Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Regularny
4:3 (2:0, 0:2, 2:1) Zakończony
2010-09-17
18:00
Runda I / 3 kolejka
1:0 Wojciech Jankowski #66 ( Tomasz Ziółkowski #12, Michał Smeja #44 ) 5/5 04:43
2:0 Paweł Skrzypkowski #55 ( Marek Wróbel #20 ) 5/5 13:19
2:1 Milan Ovšák #16 ( Petr Valušiak #9 ) (+1) 5/4 31:24
2:2 Jacek Dzięgiel #68 ( Mateusz Dubel #19 ) 5/5 36:35
2:3 Petr Valušiak #9 ( Adrian Chabior #23, Karel Horný #55 ) 5/5 42:20
3:3 Petr Janečka #73 5/5 44:38
4:3 Tomasz Ziółkowski #12 ( Dawid Maj #4, Wojciech Jankowski #66 ) (-1) 4/5 46:22
KONIEC MECZU

46.22 BRAMKA 4-3: Kateheci w przewadze, Jankowski przejmuje gumę, podaje do Maja który wypuszcza Ziółkowskiego - ten wyjeżdża sam na sam i zdobywa zwycięską bramkę dla Stoczniowców

44.38 BRAMKA 3-3: Janeczka przejął krążek, minął trzech obrońców i strzelił w dlugi róg wyrównując wynik

42.20 BRAMKA 2-3: rozegranie krążka na gdańskim przedpolu, Chabior zagrywa do Valusiak, który z backhandu strzałem w długi róg wyprowadza Katehetów na prowadzenie

III TERCJA

KONIEC II TERCJI

39 . Horny i Ovsak w odstępie 15 sekund sam na sam z Solińskim po prezentach od Ziółkowskiego i Maja - ale goście nie skorzystali z podarunków

36.35 BRAMKA 2-2: co się odwlecze to nie uciecze - Dubel wypuszcza Dzięgiela, ten miesza, miesza, miesza - dwójka gdańskich obrońców nie może się zdecydować na to, kto ma atakować napastnika, więc ten spokojnie strzela wyrównującą bramkę

37. Już goście podnosili ręce w geście tryumfu - jednak guma przetoczyła się wzdłuż linii - Stoczniowcy w pełnym składzie i ... wyrównanie ze strony KTH
36. Kateheci w przewadze - mały młyn w tercji gospodarzy którzy wreszcie wybijają gumę
35. Kruczek kąśliwie uderza z 5 metra - Soliński broni, kontra Stoczniowców, Chmielewski ze środka - Stepokura broni - kara dla Stoczniowca

31.24 BRAMKA 2-1: Valusiak pojechał z lewej z kontrą - wycofał do najeżdżającego Ovsaka, który strzela nad parkanami interwniującego Solińskiego

32. Znowu Stoczniowcy kontrują - Wróblewski kąśliwie uderza, ale Stepokura nie popełnia błędu - kontra i bramka dla KTH
31. Siły się wyrównały - a teraz kara dla Stoczniowców i Kateheci przed szansą, jednak akcja nadal w strefie gości
30. Jak tak będzie dalej, to kateheci wybronią tę przewagę - gdańszczanie strzelają tylko z niebieskiej - sygnalizowanie i szablonowo; znowu spalony w polu bramkowym
29. Stoczniowcy w podwójnej przewadze przez ponad dwie minuty - zamek ale brak strzałów - jakby nikt nie chciał wziąć odpowiedzialności na swoje barki - dobrze blokują kateheci- teraz Rompkowski nie trafił w krążek przed pustą bramką -
28. sTOCZNIOWCY PREZD PÓŁ MINUTY W PODWÓJNEJ PRZEWADZE - KOLEJNA KARA DLA kth
27. Długo walczą na badach zawodnicy obu drużyn w tercji KTH - wreszcie wybicie - znowu gorąco pod bramką Stepokury - kara dla KTH
26. Stoczniowcy w przewadze - zakładają zamek, ale spalony w polu bramkowym i wznowienie w tercji neutralnej
24. Chmielewski po otrzymaniu Hokejowego orła szaleje - mija raz, drugi, trzeci - strzela obok słupka; po chwili Wróblewski strzela ze środka Stepokura na posterunku; gdańszczanie rozgrywają zamek - strzela Skrzypkowski - bramkarz odbija i Valusiak wychodzi z szybką kontrą - strzela, ale po kiju guma wychodzi nad taśmę
23. Znowu Stoczniowcy - tym razem Chmielewski z ostrego kąta - w parkany Stepokury; krótkie pieszczoty między sędzią i bramkarzem w poszukiwaniu gumy, która wpadła za parkany ;)))
22. Kontra Stocnziowca - Jankowski obok słupka
21. Poszli - bulik dla KTH
II TERCJA

