3:1 (1:0, 1:1, 1:0) Zakończony
2010-09-26
16:00
Część I - Runda I (1. liga + CLJ) / 6 kolejka
1:0 Arkadiusz Marmurowicz #19 ( Przemysław Bomastek #18, Toms Bluks #69 ) 5/5 15:24
2:0 Przemysław Bomastek #18 ( Arkadiusz Marmurowicz #19, Mariusz Kuchnicki #66 ) 5/5 34:25
59:08 2 min. Daniel Minge #15 Zahaczenie
Zapraszamy na relację live z meczu pomiędzy drużynami Nesty Toruń i GKSu Katowice

Hokeiści już na lodzie ! Za chwilę rozpoczynamy spotkanie!

I tercja:

-Pierwszy Bulik dla gości, przejęcie krążka przez Bomastka i pierwszy niecelny strzał gospodarzy (1min.)
-Pierwszy strzał gości broni Witkowski (3 min.)
-Na Toruńskim Tor-Torze toczy się wyrównane spotkanie w niczym nie przypominające wczorajszego meczu z Sosnowcem (4 min.)
-Składna akcja gości zakończona strzałem Cichonia (5 min.)
-Groźna kontra torunian zakończona strzałem Kalinowskiego ( 6 min)
-Torunianie składną akcją próbowali zaskoczyć bramkarza gości, Pronobis odegrał do Bomastka jednak strzał ląduje w rękawicy Bramkarza (8min)
-Torunianie po raz pierwszy grać będą w przewadze (10 min.)
-Goście zamknięci we własnej tercji obronnej (11 min.)
-Groźny strzał Bluksa z niebieskiej odbija Domagała (12 min.)
-Torunianie nie wykorzystują pierwszej przewagi podczas dzisiejszego spotkania ( 13 min.)
-Bomastek z bliska strzela wprost w Bramkarza gości (15 min.)
- Piękna kontra torunian zakończona pierwsza bramką! Bomastek doskonale podał do Marmurowicza, który nie miał problemów by po raz pierwszy dzisiejszego wieczoru pokonać Marka Goja ( 16 min.)
- Kalinowski po indywidualnej akcji strzela wprost w Bramkarza gości (18 min.)
-Pod koniec I tercji Torunianie łapią niepotrzebną karę, na ławce Daniel Minge

Koniec I tercji

Dzisiejsze spotkanie pomiędzy Nestą Toruń a HC GKS Katowice w niczym nie przypomina wczorajszego spotkania Torunian z UKS-em Sielec. Goście nie przestraszyli się lidera tabeli i przez całą pierwszą tercję rozgrywali równorzędne spotkanie. Najbardziej aktywnym zawodnikiem wśród gospodarzy jest Przemysław Bomastek, który za każdym razem gdy jest na lodzie stwarza zagrożenie dla bramkarza Gości.

