23:28 2 min. Krzysztof Zapała #19 Przeszkadzanie
28:04 2 min. Dawid Słowakiewicz #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:03 2 min. Artur Gwiżdż #37 Atak kijem trzymanym oburącz
41:34 2 min. Marian Csorich #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:47 2 min. Zoltán Kubát #61 Zahaczenie
49:59 2 min. Michał Kotlorz #87 Trzymanie przeciwnika
54:06 2 min. Jakub Witecki #66 Zahaczenie
57:08 2 min. Adam Bagiński #3 Wysoko uniesiony kij
58:46 2 min. Krzysztof Majkowski #44 Trzymanie przeciwnika
- Szanowni użytkownicy, nie bądźcie obojętnie portalowi który Wam służy prawie 10 lat! Potrzebujemy Waszego wsparcia, by utrzymać na dobrym poziomie portal. Klikajcie w reklamy obok panelu logowania lub nad shoutboxem kilka razy dziennie, z góry dziękujemy!.

- Trwa I tercja
- 4 min. - Malasiński z boku jechał sam na sam, broni Jakubowski odbijaczką.
- 5 min. - Majkowski z niebieskiej, broni Plaster.
- 6 min. - GOL! 0-1! Pozostawiony bez opieki przed bramką Paciga umieszcza krążek pod poprzeczką.
- 7 min. - Z niebieskiej Ivicic, odbija Jakubowski.
- 7 min. - Zza bramki podaje Gruszka, ale Malasiński zablokowany.
- 8 min. - Kara dla Csoricha, Zapala dostał podanie przed bramkę, ale nie trafił w gumę.
- 8 min. - Potężnie Vozdecky, nad spojeniem bramki Jakubowskiego.
- 9 min. - Z pierwszego krążka, Suur, borni Jakubowski.
- 10 min. - Tychy przetrzymały okres gry w osłabieniu. Zaskakujący strzał Słowakiewicza, odbija z trudem bramkarz GKS.
- 14 min. - Kara dla Simiczka, kolejna przewaga KH.
- 15 min. - Zaatakowany Kubat przy bandzie przez Gwiżdża, gospodarze będą grali 5 na 3 przez 48 sekund.
- 16 min. - Z niebieskiej Suur, broni barkiem Jakubowski. Kara dla Malasińskiego.
- 17 min. - GOL! 1-1! Strzał Gruszki dobił Suur z najbliższej odległości.
- 18 min. - Parzyszek sam na sam, broni Plaskiewicz. Kontra KH, strzał Kosedy broni Jakubowski.
- 18 min. - Ruszona bramka Plaskiewicza, przerwa w grze.
- 19 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką gości, ale krążek zamrożony po chwili przez Jakubowskiego. Trochę szarpaniny pomiędzy zawodnikami, ale bez kar. Robi się coraz ostrzej.
- 20 min. - Strzał Radwańskiego odbija przed siebie Jakubowski, dobitka Kubata ląduje na poprzeczce? Sędzia sprawdza zapis VIDEO. A jednak, sędzia nawet nie zdecydował się sprawdzić zapisu video.
- 20 min. - Strzał Woźnicy ląduje na poprzeczce.
- Koniec pierwszej emocjonującej tercji.

