3:3 Tomasz Kozłowski #18 ( Marcin Kozłowski #71 ) 5/5
3:4 Karel Horný #55 ( Robert Kostecki #91 ) 4/4 59:22
34:44 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Wysoko uniesiony kij
34:44 2 min. Adrian Kurz #85 Uderzanie kijem
38:34 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Wysoko uniesiony kij
41:34 2 min. Mateusz Dubel #19 Ostrość
44:08 2 min. Krzysztof Kozak #4 Podcięcie
52:50 2 min. Karel Horný #55 Przeszkadzanie
WALKOWER 5-0

60 min - KONIEC regulaminowego czasu gry. W Sosnowcu będzie dogrywka

58 min - GOOL! Grając bez bramkarza Zagłębie zdobywa gola, wyrównuje młodszy z braci Kozłowskich

58 min - Zagłębie bez Nowaka w bramce

57:12 - Czas dla Zagłębia

56 min - Zagłębie nie potrafi stworzyć dogodnych sytuacji strzeleckich, zawodnicy KTH umiejętnie przytrzymują krążek. Słupek po strzale Kosteckiego

51 min - Twardy przeprowadził akcję z Zachariaszem, lecz ponownie broni Elżbieciak, Zagłębie zagra w liczebnej przewadze

50 min - KTH zamyka rywala, Zagłębie ma problemy z wyjściem z tercji. Brocławik próbował zaskoczyć Nowaka, bramkarz Zagłębia sparował krążek

47 min - GOOL! Ale brama Myjaka, zawodnik KTH przymierzył pod poprzeczkę, strzał nie do obrony

45 min - GOOL! Gra w przewadze wykorzystana. Z lewej strony krążek zagrał Voznik, a stojący przed bramką Zachariasz wstrzelił go pod poprzeczkę

42 min - Voznik wjechał do tercji rywala i oddał strzał nad bramką Elżbieciaka

41 min - Rozpoczęła się III tercja

40 min - KONIEC II TERCJI

39 min - GOOL! Ovsak wykorzystuje przewagę i strzałem przy słupku daje swojej drużynie prowadzenie

38 min - Słupek po strzale jednego z graczy KTH, zespół z Krynicy gra z przewagą jednego zawodnika

37 min - Kosmetyka bramki Nowaka, krótka przerwa

36 min - Goście mogli szybko znów zmienić rezultat meczu, Strach nie zdołał jednak podnieść gumy nad leżącym już Nowakiem

35 min - GOOL! Zagłębie zamknęło rywala i doprowadziło do remisu. Z niebieskiej kapitalnie przymierzył Cychowski

32 min - Napór miejscowych trwa, tym razem z bliska nie trafił Stokłosa. Goście liczą na kontrataki i pozostają we własnej strefie

30 min - Elżbieciak chyba zaczarował swoją bramkę, do pustej krążka nie skierował Marcin Kozłowski, nadal 0:1

27 min - Kapitalnie znów Ela, bomba Duszaka wybroniona

25 min - Zabawa huknął nad poprzeczką Nowaka, w Sosnowcu mało ciekawe widowisko

24 min - Zachariasz wyjechał z krażkiem i strzelił mocno nad lodem, krążek ponownie broni Elżbieciak. Bramkarz KTH jest dzisiaj pewnym punktem gości

22 min - Podsiadło będąc sam na sam z Elżbieciakiem oddał krążek Kozłowskiemu ku zdziwieniu wszystkich kibiców

21 min - Rozpoczęła się II tercja spotkania, strzał Tomasza Kozłowskiego broni Elżbieciak

20 min - KONIEC I TERCJI

19 min - Horny uderzył z wysokości koła, krążek po kiju przeleciał nad bramką

17 min - Cieślicki wjechał samotnie w tercję Zagłębia i zakończył swój rajd strzałem w bramkarza miejcowych

14 min - GOOL! I mamy pierwszą bramkę w dzisiejszym spotkaniu. Brocławik wyłożył krążek zza bramki Dublowi, a ten wpakował go w okienko

12 min - Po drugiej stronie tafli Kurz posłał krążek z wysokości bulika, a ten trafił wprost w Nowaka

11 min - Kulik wyprowadził akcję i poszedł sam na sam, minął już bramkarza, lecz ten instynktownie zareagował nogą i ... uratował swój zespół przed stratą gola

10 min - W odpowiedzi Kuc ponownie po lodzie, krążek parkanem zatrzymał Elżbieciak

8 min - Ovsak próbował zaskoczyć Nowaka po wznowieniu, lecz guma odbiła się od parkanu bramkarza Zagłębia

6 min - Strach silnie tuż nad lodem, broni Nowak

3 min - Podsiadło mając przed sobą tylko Elżbieciaka strzela prosto w parkany bramkarza KTH, podawał Tomasz Kozłowski. Przewaga miejscowych

2 min - Kuc uderzył silnie z niebieskiej linii, krążek odbił się od słupka

1 min - Gramy, krążek dla Zagłębia. Pierwsza skuteczna interwencja Elżbieciaka po uderzeniu Zachariasza

0 min. - Witamy z sosnowieckiego lodowiska, dzisiaj w bramce Zagłębia wystąpi Bartłomiej Nowak, Tomasz Dzwonek chory