2:1 Sebastian Brynkus #71 ( Tomáš Vildumetz #88, Matthew Robson #40 ) +/-
05:54 2 min. Krystian Mocarski #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:08 2 min. Sebastian Brynkus #71 Atak kijem trzymanym oburącz
32:08 2 min. Mark Kaleinikovas #31 Atak kijem trzymanym oburącz
35:50 2 min. Radosław Sawicki #13 Zahaczenie
44:28 2 min. Andrij Denyskin #71 Natarcie
48:28 2 min. Kamil Sadłocha #11 Uderzanie kijem

64.min - GOOOOOOLLLLL!!!!! Brynkus wykończył rekontrę "Pasów", zbierając krążek na lewej i umieszczając go w siatce!
64.min - Denyskin groźnie,ale odbija Robson.
63.min - Dziubiński objechał bramkę, ale z zablokowany po backhandzie.
62.min - Bezuska z zakrystii, ale niecelnie podał do ustawionego przed bramką napastnika.
62.min - Trkulja groźnie nagrywał do kolegi, ten jednak nie zdołał zamknąć podania.
Startujemy z dogrywką!

Koniec trzeciej tercji. Wynik nadal nie rozstrzygnięty.
60.min - Spacek kąśliwie z prawej, odbija Lundin.
58.min - Unia po strzelonej bramce dostała skrzydeł, coraz częściej nękając Robsona.
56.min - GOOOOOOOLLLL!!!! Heikinen zbiera krążek po lewej ręce Robsona i celnym strzał w końcu zmusza bramkarza "Pasów" do kapitulacji.
55.min - Lundgren ze skrzydła, broni Lundin.
54.min - Raska po wjeździe do tercji, mrozi krążek Lundin.
53.min - Lorraine ze skrzydła, do rękawicy Robsona.
52.min - Wrzutka z niebieskiej jednego z graczy gości, po tym zamieszanie pod bramką. Krążek wybity jednak przez krakowską defensywę.
49.min - Fenomenalna okazja dla "Pasów", ale ofiarna interwencja Linduna, który wybronił strzał tuż przed bramki, uchroniła Unię od straty gola.
49.min - Sadłocha ukarany za uderzanie.
49.min - Lorraine nagrał Sadłosze, ale napastnika ubiegł Robson.
48.min - Sadłocha wjechawszy do tercji ponad bramką.
48.min - Vildumetz z odległości, do raka Lundina.
47.min - Kasperlik dwukrotnie po zamachu, za każdym razem bezskutecznie.
45.min - Brynkus tuż sprzed bramki, zaraz potem z dystansu słupek obija Krenżelok.
45.min - Denyskin ląduje w karnym boksie za natarcie.
45.min - Ackered ze skrzydła, odbija Robson.
44.min - Sadłocha wyjechał sam na sam z Robsonem, bramkarz Cracovii niczym skała zatrzymał jednak oświęcimskiego napastnika.
43.min - Younan wyprawił się sam z krążkiem pod przeciwną bramkę, zatrzymany przez Lundina.
43.min - Brynkus z lewej, niecelnie.
42.min - Karjalainen z prawego koła bulikowego, odbija Robson.
41.min - Alapuranen jak na tacy wyłożył krążek Berlingowi, ale ten, z bliska, nie zdołał skierować go do pustej bramki.
41.min - Dziubiński z Raską, na wznowieniu, zaczynamy decydujący akt regulaminowego czasu gry!

Koniec drugiej tercji. "Pasy" prowadzą 1:0.
39.min - Krenżelok z niebieskiej, w boczną siatkę.
38.min - Kaleinikovas z lewej, zablokowany.
36.min - Sawicki wykluczony na dwie minuty za zahaczanie.
36.min - Raska oko w oko z Lindunem, ale w asyście obrońcy nie zdołał skutecznie wykończyć akcji.
34.min - Lundgren w kontrze, ale jego strzał między bulikami niecelny.
33.min - Obustronne wykluczenie dla Brynkusa i Kaleinikovasa za atak kijem trzymanym oburącz.
32.min - Brynkus po skrzydle, niecelnie.
32.min - Potężnie z dystansu Bezuska, guma w raku Robsona.
32.min - Alapuranen jeden na jeden, zatrzymany przez Lundina.
31.min - Sadłocha samotnym rajdzie, finalizując z backhandu, broni jednak Robson.
30.min - Jaalasvara mocno z niebieskiej, maską odbija Lundin.
29.min - Groźna wrzutka z dystansu, guma minimalnie mija krakowską bramkę.
27.min - GOOOOOOOOOLLLL!!! Krążek po oddanym z prawej strzale spadł przed bramkę, prosto na kij Raski, który bez problemów umieścił gumę w siatce.
26.min - Raska przed bramką, parkanem zbija Lundin.
26.min - Szansa Heikinena, na posterunku jednak Robson.
25.min - Lundgren po indywidualnej akcji wbił się pod oświęcimską bramkę, z backhandu jednak nie zdołał zaskoczyć Linduna.
23.min -Sawicki pomiędzy bulikami, napastnik jednak przestrzelił.
21.min - Pierwsze szanse Unii, najpierw Heikinnen, potem Vaaltola. Robson jednak na posterunku.
21.min - Zaczynamy drugą tercję!

Koniec pierwszej tercji. Przy Siedleckiego bez bramek.
20.min - Alapuranen wychodził na czystą pozycję przed bramkę, ale w ostatnim momencie obrońca wybił mu krążek z kija.
19.min - Karjalainen z prawej, w boczną siatkę.
18. min - Spacek w świetnej okazji na lewej flance, trafił jednak z odbijaczkę Lundina.
17. min - Kasperlik groźnie nagrał ze skrzydła, ale podanie nie doszło do kolegi.
16.min - Lorraine z prawej strony, ale czujnie Robson.
14. min - Ackered z odległości, niecelnie.
13. min - Denyskin w czystej pozycji na lewym buliku, broni jednak Robson.
12. min - Vildumetz z dystansu, odbija Lundin.
9. min - Sporo się dzieje. Niezłe spotkanie oglądamy w Krakowie.
8. min - Mocarski jest już na lodzie. Unia nie wykorzystuje swojej okazji.
8. min - Valtola wjechał do tercji, uderzył z nadgarstka! Robson łapie gumę do raka.
7. min - Kotłuje się pod bramką Robsona. Zmiany wyniku nie ma.
6. min - Mocarski fauluje Wanata. Dwie minuty karne za spowodowanie upadku.
5. min - Uimonen kończył akcję, ale uderzył zbyt późno i Robson zdążył się przemieścić.
4. min - Dziubiński jest bardzo aktywny. Kolejna próba w jego wykonaniu, ale bez efektu bramkowego.
3. min - Obie strony są aktywne, nastawione na ofensywę. Nie ma hokejowych szachów.
2. min - Pomieszał formacje Rudolf Rohaczek. Sporo zmian w tym, co jest w protokole.
1. min - Tym razem w podstawę bramki uderzył Lundgren.
1. min - Kontra Unii i Dziubiński zamiast dogrywać do Kaleinikovasa, oddał strzał. Podstawa bramki ratuje Robsona.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Robson i Lundin.

#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Matthew Robson B 1 0.95 37 12 12 11 2 0 97.30 63:20 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0