- Trwa II tercja
- 21 min. - Pierwszy krążek dla GKS.
- 21 min. - Indywidualna akcja Vozdeckyego, minął rywala, strzelił z nadgarstka, ale Jakubowski odbija parkanem.
- 22 min. - GKS w przewadze, trwa zażarta walka o krążek pod bandą.
- 23 min. - Z niebieskiej Jakes, dobrze Plaster łapaczką.
- 23 min. - Kolejna kara dla gospodarzy, na ławkę trafia Zapała.
- 24 min. - Rzucony na bandę Vozdecky zwija się z bólu, sędzia nie reaguje.
- 25 min. - Strzał Sokoła mrozi Plaskiewicz.
- 26 min. - Kontra GKS, sam na sam Galant broni końcówką parkanu Plaster, dobitka z bliska Krzaka, również nie daje rezultatu.
- 27 min. - Tym razem szansa na gola dla KH, Gruszka z bliska trafia w parkan Jakubowskiego, zaraz Malasiński nie trafia w bramkę.
- 27 min. - Efektowna interwencja łapaczką Plaskiewicza po strzale Bagińskiego. Guma leciała w samo okienko.
- 28 min. - Kara dla Słowakiewicza, choć wcześniej Mermer rzucony był na bandę, ale ten nie zareagował.
- 29 min. - GOL! 1-2! Zamieszanie pod bramką Plaskiewicza, gdy ten leżał na lodzie, Simiczek wpakował gumę po lodzie obok bramkarza KH.
- 30 min. - GOL! 1-3! Kontra GKS i Garbocz w sytuacji sam na sam z boku strzelił w długi róg.
- 32 min. - Zamieszanie pod bramką Jakubowskiego, ten nie mrozi gumy, ale Dziubiński nie wykorzystuje prezentu bramkarza gości.
- 33 min. - GOL! 2-3! Mermer podał przed bramkę do Słowakiewicza ten nieobstawiony pakuję gumę pod poprzeczkę.
- 34 min. - Kontra gospodarzy 2 na 1, Malasiński z Suurem, ale obrońca blokuję gumę, dopada do niego Gruszka, stojąc przed Jakubowskim strzela prosto w niego.
- 35 min. - Przed szansą Radwański, ale szczęśliwie broni Jakubowski.
- 36 min. - GOL! 2-4! Kontra GKS i Plaskiewicz nawet nie zareagował po strzale pod poprzeczkę. Wydaje się że to błąd bramkarza, gdyż nie zakrył dobrze słupka swojej bramki. Bramkę zdobył Parzyszek.
- 37 min. - Strzał Suura w dobrej sytuacji, zbyt lekko i spokojnie łapie Jakubowski.
- 39 min. - Malasiński za bramki do nieobstawionego Radwańskiego, ale Jakubowski kijem wybija krążek.
- Koniec II tercji

- Trwa III tercja
- 42 min. - Faulowany Słowakiewicz, na ławkę kar siada Csorich.
- 43 min. - GOL! 3-4! Zapała! Vozdecky minął obrońcę stojąc na wprost Jakubowskiego podał do stojącego z boku Zapały a ten ulokował gumę w bramce.
- 44 min. - Z niebieskiej Sokół, odbija Plaskiewicz.
- 46 min. - Obok bramki strzela Jakes.
- 46 min. - GOL! 3-5! Vitek objechał bramkę i strzelił w krótki róg.
- 48 min. - Woźnica wpadł na Plaskiewicza, przerwa w grze.
- 49 min. - Vozdecky zza niebieskiej broni pewnie Jakubowski.
- 50 min. - Malasiński wyprzedził Kotlorza a ten zahaczył rywala i trafia na ławkę kar.
- 51 min. - Zamieszanie pod bramką Jakubowskiego, strzelał Vozdecky i Radwański ale krążek jakimś cudem nie wpadł do bramki.
- 52 min. - Milan zza niebieskiej, strzał zablokowany.
- 53 min. - Witecki strzela nad bramką.
- 55 min. - Vitek sam na sam, minął Plaskiewicza i trafia w słupek.
- 56 min. - Tyszanie wybronili się z osłabienia.
- 57 min. - Kara dla Bagińskiego. Bez strzału na bramkę Jakubowskiego.
- 59 min. - Czas dla KH. Kara dla Majkowskiego i gospodarze zagrają 5 na 3 przez 21 sekund.
- 59 min. - 1:14 do końca. Trenerzy Ciarko KH ściągają Plaskiewicza.
- 59 min. - GOL! 3-4 z bliska Kubat pokonuje Jakubowskiego.
- 59 min. - GOL! 3-5! Do pustej bramki gumę pakuje Vitek.