1:0 Pauls Svars #24 ( Riku Tiainen #81, Albin Thyni Johansson #8 ) +/-
1:1 Nicholas Ford #18 ( Robert Arrak #11 ) +/-
2:1 Michał Kalinowski #19 ( Patryk Kogut #68, Kamil Kalinowski #10 ) +/-
(+) Gimiński #94, Kalinowski #10, Kalinowski #19, Kogut #68, Sozanski #59
(-) MacEachern #44, Paś #14, Rajamäki #24, Urbanowicz #92, Wajda #4
5/5 06:41
2:2 Olli-Petteri Viinikainen #39 ( Conor MacEachern #44, Tuukka Rajamäki #24 ) +/-
59:16 2 min. Jakub Ižacký #93 Atak kijem trzymanym oburącz

69. min - GOOOOOL!!!!! 2:3 Conor MacEachern uderza pod poprzeczkę i zapewnia swojej drużynie półfinał play-off!
69. min - Indywidualna akcja Marcina Kolusza, objechał bramkę, szukał miejsca ale ostatecznie mrozi Studziński.
68.  min - Djumić nie zdołał wykorzystać kontry, błyskawiczna odpowiedź gości, ale również bez efektu bramkowego.
68. min - Spirko w dobrej pozycji, nie zdołał jednak z backhandu zaskoczyć Studzińskiego.
67. min - Kontra JKH, świetna interwencja Kamila Kalinowskiego przerywa akcję rywala.
66. min - Fjodorovs trącił krążek przed samą bramką,  czujnie zbija Lacković!
66. min - Syty znalazł trochę miejsca, jednak źle przyjęty krążek sprawia, że nie udało się oddać strzału.
65. min - Krążek na kiju torunian.
64. min - Przerwa w grze, więc wracamy do formacji 3/3.
64. min - Twarda walka na bandzie, momentami dochodzi do klinczu krążka, arbitrzy nie przerywają gry.
62. min - Wybili goście i pełne formacje na lodzie. Do pierwszej przerwy gramy 4/4.
61. min - Pracują torunianie na bramkarzu.
61. min - Rozpoczynamy dogrywkę. Co do zasady, jest ona rozgrywana w formacjach "3 na 3". Jednak w związku z wykluczeniem nałożonym na Jakuba Izackiego, przez 1:16 gospodarze w przewadze 4/3. Dogrywka będzie trwała 20 minut, bądź do złotej bramki.

KONIEC TRZECIEJ TERCJI. CZEKA NAS 20 MINUTOWA DOGRYWKA, ALE WCZEŚNIEJ PRZERWA NA CZYSZCZENIE LODU.

60. min - 44 sekundy do końca, Izacky naciera na rywala pod bandą, będzie 2 minutowe wykluczenie.
59. min - Groźna kontra gości! Patryk Kogut wykańczał tą akcję z prawego bulika. Niecelnie.
57. min - Jaworski z lewego bulika, podbity na kiju rywala krążek, choć wytracił impet to nieprzyjemnie odbijał się od tafli, co mogło zaskoczyć Lackovića.
56. min - Nie porywają ostatnie momenty spotkania. Końcówka dzisiejszego meczu oddaje charakter całej ćwierćfinałowej rywalizacji, sporo walki, brak wyraźnie dominującej strony.
54. min - Mateusz Studziński łapie strzał Szymona Kiełbickiego. W ostatnich fragmentach torunianie więcej zagrożenia kreują pod własną bramką niż pod tą rywali.
53. min - Czy któryś z zawodników popisze się indywidualnym popisem, który odmieni losy spotkania?
51. min - Sprokurowali zagrożenie torunianie pod własną bramką, wychodzą obronną ręką.
50. min - Brakuje dokładności, pomysłów aby ktoś mógł zagrozić realnie bramce rywala.
48. min - W środkowej tercji krążek niczym odbezpieczony granat ekspresowo zmienia właściciela.
47. min - Próba ataku torunian, brakło komunikacji i efektem jest uwolnienie. Opadło tempo spotkania, wydaje się, że strony mocno zachowawczo grają, nie chcąc dopuścić do zagrożenia pod własną bramką.
46. min - Michał Zając w tercji rywala, wrzutka spod niebieskiej nie mogła jednak zaskoczyć bramkarza rywali.
44. min - Trwa walka, żadna ze stron nie przedstawia argumentów aby móc zdominować wydarzenia na lodzie.
42. min - Lewym skrzydłem urwał się Michał Kalinowski, defensywa jastrzębian nie pozwoliła na oddanie groźnego strzału.
41. min - Pierwsza próba Sozańskiego. Wydaje się jednak, że toruński obrońca przespał dogodny moment na oddanie strzału.
41. min - Rusza trzecia odsłona spotkania!

