2:3 Łukasz Sokół #45 ( Tomáš Jakeš #46, Adam Bagiński #3 ) 5/5 54:06
08:18 2 min. Andrzej Banaszczak #23 Trzymanie przeciwnika
09:18 2 min. Roman Šimíček #31 Wysoko uniesiony kij
18:25 2 min. Andrzej Banaszczak #23 Podcięcie
29:08 2 min. Radosław Galant #85 Przeszkadzanie
30:58 2 min. Roman Šimíček #31 Trzymanie kija przeciwnika
35:12 2 min. Sebastian Gonera #24 Przeszkadzanie
42:14 2 min. Sławomir Krzak #39 Przeszkadzanie
46:28 2 min. Adrian Parzyszek #19 Wymuszanie kary (symulowanie)
46:28 2 min. Łukasz Podsiadło #20 Zahaczenie
48:32 2 min. Josef Vítek #73 Spowodowanie upadku przeciwnika
- Szanowni użytkownicy, prosimy o klikanie w reklamy obok panelu logowania, pomoże nam to w rozwoju portalu. Kto pomoże jak nie kibic? Dziękujemy!

57 min - Bagiński samotnie najechał z lewej strony, broni Dzwonek

55 min - GOOL! ale bomba Sokoła, Dzwonek myślał, że złapał gumę a ta zatrzepotała w bramce

54 min - Gramy dalej

53 min - Kontuzja głównego arbitra, przerwa w grze

51 min - Po raz kolejny atak Bagińskiego, lecz krążek po jego strzale w łapaczce Dzwonka

50 min - Witecki poszedł sam w osłabieniu, przełożył krążek i trafił w nogę Dzwonka. Zespoły grają w pełnych zestawieniach. Bagiński z prawej strony prosto w bramkarza miejscowych

48 min - GOOL! Marcin Kozłowski wyszedł 1:1 i pokonał Sobeckiego strzałem przy słupku

46 min - Głośny huk na trybunach. To kibice GKS dają o sobie znać. Prawdopodobnie petarda

45 min - Twardy nie wykorzystuje rajdu 1:1, pewnie Sobecki

42 min - Gwiżdż próbował zaskoczyć Dzwonka strzałem z niebieskiej, lecz na posterunku bramkarz Zagłębia. Sosnowiczanie nie potrafią założyć zamka grając w przewadze

41 min - Początek trzeciej odsłony ponownie dla GKS. Krzak z bliska, broni Dzwonek

40 min - KONIEC II TERCJI

39 min - Chyba najdłuższa zmiana tego meczu. Trzecia formacja Zagłębia była chyba ponad dwie minuty na lodzie. Tyle trwał napór GKS.

34 min - GKS próbuje zamknąć Zagłębie we własnej tercji, w odpowiedzi kontratak miejscowych. Stokłosa z bliska nie trafia w krążek

31 min - Bliski wyrównania był Tomasz Kozłowski, bramkarz GKS zaczarował swoją bramkę

30 min - Grając w przewadze Zachariasz z metra strzelił prosto w Sobeckiego, napór miejscowych akcję Tomasza Kozłowskiego ponownie zatrzymuje Sobek

29 min - Simicek mógł zdobyć trzeciego gola dla GKS, lecz gumę przymroził Dzwonek. W odpowiedzi Zagłębie przeprowadziło dwójkową akcję jednak nie została wykończona strzałem

27 min - Szansę na doprowadzenie do wyrównania zmarnował Podsiadło. Krążek po jego strzale złapał Sobecki. Chwilę później akcję Białka ponownie zatrzymuje bramkarz GKS

24 min - GOOL! Marcin Kozłowski wykorzystał daną szansę i posłał gumę obok łapaczki Sobeckiego

24:28 - Karny dla Zagłębia, faulowany M.Kozłowski

23 min - Dołęga mógł strzelić kontaktowego, lecz chybił z bliska

21 min - Kolejna bramka wisi w powietrzu, Jakes silnie wystrzelił nad lodem, krążek sparował Dzwonek

21 min - Rozpoczęła się druga tercja, pierwsze sekundy dla gości

20 min - KONIEC I TERCJI

19 min - GOOL! I mamy drugie trafienie dla GKS. Bagiński z ostrego kąta pakuje krążek do bramki dzwonka. Gol zdobyty w liczebnej przewadze

17 min - GKS nadal w natarciu, Paciga miał najdogodniejszą szansę na podwyższenie wyniku, nie zdołał jednak wstrzelić gumy w pozostawioną przez Dzwonka lukę

14 min - Simicek mógł podwyższyć prowadzenie przyjezdnych, posłał szybką gumę po lodzie, która tylko minęła bramkę Dzwonka. Głośny doping miejscowych kibiców. Sympatycy GKS ożywili się tylko po strzelonej bramce

11 min - GOOL! Kapitalna akcja gości, krążek chodził jak po sznurku. Akcję wykończył Kotlorz, który pobudził kibiców GKS do głośnego dopingu

10 min - Strzał Duszaka blokuje Parzyszek, zawodnik GKS z grymasem bólu zjechał na zmianę

9 min - Kotlorz z niebieskiej, krążek na bok odbija Dzwonek

8 min - Najazd Tomasza Kozłowskiego, zawodnik Zagłębie huknął mocno lecz nad bramką. GKS zagra z przewagą jednego zawodnika

7 min - Ależ szansa Vitka, napastnik GKS-u nie wykorzystał kapitalnego podania kolegi z drużyny. Mogło być już 0:1

5 min - Napór GKS-u, Sokół z wysokości bulika uderzył obok bramki.

3 min - W odpowiedzi Twardy próbował z bliska po lodzie, broni Sobecki

2 min - Kolejna szansa gości, Csorich z ostrego kąta próbował zaskoczyć Dzwonka

1 min - Gramy, krążek dla gości. Witecki mógł szybko otworzyć wynik, lecz krążek wystrzelony z metra odbił Dzwonek

0 min - Witamy z lodowiska w Sosnowcu. Drużyny zjechały już po rozgrzewce. Do Sosnowca przyjechała grupa tyskiego GKS-u
Łukasz Zachariasz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Arkadiusz Sobecki B 2 2.00 24 24 0 0 0 0 91.67 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0