35:00 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
39:00 2 min. Filip Šimka #20 -
42:00 2 min. David Kostuch #97 Atak kijem trzymanym oburącz
43:00 2 min. Damian Słaboń #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
koniec III tercji
59 min - ponownie Piotrowski, ale znów obok bramki
57 min - Łopuski do Piotrowskiego a ten minimalnie chybił
56 min - Rutkowski do L. Laszkiewicza który pojechał sam na sam z Rajskim, ale dobrze spisał się bramkarz Podhala
55 min - Cracovia nie odpuszcza ani na chwilę
54 min - na lodzie pojawia się Patryk Wajda a to oznacza że jego uraz na szczęście nie był poważny
52 min - GOL DLA CRACOVII - wspaniałe podanie Michała Piotrowskiego zza bramki, które strzałem wykończył Mikołaj Łopuski
50 min - L. Laszkiewicz strzela zza bramki - na posterunku Rajski po chwili Prokop spod bandy - niecelnie
48 min - strzelali W.Bryniczka i Barklik ale nie udaje się zdobyć gola
46 min - dwa wykluczenia w drużynie Pasów, Podhale grało w przewadze jednak nie udało się zdobyć gola
44 min - strzela Damian Kapic ale dobrze zachował się Radziszewski
41 min - krążek dla Cracovii i od razu GOL - 19 sekunda III tercji Daniel Laszkiewicz pokonuje Tomasza Rajskiego
początek III tercji

koniec II tercji
39 min - na kare zjeżdża Barklik Cracovia gra 5 na 3
38 min - kara meczu dla Czuya za brutalny faul na Patryku Wajdzie, który dopiero po chwili z trudem podniósł się z lodu
37 min - ładna akcja Kolusza, ale strzela obok bramki
35 min - Cracovia zdecydowanie lepsza w drugiej tercji, ale przed szansą Podhale które zagra w przewadze
33 min - strzela Kmiecik jednak nie daje się zaskoczyć bramkarz Cracovii
31 min - strzela Łabuz - fenomenalnie broni Radiszewski
29 min - nie dają odpocząć Rajskiemu zawodnicy Pasów, raz po raz atakują, strzelali Kostuch i Rutkowski
28 min - Cracovia cały czas atakuje jednak jak narazie bezskutecznie
25 min - obustronne wykluczenia, po starciu Prokopa i Dutki, a po chwili kolejna kara dla Sebastiana Łabuza
23 min - GOL DLA CRACOVII, fenomenalny początek tej tercji wykonaniu drużyny Pasów, Dvorak po podaniu Kostucha pojechał sam na sam z Rajskim i nie dał mu szans
22 min - GOL DLA CRACOVII, Simka spod niebieskiej nie dał szans Rajskiemu
21 min - krążek dla Cracovii
początek II tercji

koniec I tercji
19 min - Baranyk sam na sam z Radziszewskim, fenomenalnie bramkarz Pasów, po chwili Piotrowski pod bramką Rajskiego ale nie udaje mu sie oddać strzału
17 min - strzela Baranyk, dobrze broni Radziszewski. Bójka na lodzie, Pasiut kontra Sulka, a po chwili dołącza się reszta zawodników, czekamy na decyzje sędziów już od kilku minut. 2 minuty kary dla Pasiuta plus kara meczu. Podwójna kara dla Kłysa. Kara meczu dla Sulki, 4 minuty dla Gaja.
16 min - Podhale po odrobieniu strat zaczęło grać zdecydowanie lepiej
14 min - GOL DLA PODHALA
13 min - Kostuch wjeżdża w tercję gospodarzy, oddaje strzał, górą Rajski, a po chwili kontra Nowotarżan Kolusz do Baranyka i GOL DLA PODHALA
12 min - mocny strzał Neupauera ale niepokonany Radziszewski
11 min - L. Laszkiewicz do Pasiuta, ten strzela z bliska, ale nie udaje się pokonać bramkarza Podhala
10 min - strzela Czuy ale Radziszewski nie daje się zaskoczyć
9 min - strzela Noworyta, bez problemów broni Rajski
8 min - GOL DLA CRACOVII - Leszek Laszkiewicz nie dał szans bramkarzowi Szarotek
7 min - Cracovia zamyka Nowotarżan w tercji jednak nie udaje się oddać strzału
5 min - strzela Pasiut, nie daje się zaskoczyć bramkarz Podhala
4 min - Simka do Noworyty, ten strzela ale dobrze spisuje się Rajski
2 min - szansa dla Podhala, strzela Sulka ale czujny Radziszewski
1 min - GOL DLA CRACOVII - w 28 sekundzie spotkania Daniel Laszkiewicz pokonuje z bliska Tomasza Rajskiego