2:0 Grzegorz Pasiut #18 ( Bartosz Fraszko #10 ) +/-
25:04 2 min. Oskar Krawczyk #4 Opóźnianie gry
35:18 2 min. Oskar Krawczyk #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:48 2 min. Damian Tyczyński #15 Zahaczenie
44:09 2 min. Marek Charvát #3 Uderzanie kijem
55:43 2 min. Jakub Šaur #33 Zahaczenie
57:28 2 min. Olli Iisakka #51 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:49 2 min. Olli Iisakka #51 Spowodowanie upadku przeciwnika

60. min - Iisakka na ławce kar.

KONIEC SPOTKANIA!

60. min Zagłębie bez Spesnego.

58. min - GOOOOL!!!!!! 2:0 Ruszył z kontrą Fraszko, jego strzał parkanami odbił Spesny, do krążka dopadł Pasiut który pociągnął z nadgarstka i podwyższył prowadzenie!

CZAS DLA DRUŻYNY PIOTRA SARNIKA

58. min - Do końca kary Saura 15 sekund, a na ławce kar zasiądzie Olli Iisakka.
57. min - Fraszko wypracował pozycję dla Delmasa, ten jednak uderzył wprost w Spesnego.
56. min - W nawiązaniu do wydarzeń sprzed chwili: Jakub Saur na ławce kar!
56. min - Dzieje się w Katowicach. Najpierw niecelnie Nahunko, chwilę później w kontrze Fraszko, jego akcja przerwana faulem Saura.
54. min - Wracamy do tercji Zagłębia, trwa walka na bandzie i ostra naparzanka kijami.
53. min - Próba akcji prawym skrzydłem Zagłębia. Mrozi Murray i czeka nas wznowienie w tercji GKS-u.
52. min - Krężołek "do kotła" wrzucił na bramkę. Łapie Murray.
51. min - GKS próbuję kontrolować przebieg wydarzeń. Mocniej do przodu rusza Zagłębie.
50. min - Grzegorz Pasiut świetnie wzdłuż bramki do Bepierszcza, krążek jednak na chwilę przed próbą przyjęcia odbił się nieprzyjemnie od tafli.
49. min - Jak odpowiedzą goście? Dotychczas skupiali się na grze w obronie, jednak stracona bramka sprawia, że muszą zacząć myśleć o atakowaniu bramki rywala.
47. min - GOOOOL!!!! 1:0 Bartosz Fraszko odczarował bramkę Spesnego. Strzał pod poprzeczkę z lewego bulika otwarł wynik spotkania.
46. min - Wyższa szkoła sztuki bramkarskiej w wykonaniu Spesnego. Efektownym rzutem kolejny raz sosnowiecki golkiper zamknął krótki słupek Bartoszowi Fraszce.
45. min - Pochodził z kija na kij krążek. Próba Olssona jednak zbyt lekka i czytelna aby móc zaskoczyć Spesnego.
45. min - Charvat wykluczony z gry na dwie minuty.
44. min - John Murray również w pełnej gotowości, krążek w łapaczce katowickiego bramkarza po próbie z prawego bulika.
43. min - Pełne formacje na lodzie.
43. min - Raz jeszcze Pan Bramkarz Patrik Spesny. Tym razem do raka po strzale Delmasa.
43. min - Świetnie interweniuje Spesny! Doskonale zamknął krótki słupek przy próbie Bartosza Fraszki.
41. min - Tyczyński na ławce kar.
41. min - Mocno rozpoczęli gospodarze, już w pierwszych sekundach blisko było zaskoczenia Spesnego.
41. min - Rozpoczynamy trzecią odsłonę w Katowicach.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI

