18:52 2 min. Filip Starzyński #26 Przeszkadzanie
35:50 2 min. Patryk Wajda #4 Przeszkadzanie
37:51 2 min. Olli-Petteri Viinikainen #39 Uderzanie kijem
44:46 2 min. Jakub Ižacký #93 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
59:34 2 min. Kacper Maciaś #15 Atak kijem trzymanym oburącz
59:34 2 min. Kacper Maciaś #15 Ostrość
59:34 2 min. Filip Starzyński #26 Ostrość

KONIEC SPOTKANIA!

60. min - 2+2 dla Maciasia, oraz dwie minuty dla Starzyńskiego.
60. min - Nie brakuje emocji pomiędzy zawodnikami, Maciaś i Starzyński skoczyli sobie do gardeł.
59. min - Przerywają atak jastrzębian goście.
57. min - Bez wyraźnych sytuacji wydarzenia.
56. min - Obecność jastrzębian w tercji rywala zwieńczona strzałem, jednak zablokowane uderzenie bliższe było do zainicjowania kontry niż zagrożeniu bramce.
55. min - Sporo pracy pod bramka Murraya, radzi sobie z oddaleniem wydarzeń jednak katowicka defensywa.
53. min - Upływają kolejne sekundy, gospodarze bez pomysłu na odwrócenie wydarzeń.
52. min - Mocna praca gospodarzy na Murrayu. Ten jednak nie dał się dwukrotnie zaskoczyć.
51. min - Szybko wyprowadzony atak GKS-u Katowice. Dobrze interweniuje Miarka.
50. min - Indywidualnie Arrak, do boku odbija Murray.
48. min - Maciej Miarka zastępuję Jakuba Lackovića w jastrzębskiej bramce.
48. min - GOOOOOL!!!! 1:4 Benjamin Sokay świetnie się zabrał z krążkiem i przy krótkim słupku zaskoczył Lackovića.
47. min - Upłynęły dwie minuty Kary Izackiego.
Trwa naprawa pleksy, która została naruszona po jednym z pojedynków na bandach.
45. min - Izacky zasiada w boksie kar na 4 minuty (2 ostrość+ 2 niesportowe zachowanie)
45. min - Próbowali odpowiedzieć gospodarze. Parkanem odbił strzał Murray, chwilę później faul Izackiego przerwał akcję
44. min - Jesteśmy w tercji JKH, gdzie trwa próba założenia zamka.
42. min - Bez zagrożenia pod bramkami upłynęły dwie pierwsze minuty.
41. min - Ruszamy z trzecią tercją!

Czekamy na możliwość wznowienia gry, nie jest odpowiednio zmrożona tafla.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI.

40. min - Spory ostrzał bramki Lackovića. Do końca kary 0:24, do końca tercji 0:34.
38. min - Kolejne wykluczenie po stronie Jatrzębie. Na ławce Viinikainen.
38. min - Ciężkie to były chwilę dla gospodarzy. Podczas obrony osłabienia jeden z obrońców zmuszony był dodatkowo grać bez kija. Wybronione jednak to osłabienie, pełne formacje na lodzie.
36. min - Patryk Wajda zasiada w boksie kar.
35. min - GOOOOOL!!!!! 1:3 Ależ piękna bramka Olli Iisakki! Fin przejął krążek po walce na bandzie, pomknął na jastrzębską bramkę i przymierzył z prawego bulika o mało nie rozrywając siatki!
35. min - Sam Marklund skulony opuszcza taflę. Wygląda na uraz Szweda.
34. min - Zaognia się pojedynek, nie przebierają w środkach zawodnicy, szczególnie ci w jasnych trykotach.
32. min - Zerwał się prawym skrzydłem Sokay, tym razem górą Lacković.
31. min - GOOOOL!!!! 1:2 Ryan Cook pociągnął z bulika, czym zaskoczył Lackovića!
29. min - Napędza się tempo meczu, trwa walka o krążek.
28. min - Z niebieskiej linii próbował Kruczek, nieczyste uderzenie i krążek pewnie łapie Lacković.
27. min - GOOOOL!!!! 1:1 Rajamaki wrzucał krążek, który trafił jednego z defensorów GKS-u Katowice. Najprzytomniej w walce o gumę zachował się Dominik Paś, który wbił ją do bramki.
26. min - Z prawego skrzydła Bagin, podbity krążek pada poza światło bramki.
25. min - Lewym skrzydłem pomknął Fraszko, strzał przy krótkim słupku odbija Lacković.
24. min - GieKSa w tercji gospodarzy, trwa walka o krążek na bandzie.
23. min  - Dobre rozprowadzenie na lewe skrzydło do Olssona, jego strzał jednak zablokowany przez asekurujących obrońców.
22. min - Bez klarownych sytuacji pierwsze sekundy kolejnej odsłony.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję w Jastrzębiu.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI

19. min - Obustronne wykluczenia! Po stronie Katowic na ławce kar zasiadają Cook oraz Monto, po stronie Jastrzębia Izacky i Starzyński.
19. min - Ależ kotłowanina pod bramką gości! Starzyński w indywidualnej akcji pomknął na bramkę Murraya. Przegrał pojedynek z katowickim golkiperem następnie z pełnym impetem wpadając w niego. To sprokurowało natychmiastową odpowiedź katowickich defensorów. Sporo pracy czeka arbitrów przy ocenie tej sytuacji.
18. min - Gościmy w katowickiej tercji, czeka nas kolejne wznowienie.
17. min - Bliski wyrównania Dominik Paś, po jego strzale z prawego bulika wybrzmiał jedynie słupek.
16. min - Fraszko dobrze obsłużył Pasiuta, ten jednak w wykończeniu akcji nie znalazł miejsca między parkanami Lackovića.
14. min - Okres dobrej gry jastrzębian. Krążek szybko popracował w tercji rywala. Pracy na Murrayu próbował Kolusz, jednak nie dał się wymanewrować katowicki bramkarz.
12. min - GOOOOOOL!!!!! 0:1 Katowiczanie wygrywają wznowienie w tercji rywala. Krążek zostaje wrzucony na bramkę,  po chwili dopadł do niego Olsson, który ze spokojem umieścił go przy słupku bramki.
12. min - Z samej niebieskiej linii uderzał Delmas, Lacković mając jednak dobry przegląd pola łapie gumę.
11. min - Z dystansu mocno i nieprzyjemnie Kiełbicki, zdołał to uderzenie jednak odbić Murray, bliski przejęcia krążka był Izacky
10. min - Paś szukał pod bramką podaniem Nalewajki, ostatecznie akcja przecięta przez katowicką obronę.
9. min - Próbka talentu Benjamina Sokaya. Kanadyjczyk pokonał spory dystans z krążkiem, który wydawał się wręcz przyklejony do jego kija. Sytuacja wyjaśniona ostatecznie przez Lackovića.
8. min - Krążek w bramce, cieszy się jastrzębska publiczność, jednak chwilę przed tymi wydarzeniami arbitrzy przerwali grę sygnalizując grę wysokim kijem Marcina Kolusza.
7. min - Z niemal zerowego kąta próbował Rajamaki, barkiem odbija Murray i pozostajemy pod katowicką bramką.
6. min - Indywidualnie próbował Łukasz Nalewajka, po oddanym strzale aktywnie walczył o krążek, ostatecznie mrozi Murray i czeka nas wznowienie w katowickiej tercji.
5. min - Po początkowym naporze, nieco uspokoiło się tempo wydarzeń na lodzie.
4. min - Z lewego bulika Wajda, górą Murray.
3. min - Krążek zza bramki wprowadził Hitosato, jego próbę przy krótkim słupku pewnie wyłapał Lacković.
3. min - Spirko aktywnie pod bramką, wyłuskał krążek, nie przełożyło się to jednak na zagrożenie dla Murraya.
2. min - Pierwsze sekundy przyniosły już pierwsze okazje, próbowali odpowiednio Fraszko i Lehtimaki, z drugiej strony zaś Izacky.
1. min - Początek czwartego spotkania. Pierwsze wznowienie pada łupem Grzegorza Pasiuta

#98 Dominik Jarosz ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Jauhienij Kamienieu PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0