KONIEC DRUGIEJ TERCJI

40. min - Mrozi Lacković, do końca tercji 35 sekund.
39. min - Wpada do tercji rywala Adrian Jaworski, jego próba z prawego bulika nie zdołała jednak zaskoczyć Lackovića.
37. min - Svars przy krótkim słupku, ale wprost w czekającego na krążek Lackovića.
37. min - Drugi okres gry w przewadze nie był już tak dobry w wykonaniu gości. Ale co najważniejsze dla stanu rywalizacji, torunianie kolejny raz wychodzą obronną ręką.
35. min - Gimiński fauluje Arraka, będzie wykluczenie.
34. min - Sozaaaański! Urwał się toruński defensor i krążek zatrzymuje się jedynie na słupku bramki Lackovića.
32. min - Udało się zgubić broniących torunian szybką grą na krążku. Doszło do sporego zamieszania pod bramką Studzińskiego, gospodarze wychodzą obronną ręką. Pełne formacje na lodzie.
31. min - Sozański na ławce kar.
31. min - Sygnalizacja kary dla torunian. Lacković opuszcza bramkę.
30. min - Bracia Kalinowscy w akcji! Przejął krążek w tercji rywala Michał i pokusił się o uderzenie, zdołał parkanem zbić to uderzenie Lacković, po chwili próbował dobijać Kamil.
29. min - Uspokoiły się nieco wydarzenia na lodzie. Trwają próby zbudowania groźnych ataków.
28. min - Wjechał w tercję rywala Jakub Prokurat, jednak po chwili stracił krążek.
26. min - GOOOOOL!!!! 2:2 Szturmowali od kilkunastu sekund tercję rywala zawodnicy JKH. Olli Petteri-Viinikainen soczystym uderzeniem z prawego bulika pokonuje Studzińskiego.
25. min - Powtórka rozegrania sprzed chwili, schemat dogrania zza bramki wprost przed toruńską bramkę. Doskonale interweniuje Studziński.
25. min - Groźna próba Kolusza! Szukał mocnego uderzenia pod poprzeczkę, jednak krążek przeniesiony poza światło bramki.
24. min - Po interwencji Studzińskiego krążek niebezpiecznie pozostawiony bez opieki przez toruńskich defensorów, nie zdołał jednak do niego dopaść żaden z napastników drużyny gości.
24. min - Przenosimy się pod drugą bramkę, teraz torunianie próbują wypracować sobie pozycję do podwyższenia wyniku.
23. min - Nieco chaosu pod toruńską bramką. Nie brakowało ofiarnych interwencji na lodzie, ostatecznie mrozi Studziński.
22. min - Odpowiedź gości, Izacky przy krótkim słupku. Ze spokojem radzi sobie z tym uderzeniem Studziński.
22. min - Ambitna walka za bramką Djumica, zdołał dograć gumę do partnera, nie udało się torunianom oddać z tego strzału.
21. min - Pora na kolejną dawkę emocji, wznawiamy grę.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI.

19. min - Przejął krążek w tercji ataku Rajamaki, Fin przegrał jednak pojedynek "sam na sam" ze Studzińskim.
18. min - Gimiński z dystansu i pewnie łapie Lackovic.
17. min - Ford przebił się w końcu przez zagęszczony środek tafli, co poskutkowało groźnym strzałem Dominika Pasia, czujnie parkanem zbija Studziński.
16. min - Kolejna interwencja Lackovica. Krążek po strzale Johanssona znika w jego raku, czeka nas kolejne wznowienie w jastrzębskiej tercji.
15. min - Jastrzębianie przecinają rozegranie krążka we własnej tercji i po chwili zagrywają na uwolnienie.
14. min - Pieczołowicie od własnej bramki rozgrywają krążek gospodarze. Twarda gra w obronie jastrzębian kolejny raz pozwala im wypchnąć rywala z własnej tercji.
13. min - Szarpane tempo meczu, żadnej ze stron nie udaję się utrzymać krążka, aby zainicjować akcję. Nie brakuje twardej walki na bandach.
12. min - Zbite szyki obronne torunian, zagęszczony środek lodowiska, w tych warunkach zbudowanie ofensywnej akcji wymaga od jastrzębian nie lada wysiłku.
10. min - Krążek wędruje z tercji do tercji. Bezpośrednie okolice bramek pozostają niesforsowane.
9. min - Trwa ostra walka o krążek, padł Fjodorovs na lód, lecz sędziowie nie dopatrzyli się żadnych naruszeń.
7. min - GOOOOOL!!!!! 2:1 Torunianie ponownie na prowadzeniu! Patryk Kogut z wielką dozą spokoju pod bramką rywala obsłużył Michała Kalinowskiego, który z najbliższej odległości pokonuje Lackovica.
7. min - Chwila oddechu dla obu stron. Trwa wymiana formacji i ruszamy z akcją KH Energi.
5. min - GOOOOOOL!!!!! 1:1 Błyskawiczna odpowiedź gości! Nicholas Ford zerwał się spod opieki toruńskiej defensywy i w indywidualnej akcji pokonał Studzińskiego.
5. min - Jakub Lacković sygnalizował spalony bramkowy. Sędziowie sprawdzali sytuacje, ale podtrzymali decyzję o uznaniu trafienia.
5. min - GOOOOOL!!!!!!! 1:0 Pauls Svars uderzeniem spod niebieskiej linii otwiera wynik spotkania!
4. min - Spirko na ławce kar.
4. min - Będzie kara! Baszyrow miał przed sobą pustą bramkę, zwlekał z oddaniem strzału, w międzyczasie bramkę ruszył Spirko.
3. min  - Gospodarze próbowali sforsować tercję rywala, zakończyło się kontrą JKH, akcja przerwana na wskutek podania krążka ręką.
2. min - Jastrzębianie dążą do uderzenia w przypadku dogodnej pozycji, te strzały nie są w stanie zagrozić jednak Studzińskiemu.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie Toruniu.

OCZEKUJEMY NA ROZPOCZĘCIE SPOTKANIA, TRWAJĄ PRACĘ NAD LODOWĄ TAFLĄ.

#41 Maksymilian Lisewski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 3 2.64 34 8 12 9 5 0 91.18 68:11 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
#22 Rusłan Baszyrow LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Calle Behm PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#93 Mirko Djumić PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Dienis Fjodorovs ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0