0:4 Mark Viitanen #34 ( Szymon Marzec #71, Radosław Galant #24 ) +/-
0:5 Filip Komorski #5 ( Alan Łyszczarczyk #88, Oskar Jaśkiewicz #96 ) +/-
(-) Kamiński #8, Kiss #22, Kudzin #27, Soroka #90
(+1) 5/4 57:11
09:20 2 min. Patryk Wronka #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:54 2 min. Mark Viitanen #34 Trzymanie kija przeciwnika
29:57 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Damian Kapica #95 Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:58 2 min. Jan Jaroměřský #14 Zahaczenie

KONIEC SPOTKANIA... GKS Tychy pokonuje dzisiaj w Nowym Targu Podhale i melduje się w półfinale Play Off.

60min. Jan Jaromersky ukarany karą mniejszą.
60min. Na przebój zdecydował się Tomasz Szczerba ale Fucik nie dał się oszukać.
59min. Marzec z bliska prosto w Bizuba.
58min. Gramy dalej.
58min. Chwila przerwy w meczu, bowiem trochę puszczają nerwy fanom Podhala.
58min. GOOOL!!! Tyszanie wykorzystują okres gry w przewadze... Komorski dokłada sprytnie łopatkę kija po strzale Łyszczarczyka! 0:5!!!
57min. Szybko założony hokejowy zamek przez GKS. Jaśkiewicz mocno ale też niecelnie.
57min. Patryk Wronka faulem ratuje swój zespół przed utratą piątej bramki.
56min. Tyszanie w pełnym zestawieniu.
56min. Ponownie Fucik wyjaśnia sytuację pod bramką.
55min. Kapitalnie wyczuł Wronkę tyski bramkarz... Podhale ciągle bez trafienia.
54min. Cichy jeszcze raz przed szansą.
54min. Tomas Fucik ukarany karą 2 minut za spowodowanie upadku... Alan Łyszczarczyk udaje się za niego na ławkę kar.
54min Ależ okazja przed Podhalem... Cichy nie trafia z trzech metrów.
51min. Bartosz Ciura nie zdołał pokonać z bliska Bizuba.
51min. Gospodarze w pełnym zestawieniu.
51min. Łyszczarczyk bliski podwyższenia rezultatu.
50min. Coraz głośniejsi są tyscy kibice..  mają dziś swoje święto na lodowisku w Nowym Targu... a GKS spokojnie rozgrywa swoją akcję.
49min. Dwuminutowa kara dla Wielkiewicza za wysoki kij.
49min. Dobra okazja przed Szarotkami... Wronka obok słupka.
48min. Tyski GKS coraz bliżej półfinału Play off.
48min. GOOOL!!! Kolejna świetna akcja Galanta sfinalizowana celnym trafieniem Marka Viitanena!!!
47min. Nie mogą poradzić sobie Szarotki w dzisiejszym spotkaniu z bardzo mądrze grającym GKSem.
47min. Jeziorski z Komorskim zgubili obrońców na linii niebieskiej ale strzał Filipa niecelny.
46min. Szanują krążek tyszanie, długo rozgrywają swoją akcję... uderzenie Padakina spod bandy.
43min. Komorski z kilku metrów, poprawka Łyszczarczyka minimalnie niecelna.
42min. Podhale w pełnym zestawieniu.
41min. Świetna okazja GKSu zmarnowana przez Jeziorskiego.
41min. Wznowienie dla Podhala.

PRZERWA... w ostatniej sekundzie drugiej tercji Alexander Szczechura trafiony przypadkowo kijem w twarz... nie ma kary.

