14:32 2 min. Michał Kasperczyk #81 Zahaczenie
30:35 2 min. Michał Krokosz #11 Opóźnianie gry
34:12 2 min. Maciej Szewczyk #67 Zahaczenie
35:30 2 min. Michał Krokosz #11 Zahaczenie
41:31 2 min. Michał Krokosz #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:46 2 min. Martin Petrina #76 Uderzanie kijem
42:46 2 min. Petr Valušiak #9 Uderzanie kijem
52:08 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
58:34 2 min. Petr Valušiak #9 Wysoko uniesiony kij
53 min. Kontra KTH 3 na 2 niewykorzystana.
52 min. Strzał Kosteckiego, z bulika, wybija Elżbieciak.
51 min. Źle przeprowadzona zmiana, w tej sytuacji gospodarzom to nie pownno się przytrafić.
50 min. Było niebezpiecznie, akcja sam na sam obronił Raszka, jednak był spalony
49 min. Obustronna kara, gramy 4 na 4. KTH bez polotu, Janów rozgrywa krążek, grając juz na czas.
48 min. Cieślicki z połowy lodowiska, broni Elżbieciak.
47 min. Strzał Hornego, broni Elżbieciak.
46 min. KTH zbyt szybko zaczęło myśleć o końcówce meczu, czego skutkiem były dwie bramki, z przewagi w ciagu chwili zrobiła się bardzo neiciakwa sytuacja.
45 min. Strzał MIhalika z okolic bulika, zamraza Raszka.
44 min. Obydwa zespoły grają w pełnym zestawieniu. KTH, prócz tej jednej akcji nie zagroziło rywalom.
43 min. Strzał z niebieskiej Kasperczyka odbija Elżbieciak, dobija Valusiak, ale nieczysto trafia w krążek i przelatuje nad bramką.
42 min. Kontra gości po błedzie KTH, spalony.
41 min. Krokosz nieprzepisowo chciał zatrzymać Valusiaka, za co otrzymał karę.
41 min. Pierwszy buklik dla gości.

III tercja.

Przerwa.

Już wszystko wporządku.
Chwilowe problemy techniczne.

39 min. Na kontrę Naprzodu odpowiadają gospodarze kontrą, strzela Cieslicki i jest GOL.
37 min. Horny do Kosteckiego, strzela, wybija Elżbieciak.
36 min. Zaspali gospodarze przy tej akcji, teraz grają w przewadze i nie mogą wjechać w tercję gości. A czas upływa..
35 min. Dzięgiel dostał swietne podanie i wyszedł sma na sam, został jednak sfaulowany przez Krokosz, tylko kara.
34 min. Podanie dostał Cieslicki, strzelił, krążek o milimetry mija bramkę Naprzodu.
33 min. Na lodzie leży Gryc.

Przerwa techniczna, pogłebiane są dziury w lodzie, w których osadzona jest bramka.

33 min. ładne zagranie, miałbyć strzał,ale znowu została poruszona bramka.
32 min. KTH gra 5 na 4, jednak narazie nie wypracowali sobie dogodnej sytuacji.
31 min. Świetnej sytuacji nie wykorzystuje Bucek, który nie trafił do psutej bramki.
30 min. Akcja 3 na 1 gości, Pohl, Horowski, Jóźwik, nie dają rady Raszce, brawo.
29 min. Akcję gości 2 na 1 powstrzymał Strach, lezy na lodzie Ślusarczyk, jednak wszystko zgodnie z przepisami.
28 min. Elzbieciak do Mihalika, ten strzelił z nadgarstka, zamroził Raszka.
27 min. Bucek wyprowadza kontrę, zagrywa do Brocławika, ten nie opanował krązka.
26 min. Kontra KTH, bronią się goście.
26 min. Świetna akcja KTH, jednak bramkarz poruszył bramke.
25 min. Strzał Gryca z okolic bulika, broni parkanem Raszka.
24 min. Kasperczyk dostał zza bramki podanie, strzelił, ale nei trafił.
23 min. Strach niecelnie podaje, uwolnienie.
22 min. Zamieszał pod bramkę Mihalik strzelił, ale nei trafił.
21 min. Strzał Jóźwika broni Raszka.

II tercja.

Przerwa.

19 min. Akcja 3 na 1 Naprzodu, jednak sędzia odgwizduje spalony.
19 min. Strzał Żołnierczyka broni bramkarz.
19 min. Dwójkowa akcja KTH, z kontry, Cieślicki podał do Szewczyka, przed bramkę, jednak znowu górą Elzbieciak.
18 min. Pohl przejechał całe lodowisko, strzelił, broni Raszka.
17 min. Kontra KTh, Valusiak przy bandzie, jednak nie dał sobie rady z dwoma obrońcami.
15 min. Goście w zamku, strzela Phl, broni Raszka. Pohl tym razem poruszył bramkę przy próbie strzału.
14 min. Goście będą grali 5 na4 po faulu Kasperczyka, który sfaulpował napastnika gości wychodzącego sam na sam z Raszką.
12 min. Ślusarczykz okolic bulika, zamraza Raszka.
11 min. Bomba Kruczka z niebieskiej, broni bramkarz.
10 min. Strach z niebieskiej, odbija Elżbieciak.
7 min. Ładna wymiana podań, strzelał Bucek, jednak broni Elżbieciak.
6 min. Dryblował Cieślickiego, strzelił nie ma bramki.
4 min. Bramka wyrównująca, strzela z niebieskiej Jóźwik.
1 min. Piekna akcja i gol.
1 min. Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

I tercja.

- Szanowni użytkownicy! Bardzo prosimy o Waszą pomoc w trudnej sytuacji jaką przeżywa obecnie portal. Potrzebujemy Waszego wsparcia, by utrzymać na dobrym poziomie portal. Klikajcie w reklamy obok panelu logowania 3-5 razy dziennie, z góry dziękujemy!.