywy rywali.
27. min - Twarde spotkanie w Toruniu, sporo walki na bandach, obie strony grają mocnym forecheckiem.
26. min - Nieco elektryczny wydaję się być dzisiaj Jakub Lackovic, któremu kolejny raz brakuje komunikacji z defensorami.
25. min - Sporo niedokładności w trakcie gry w przewadze jastrzębian, na sam koniec osłabienia, torunianie bliscy zdobycia bramki. Kalinowski  wyłuskał krążek Lackovicowi, który opuścił bramkę. Pełne formacje na lodzie.
23. min - Prokurat na ławce kar. Wcześniej zawodnik torunian w parterze walczył z Viinkainenem, na którym to po paru sekundach się odegrał.
23. min - Doskonała okazja przed Izackim! Nie zdołał jednak wykorzystać sytuacji sam na sam z bramkarzem.
22. min - Spomiędzy bulików pociągnął z nadgarstka Djumić, krążek mija jednak światło bramki.
21. min - Próbował przy krótkim słupku Jarosz, Studziński czujnie po przerwie.
21. min - Pozbierano z lodowej tafli elementy oprawy rzuconej przez kibiców KH Energi Toruń, możemy więc wracać do rywalizacji sportowej!

NA LODZIE LĄDUJĄ ELEMENTY KIBICOWSKIEJ OPRAWY, TRWA PORZĄDKOWANIE TAFLI.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI

20. min - Na 10 sekund przed końcem, zabronione uwolnienie torunian. Czeka nas wznowienie w tercji gospodarzy.
19. min - Pełne formacje na lodzie!
18. min - Próba z dystansu Behma, radzi sobie z tym uderzeniem jastrzębski bramkarz.
17. min - Hamilton na ławce kar!
16. min - Ależ okazja przed Riku Tiainenem. Fin pomknął z kontrą, jednak po ramieniu Lackovica krążek obija jedynie słupek.
15. min - GOOOOOOL!!!! 1:1 Paul Svars świetnie za plecy do Michała Kalinowskiego, a ten po słupku umieszcza krążek w bramce.
15. min - Świetna sytuacja przed Dominikiem Pasiem, zabrakło skutecznego wykończenia.
14. min - Kolejna akcja jastrzębian. Paś wykańczał dwójkową akcję, górą tym razem Studziński.
13. min - GOOOOOOL!!!!!! 0:1 Filip Starzyński zdecydował się na uderzenie z backhandu niemal z zerowego kąta, czym zaskoczył Studzińskiego!
12. min - Kolejne sekundy bez wyraźnej dominacji którejś ze stron.
11. min - Soczyste uderzenie z lewego bulika Izackiego, z dużą dozą spokoju mrozi Studziński.
11. min - Przenosimy się pod bramkę gospodarzy. Mrozi grę Studziński, czeka nas wznowienie.
10. min - Kontra KH Energi! Świetnie wymanewrował rywala Fjodorovs, jednak wykańczając akcje uderzył wprost w Lackovica.
10. min - Walka na bandzie w tercji JKH.
9. min - Trwa walka o dłuższe przejęcie krążka.
8. min - Atak gości rozbity na niebieskiej linii, spore zamieszanie poskutkowało pozycją spaloną.
7. min - Dobra próba z dystansu Jaworskiego, do boku zbija Lackovic.
6. min - Pierwsza okazja JKH. Goście wygrali wznowienie we własnej tercji, wyprowadzając szybką kontrę. Do dobrej pozycji doszedł Rajamaki, górą jednak Studziński.
5. min - Krążek w posiadaniu gospodarzy, którzy w pierwszych minutach na niewiele pozwalają drużynie przyjezdnej.
4. min - Stalowe Pierniki w posiadaniu krążka, mocny forechecking w wykonaniu gości, jednak pomimo tego torunianie wchodzą do tercji rywala.
3. min - Patryk Kogut wyłuskuje krążek w tercji rywala i trwa napór na jastrzębską bramkę.
2. min - Trwa wzajemne badanie dzisiejszej dyspozycji przez strony. Bez sytuacji podbramkowych.
1. min -Pierwsza interwencje Lackovica za nami, czeka nas wznowienie w tercji gości.
1. min - Rozpoczynamy trzecie spotkanie. Między słupkami Mateusz Studziński oraz Jakub Lacković. Pierwsze wznowienie pada łupem gospodarzy.

#41 Maksymilian Lisewski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 2 1.89 27 9 8 7 3 0 92.59 63:37 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
#11 Adrian Jaworski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Albin Thyni Johansson PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Kamil Kalinowski ŚR 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Michał Kalinowski PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Patryk Kogut LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Oliwier Kurnicki LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Daņiła Larionovs LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#41 Maksymilian Lisewski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0