40min. Kara mniejsza za niesportowe zachowanie dla Horzelskiego.
40min. Szansa Załamaja... nie ma bramki.
39min. Obustronne wykluczenie. Z Podhala na ławkę kar wędruje Patryk Wronka a z GKSu Mark Viitanen.
38min. Łyszczarczyk z bulika, broni Bizub.
38min. Filip Wielkiewicz ukarany karą mniejszą za uderzanie.
38min.  Gospodarze jeszcze próbują ruszyć do ataku.
37min. GOOOL!!! Błąd Pawła Bizuba wykorzystany przez Radosława Galanta!
37min. Turkin po lodzie... znowu gorąco pod bramką gospodarzy.
36min. Ciura groźnie po lodzie, Bizub nieco zdezorientowany w tej sytuacji wyręczony przez swojego obrońcę.
35min. Od dłuższego czasu tyszanie nie opuszczają tercji Podhala. Galant z pomiędzy bulików prosto w Bizuba i krążek wystrzelony na uwolnienie.
33min. Uderzał Cichy, poprawiał Szczechura i krążek ląduje w raku tyskiego bramkarza.
32min. Marat Soroka strzelał z kilku metrów... Podhale w pełnym zestawieniu.
32min. Oskar Jaśkiewicz uderzał po lodzie.
31min. Mocno naciskają zawodnicy GKSu... uderzenia Komorskiego i Jeziorskiego.
30min. Kara mniejsza nałożona na drużynę Podhalę za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
30min. Tomas Fucik odbija krążek po uderzeniu Horzelskiego.
29min. Pociecha indywidualnie, broni Bizub.
28min. Łyszczarczyk spalił na niebieskiej ale mimo to kończy swoją akcję strzałem co bardzo nie spodobało się nowotarskim zawodnikom.
27min. Kapica do Szczechury i Fucik broni dość szczęśliwie.
27min. Z ostrego kąta uderzał Jeziorski, z problemami Bizub.
26min. Podhale wychodzi z kontrą i tym razem po drugiej stronie tafli pojedynek sam na sam Szczerby z Fucikiem. Górą Fucik.
25min. Szymon Marzec ucieka obrońcom i w sytuacji sam na sam lepszy Bizub... obrońca zahaczał tyskiego napastnika ale nie ma kary.
25min.  Szczechura ze strzałem i dobitką... ale Tomas Fucik jest jak do tej pory bezbłędny.
24min. Korenczuk myli się i marnuje dogodną okazję.
23min. Sytuacja gospodarzy coraz trudniejsza.
23min. GOOOL!!! Ależ kapitalne uderzenie Radosława Galanta... Paweł Bizub bez szans!
22min. Gościński przed szansą ale w ostatniej chwili zablokowany i uderzenie nie miało już takiej siły jak zakładał tyski skrzydłowy.
21min. Fantastyczna atmosfera w nowotarskiej hali... głośny doping wypełnionego po brzegi lodowiska przez kibiców zarówno Podhala jak i GKSu.
21min. Wznowienie dla Podhala i błyskawicznie Załamaj uderza na bramkę Fucika.

PRZERWA

20min. Jeziorski z metra... jak on tego nie trafił?
19min. Cichy przed szansą, tyski bramkarz broni na raty.
18min. Viitanen strzałem po lodzie próbował zaskoczyć Bizuba.
17min. Drużyna gości w pełnym zestawieniu... świetna okazja Neupauera zmarnowana.
17min. Kontra GKSu, Jeziorski groźnie uderzał na bramkę.
16min. Gospodarze przed szansą... za lekko Załamaj,
15min. Viitanen ukarany karą mniejszą.
15min. Jakub Worwa po lodzie ale nie miał ten strzał odpowiedniej mocy aby sprawić problemy Fucikowi.
14min. Bomba Komorskiego minimalnie obok słupka.
14min. Bizub z problemami po akcji GKSu.
12min. Podhale w pełnym zestawieniu.
11min. Nie ma bramki, arbiter uznaje, że wepchnięty na bramkarza Komorski przeszkadzał Bizubowi w interwencji.
11min.  Krążek w bramce Podhala... będzie analiza video.
10min. Uderzał Jeziorski i broni Bizub.
10min. Wysoki pressing Podhala i nie potrafią tyszanie wejść do tercji obronnej gospodarzy.
10min. Kara mniejsza nałożona na Patryka Wronkę.
9min. Kapica ze Szczechurą bliscy zaskoczenia Fucika ale wynik bez zmian.
8min. Próbują protestować gospodarze ale bramka zdobyta prawidłowo.
8min. GOOOL!!! Bartosz Ciura strzałem z niebieskiej pokonuje Bizuba!
8min. Mała szarpanina pod bramką Bizuba... arbitrzy się naradzają ale nie ma wykluczeń.
8min. Szymon Marzec w indywidualnej akcji kończy niezłym strzałem.
7min. Dobre podanie pod bramkę do Padakina a ten mija się z krążkiem.
5min. Groźnie pod bramką Podhala ale nieco przekombinował Mroczkowski z Racem..
4min. Michael Cichy z koła bulikowego, broni Fucik.
4min. Sporo nerwowości i niedokładności po obu stronach.
2min. Turkin z kilku metrów prosto w bramkarza, w odpowiedzi Podhale i Lorraine.
1min. Zaczynamy... pierwszy krążek pada łupem Patryka Wronki.

Witamy z lodowiska w Nowym Targu i zapraszamy na kolejną porcję emocji podczas starcia PZU Podhala Nowy Targ z GKSem Tychy. Czy gospodarze doprowadzą do remisu w tej rywalizacji a może to GKS już dzisiaj zamelduje się w półfinale Play Off? Przekonamy się już niebawem.

Na tekstową relację z meczu PZU Podhale Nowy Targ kontra GKS Tychy zaprasza Adam Kędziora.

#21 Johan Lorraine ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Marat Soroka PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Alexander Szczechura PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Tomasz Szczerba PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Damian Tomasik PO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Filip Wielkiewicz LS 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Jakub Worwa PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Patryk Wronka ŚR 0 0 0 0 0 -1 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Dmitrij Załamaj LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Tomáš Fučík B 0 0.00 34 11 12 11 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0