40. min - Spesny mrozi gumę i kończy atak GKS-u. Na 34 sekundy przed końcem tercji czeka nas wznowienie w tercji Zagłębia.
39. min - Sporo wzajemnego odbierania krążka.
37. min - Bez większego zagrożenia pod własną bramką Zagłębie przetrwało osłabienie. Pełna formacja gości na lodzie.
36. min - Oskar Krawczyk ponownie w boksie kar.
35. min - Zagłębie skradło parę sekund do wymiany formacji. Sama próba budowania ataku przerwana jednak sygnalizacją pozycji spalonej.
34. min - Próbował Lebek, wydaje się, że po jego uderzeniu mógł jeszcze wybrzmieć słupek.
33. min - Jesteśmy znów w tercji Zagłębia, jednak zaczynają nieco bić głową w mur gospodarze.
32. min - Próba Hitosato, krążek mija światło bramki.
31. min - Otwarło się spotkanie w Katowicach. Obie ekipy grają krążkiem.
30. min - Nahunko z nasgarstka, pewnie do raka Murray.
29. min - Jedziemy od bramki do bramki. Wyrównał się obraz rywalizacji.
28. min - Działania w ofensywie Zagłębia. Murray odbija krążek poza lodową taflę.
28. min - Pełne formacje na lodzie.
27. min - Sporo emocji pod bramką Zagłębia. Domagają się celowego ruszenia bramki przez gości zawodnicy GKS-u. Trwa przerwa w grze, do końca kary 6 sekund.
26. min - Bardzo dobra pozycja Sama Marklunda. Szwed szukał uderzenia po długim rogu, wyczuł jednak jego intencję Spesny, czekając na krążek.
26. min - Oskar Krawczyk z pierwszym wykluczeniem dzisiejszego spotkania.
25. min - Znów jesteśmy w tercji Zagłębia. Dużo pracy na bandach. Krążek choć gości tutaj od dobrych kilkunastu sekund, to zagrożenie omija światło bramki.
24. min - Znacznie szybciej niż w pierwszej odsłonie odgryza się Zagłębie. Akcja już po drugiej stronie lodu.
23. min - Mocne działanie GieKSy w tercji Zagłębia. Spesny górą po uderzeniu Varttinena.
22. min - Naróg niepokoi Murraya. Dwukrotnie próbował zawodnika Zagłębia, odbił te uderzenia bezpiecznie, do boku katowicki bramkarz.
21. min - Przedarł się Bepierszcz, próbował spomiędzy "wąsów". Zbija to uderzenie Spesny.
21. min - Pora na drugą tercję w Katowicach. Wznowienie dla Katowic.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI.

20. min - Do ostatnich sekund pracują gospodarze w poszukiwaniu trafienia.
18. min - Ostrzał Spesnego. Próbował kilkukrotnie z najbliższej odległości Lehtimaki, ale wydaje się, że było zbyt mało miejsca aby gdziekolwiek zmieścić gumę.
18. min - Monto i Krężołek łapią się pod bramką Spesnego. Tym Panom odpowiada twardy charakter  rywalizacji.
17. min - GieKSa wypchnięta z tercji gości, traci gumę. Próbę Zagłębia wykańczał Salo, strzał na brzuch złapany przez Murraya.
17. min - Akcja Zagłębia wykończona próbą Bernackiego, z tym uderzeniem nie miał większych problemów Murray.
16. min - Groźna kontra Zagłębia. Na szczęście dla miejscowych przerwana sygnalizacją spalonego. Zagłębie kolejny raz pokazuje jak dobrze sobie radzi w tym elemencie budowania ataku.
15. min - Powtarza się schemat sprzed kilkunastu sekund. Wrzutka, mrozi Spesny, do krążka dopadają obie ekipy i momentalnie robi się gorąco.
15. min - Zagęszczony środek tafli przez obie ekipy. GieKSa przedarła się pod sosnowiecką bramkę, tam mrozi Spesny i oczywiście wymiana serdeczności.
13. min - Moment pracy Zagłębia. Akcja przerwana złapaniem gumy przez Murraya.
12. min - Ostro pod bramką Zagłębia, Kozłowski próbował wypchnąć spod bramki Monto, ale tym zagraniem nadział się na twardo trzymającego się  na nogach Fina. Mrozi Spesny.
12. min - Soczyście Bartosz Fraszko. Spesny pewnie do raka.
10. min - Zagłębie choć zepchnięte do defensywy, to bardzo dobrze wykonuje swoje zadania. Ciężko mistrzom Polski przebić obronę gości.
9. min - Trwa napór gospodarzy. Mocna praca GKS-u w tercji Zagłębia.
8. min - Ciężko krążek utrzymać gościom. Pierwsze minuty na warunkach GKS-u.
7. min - Raz jeszcze spod niebieskiej GieKSa, tym razem Varttinen. Spesny parkanem do boku.
6. min - Dobra próba z dystansu Cooka, swoją robotę wykonał na bramkarzu Marklund, niewiele brakło aby zaskoczyć Spesnego.
5. min - Z lewego bulika próbował zaskoczyć Iisakka, poza lodowiska odbija Spesny.
4. min - Kontra Bepierszcza, ze strzałem przy krótkim słupki radzi sobie Spesny, momentalna odpowiedź gości i dobra interwencja Murraya.
3. min - Sporo miejsca zrobiło się na prawym buliku dla Ryana Cooka, jego strzał odbija Spesny.
2. min - Trwa walka o krążek, w jego posiadaniu obecnie Zagłębie, próbujące zamknąć GKS we własnej tercji.
1. min - Rozpoczynamy piąte spotkanie! Między słupkami niezmiennie John Murray oraz Patrik Spesny. Inauguracyjne wznowienie dla gości.

#3 Marek Charvát LO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Vlastimil Dostálek LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#38 Arkadiusz Karasiński PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Tomasz Kozłowski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0