21:18 2 min. Patryk Noworyta #55 Uderzanie kijem
23:35 2 min. Ondřej Raszka Spowodowanie upadku przeciwnika
29:36 2 min. Rafał Cychowski #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:58 2 min. Mateusz Białek #25 Atak łokciem
34:45 2 min. Mateusz Białek #25 Wysoko uniesiony kij
37:31 2 min. Daniel Laszkiewicz #22 Natarcie
37:36 2 min. Łukasz Wilczek Opóźnianie gry
50:15 2 min. Daniel Laszkiewicz #22 Zahaczenie
53:23 2 min. Jakub Jaskólski #14 Przeszkadzanie
59:12 2 min. Łukasz Zachariasz Zahaczenie
- Prosimy użytkowników o klikanie w reklamy obok panelu logowania, pomoże to portalowi w rozwoju. Dziękujemy!
---

55 min - GOOL! Zagłębie w końcówe jakby bez sił. Dvorak zdobywa kolejną bramkę dla gospodarzy

47 min - GOOL! Niemal natychmiastowa reakcja braci Laszkiewiczów. Leszek do Daniela i mamy 5:2

45 min - GOOL! Marcin Kozłowski zdobywa drugiego gola dla Zagłębia. Krążek po rykoszecie ląduje w siatce

44 min - Uderzenie Noworyty kaskiem zatrzymuje Blot

43 min - Cychowski ponownie silnie strzelił na bramkę Raszki, krążek zatrzymał się przed linią bramkową

41 min - Gramy, krążek dla Pasów

40 min - KONIEC II TERCJI

39 min - Starszy z braci Kozłowskich mógł zmniejszyć rozmiary porażki, lecz Raszka wyśmenicie wybronił próby zawodnika Zagłębia

39 min - Szansa dla gości, którzy zagrają w podwójnej przewadze

38 min - GOOL! Kolejna bramka dla Pasów. Kostuch samotnie podwyższa wynik, Blot bez szans

36 min - Kolejna szansa na gola. Białek ponownie na ławce kar

34 min - GOOL! Zamieszanie pod bramką Blota wykorzytuje Dulęba. Zawodnik Pasów zachował najwięcej zimnej krwi i wstrzelił krążek przy słupku bramki Blota

32 min - Słupek po uderzeniu Daniela Laszkiewicza

31 min - Noworyta podczas gry w przewadze huknął mocno przy słupku, lecz dobrze gumę odbił Blot

28 min - GOOL! Leszek Laszkiewicz pokazał zawodnikom Zagłębia jak wykorzystuje się daną szansę. Blot pokonany, 2:1

26 min - Kolejne kary odsiadują miejscowi. Zagłębie nie jest w stanie zamienić przewagi na gola. Dobra postawa bramkarza Cracovii

21 min - GRAMY, przewaga Zagłębia w tercji rywala, lecz zmiany rezultatu nie ma. Krążek po uderzeniu jednego z napastników gości minął słupek bramki Cracovii

20 min - KONIEC I TERCJI

19 min - Trójkowa akcja Zagłębia zmarnowana, guma w łapaczce Radziszewskiego.

19 min - Landowski mógł ponownie wyprowadzić Cracovię na prowadzenie, lecz jego strzał z dwóch metrów broni Blot

17 min - GOOL! W zamieszaniu podbramkowym gumę do sieci pakuje Twardy

17 min - Ponownie dał o sobie znać Cychowski, defensor Zagłębia dwukrotnie próbował zaskoczyć Raszki. Ten jednak na posterunku

16 min - Leszek Laszkiewicz mógł podwyższyć prowadzenie swojego zespołu, krążek po strzale kapitana Pasów odbił się od łyżwy Blota

12 min - Cychowski próbował swoich sił oddając strzał z niebieskiej linii, krążek wybija bramkarz gospodarzy

11 min - Po raz kolejny Zagłębie zagra w przewadze, na chwilę obecną sosnowiczanie nie potrafią wykorzystać gry z przewagą jednego zawodnika

7 min - Zagłębie już w komplecie, Dvorak uderzył po lodzie lecz trafił prosto w Blota

5 min - W opowiedzi Duszak silnie huknął z niebieskiej, na posterunku Raszka

2 min - GOOL! Znakomite otwarcie meczu przez Kostucha, zawodnik Pasów wykorzytał podanie Leszka Laszkiewicza i już na początku meczu pokonuje bramkarza Zagłębia

1 min - Gramy, krążek dla miejscowych, dzisiaj w bramce Zagłębia Łukasz Blot