4:3 Milan Baranyk #28 ( Rafał Cychowski #7 ) 5/5 43:30
5:3 Robert Kostecki #91 ( Martin Buček #69 ) (-1) 4/5 52:13
5:4 Łukasz Kulik #14 ( Tomasz Kozłowski #18 ) 5/5 58:20
05:00 2 min. Piotr Sarnik #10 Zahaczenie
22:48 2 min. Dawid Kruczek #10 Zahaczenie
23:31 2 min. Marcin Kozłowski #71 Przeszkadzanie
42:49 2 min. Rafał Twardy #24 Atak łokciem
45:20 2 min. Kamil Duszak #6 Natarcie
50:18 2 min. Adrian Chabior #23 Przeszkadzanie
ZAPRASZAMY NA MECZ Z SANOKIEM!! 05.11.2010 GODZINA: 18.00

KONIEC.

Emocjonująca była końcówka tego meczu, Sosnowiczanie mieli kilka okzaji do zdobycia wyrównującej bramki,ale chyba brakło sił.

Goście zdjęli bramkarza.
49 sekund do końca, bulik pod bramką KTH.
59 min. TimeOut dla KTH. Wcześniej goście już wykorzystali swój czas. Wszyscy na stojąco.
59 min. KTH przez chwilę pomyślało już o końcu meczu i chyba to jest skutkiem utraty 4 bramki.
58 min. Świetna trójkowa akcja KTH, wyszli 3 na 0, jednak Valusiak trafia w słupek.
55 min. Szansę na 4 bramkę miiał Sosnowiec,ale Raszka w bramce czyni cuda, wybronił, robiąc szpagat.
54 min. Kolejna świetna akcja gospodarzy, tylko szczęscie uratowało Dzwonka bo Dubel z najbliższej odległosci nei trafił w bramke, podczas akcji 2 na 1.
51 min. !GOL! Ale emocje!!!! Pierwsz minuta kary stracona przez gości, w drugiej było bardzo groźnie. Ale nagle krążek przejeli Kryniczanie, Kostecki zagreał do Kruczka, ten przed bramką wrócił i Kosteki zdobywa 5 bramkę
50 min. Groźna akcja gości, przerywa Chabior-kara.
49 min. Valusiak przejąl krążek, pojechał na bramkę Dzwonka, miał z boku Hornego,ale strzelił broni Tomek.
48 min. Ale szczęscie miał teraz Raszka, dwał kolegom znać o tym, ze z kary bedzie wychodziłDuszak, w tym momencie na bramkę uderzył Kulik, Raszka nie zauważył krążka, przeleciał mu pod parkanami,ale minął bramkę.
47 min. KTH nie potrafiło wybić krążka ze swojej tercji, było groźnie ale pod bramką Raszki.
46 min. KTH w zamku, strzał z niebieskiej Hornego broni na dwa razy Dzwonek.
45 min. Mecz nabrał jeszcze większego tempa, spalili goście.
44 min. Co nie udało się jednym udało się drugim, Kryniczanie byli blisko zdobycia 5 bramki, jednak stracili krażęk, przejęli goście i Baranyk mocnym strzałem z okolic bulika zdobywa trzecia, bramkę dla Zagłebia.
43 min. Kryniczanie od razu zamknęli rywala w bramce, Ovsiak do Valusiaka przed bramkę a ten na raty pokonuje Dzwonka.
43 min. Cieślicki z okolic bulika, nie ma bramki. Za to Twardy fauluje pod bandą i jest kara.
43 min. Świetna akcja KTH, Ovsak do Valusiak, a ten lekko, ale celnie.
43 min. Szewczyk przemknąl przez całe lodowisko zagrał do Kruczka, ten jednak niecelnie.
42 min. Mocno zaczęli goście. Baranyk próbował zza bramki pokonać Raszke,ale poruszyl on bramkę.
41 min. Pierwszy bulik dla Zagłebia, ale od razu wybijają na uwolnienie.

Trwa III tercja.

-Przerwa-

W drugiej tercji zaobserwowaliśmy wiele akcji z jednej jak i z drugiej strony, jednak bardzo dobrze spisują się bramkarze.

39 min. Trojkowa akcja pierwszego ataku KTH, jedank podanie Hornego przed bramkę minęlo 4 kije i nikt nie przejąl, wybija Cychowski.
38 min. Horny do Dubela, ten mocno celował w okienko, wybija Dzwonek.
38 min. Groźnie przyjezdni. KTH jakby pogubiło się w obronie i nieciekawa akcja.
37 min. Zagranie ręką Myjaka do kolegi. Przerwa.
36 min. !GOL! Typowa akcja w zamku, Jaroszagrał z rogu przed bramkę do Voznika, ten nieobstawiony dołożył kij i zdobył wyruwnującą bramkę.
35 min. Teraz znowu Kryniczanie zamknięci w zamku...
34 min. Zamieszanie pod bramką Dzwonka, 4 strzał 4 obrony, bardzo łądnie.
33 min. Gramy 5 na 5. Kateheci zamknęli przeciwnika w tercji obronnej. Strzał po łyżwie i siatka.
32 min. !GOL! Dubel na niebieską do Cieślickiego, ten pomknąl jak burza i praktycznie z kąta zerowego strzałem z nadgarstka pokonuje bramkarza.
32 min. Zieliński z niebieskiej, zamieszanie,ale nie ma bramki.
31 min. Raszka zamroził krążek, Baranyk w Niego wjechał, gwizdy z trybun.
30 min. NIedokłądne podanie Banaszczaka, mamy uwolnienie.
29 min. Szybkie tempo przeprowadzanych akcji, ząb za zab.
28 min. Horny zagrał do Valusiaka wzdłuz bramki, jednak Dzwonek odbija parkanami.
27 min. Kozłowski zagrał do Podsiadło, jednak kolejny bład,a byłaby akcja 2 na 1. Krążek podskoczył na łopatce i przejęli Kryniczanie.
26 min. Kulik próbował swoich sił, jednak złe przyjęcia przekresliło szansę na bramke.
25 min. Chabior zagrał do Bucka na niebieską, ten niepilnowany pomknął na bramke, jednak górą bramkarz.
24 min. Goście łapią zupełnie niepotrzebna karę, założyli zamek, Kozłowski stał przed bramką, ale nie mógł sobie proadzić z Myjakiem, więc go sfaulował, za co trafił na ławkę kar.
23 min. Kryniczanie niefrasobliwie w obronie, krążek przejął Voznik, jednak został faulowany. Kara.
22 min. Zieliński z niebieskiej, krązek podbity, przejmuja goście.

Przepraszamy, że zaczynamy od II tercji, jednak wypadek losowy. Myślę, ze moge liczyć na wyrozumiałość.
Trwa II tercja.

- Koniec I tercji
- Pod koniec pierwszej tercji, gol dla Zagłębia, sędzia musiał sprawdzić zapis video.
- Trwa I tercja. Będziemy podawać bramki i kary. Relacja minuta po minucie od II tercji.