KONIEC I TERCJI

20. Gdańszczanie w podwójnej przewadze, ale mimo założonego zamka mają duże problemy z oddawaniem groźnych strzałów. Wreszcie strzela maj - słabo, teraz znowu Maj - na szczęście dla gości jeszcze gorzej. Goście w czwórkę - strzela Rompkowski -ale wprost w Stepokurę.
19. Nonszalancja czy brak sił? Kolejna kara dla gości i Stoczniowcy grają teraz 5 na 3
18. Krótko goście cieszą się okresem gry w przewadze - Vychodil głupio zahacza gdańskiego obrońce i idzie ochłonąć na ławę
17. Ależ szansa dla Kth - Dzięgiel z Walusiakiem rozegrali gumę i w ostatnim momencie Soliński przykrył gumę - kara dla Stoczniowca
16. Kontra KTH - znowu Szewczyk urwał się obrońcom - Zabawa pali na niebieskiej - było groźnie
15. Znowu gospodarze przed szansą - źle wyprowadzaną gumę przejmują gdańscy napastnicy - dobrze interweniuje Stepokura

13.19 BRAMKA 2-0: błyskawicznie rozegrany bulik przez Stoczniowców - Wróbel wycofuje na niebieską do Skrzypkowskiego, który potężnym uderzeniem umieszcza krążek w bramce

13. Goście w pełnym składzie
12. Stoczniowcy w przewadze - oblężenie bramki gości - wreszcie Kateheci wybijają gumę - nonszalancja Smeji w tercji obronnej i o mały włos nie pada wyrównująca bramka
10. Nadal gdańszczanie napierają - znowu kocioł pod bramką gości.
9. W odpowiedzi gdańszczanie mocniej przycisnęli i od dobrej minuty nie wypuszczają gości z tercji - ależ kocioł pod bramką Stepokury
8. Teraz goście w ataku - Szewczyk odważnie i dynamicznie, ale jego podanie wzdłuż bramki przecina kij Solińskiego - znowu Szewczyk, tym razem strzela - nad spojeniem
7. Kilka strzałów obok słupka gdańskiej bramki - i już Stoczniowcy w pełnym składzie - poszła kontra gdańszczan, ale bez efektu.
6. Kara dla Wróbla - Kateheci w przewadze, jednak długo nie zakładają zamka, wreszcie Dzięgiel wjeżdża ale w ostatniej chwili obrońcy zdejmują mu gumę z patki

4.43 BRAMKA 1-0: Jankowski na raty w sytuacji sam na sam zdobywa pierwszą bramkę dla Stocznowców

4. Druzyny grają nieco chaotycznie - Stoczniowcy z lekka przewagą - jednak na razie oglądamy głównie grę w środku lodu
3. Katecheci pod bramką Solińskieg0- Chmielewski wyłapuje krążek i kontra, Wróblewski strzela w Stepokurę
2. Kontra Katehetów - Dubel urwał się obrońcom, jechał sam na sam - ale Soliński broni i kontra Stoczniowców
1. Poszło - i od razu gorąco pod bramką gości

Przed meczem wręczenie Hokejowych Orłów. Poza działaczami odbiera je Aron Chmielewski jako odkrycie sezonu 2009/2010 wśród juniorów oraz Artur Kostecki (obrońca stoczniowca) jako najlepszy trener drużyny kobiecej. Ponadto trener janusz Bochiński jako najlepszy trener drużyny juniorów oraz drużyna MediaTeam jako najlepsza drużyna amatorska.