II Tercja

-Od początku drugiej tercji goście grają w przewadze 5-4 (1min.)
-Przez pierwszą minutę gry w osłabieniu goście nie potrafią zamknąć torunian w ich tercji obronnej (1 min.)
-W samej końcówce gry w przewadze goście marnują 100% okazje! Pojedynek sam na sam z Witkowskim przegrywa Krzysztofik (2 min.)
-Torunianie w pełnym zestawieniu (3 min.)
-Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Z niebieskiej uderza Adamovics, bramarz odbija parkanem wprost na kij Bomastka, jednak Torunianin nie wykorzystuje swojej szansy ( 4 min. )
-Goście przeważają na początku pierwszej tercji, groźny strzał Krzemienia odbija Witkowski ( 5 min.)
-Drużyny grają 4 na 4 po karze nałożonej na Patryka Pronobisa (5 min.)
-Kolejna Kara dla drużyny gości ( 6 min.)
-Torunianie nie wykorzystują przewagi 4-3 ( 7 min.)
-Indywidualna akcja Bomastka zakończona niecelnym strzałem ( 8 min.)
-Torunianie grają w przewadze spowodowaną nadmierną ilością graczy zespołu Gości ( 9 min.)
-Gospodarze zamykają Katowiczan w tercji obronnej, świetną szanse na podwyższenie rezultatu marnuje Wieczorek (11 min.)
-Kolejna sytuacja Nesty, jednak Bomastek po raz kolejny nie może znaleźć sposobu na Bramkarza Gości (12 min.)
-Połowa drugiej tercji pod wyraźne dyktando Gospodarzy, jednak wynik pozostaje bez zmian. (13 min.)
-Druga bramka dla drużyny Nesty ! Piękne podanie Marmurowicza wzdłuż bramki wykorzystuje Przemysław Bomastek podwyższając wynik spotkania! (14 min.)
-W odpowiedzi goście wygrywają bulik, wjeżdżają do tercji obronnej Nesty kończąc akcje stzałem Pavla Urbana. (15 min.)
-Goście podrażnieni stratą drugiej bramki odpowiadają potężnym strzałem Krzemienia z niebieskiej. (16 min.)
- Groźna kontra gospodarzy. Niefrasobliwość obrońców wykorzystuje Bomastek wychodząc na sytuację sam na sam, jednak po raz kolejny lepszy Goj ( 17 min.)
-Bramka dla drużyny Gości ! Perfekcyjne rozegranie przewagi, odegranie na niebieską do niepilnowanego Urbana, który mocnym strzałem z klepki zdobywa kontaktową bramkę (18 min.)

Koniec II Tercji

Całe spotkanie jest bardzo wyrównane. Goście w niczym nie ustępują drużynie Nesty, stawiając opór jakiego Tor-Tor w tym sezonie jeszcze nie widział. Wśród Torunian widać zmęczenie spowodowane wczorajszym spotkaniem z UKS Sielec Sosnowiec. Goście są bardzo groźni szczególnie w przewadze, co udowodnił Pavel Urban strzelając kontaktową bramkę dla Katowiczan. Trzecia tercja zapowiada się bardzo emocjonująco!

III Tercja
-Bramka dla Nesty ! Błąd obrońców GKSu bezlitośnie wykorzystuje Bomastek (1 min.)
-Torunianie zdominowali trzecią tercję. Po zdobyciu bramki, kolejna szansa na podwyższenie wyniku dla Nesty spowodowana grą w przewadze (2 min.)
-Goście umiejętnie bronią się w osłabieniu ( 3 min.)
-Sędzia sprawdza na powtórce czy goście zdobyli bramkę! (4 min.)
-Wynik pozostaje bez zmian. Bliski szczęścia był po raz kolejny Urban.
-Potężny strzał Wiśniewskiego trafia w poprzeczkę bramki Goja ( 5 min.)
- Groźna kontra gospodarzy spowodowana złym rozegraniem krążka w strefie neutralnej, jednak Gościmiński nie wykorzystuje sytuacji 2-1 ( 6 min.)
-Torunianie w przewadze zamykają Katowiczan w tercji obronnej (7 min.)
-Piękne podanie Bomastka do najeżdzającego na krązek Adamovicsa jednak krążek nie trafia w bramke ( 8 min.)
- Goście w osłabieniu wyprowadzają piękną kontrę, po której na ławce kar ląduje zawodnik gospodarzy
-Goście grają w przewadze 5-3 ( 9 min.)
-Torunianie bliscy zdobycia bramki w podwójnym osłabieniu ! Bomastek strzela, jednak Goj umiejętnie odbija krążek ( 10 min.)
-Gra się zaostrzyła. Obie drużyny mają swoich zawodników na ławce kar (11 min.)
-Kolejna kara dla gości, torunianie grają w przewadze 4-3 (12 min.)
-Bomastek przed szansą na ustrzelenie Hat-tricka, jednak po raz kolejny lepszy Goj (13min.)
-Drużyna gości gra w pełnym zestawieniu (14 min.)
-Strzał Robarczyka pewnie broni Witkowski (15min.)
-Goście ambitnie próbują zdobyć kontaktową bramkę zamykając torunian w tercji obronnej. (17 min.)
-Drużyny grają w pełnym zestawieniu, do końca spotkania pozostały dwie minuty.
- W sytuacji sam na sam z Gojem znalazł się Marmurowicz, jednak nie dał rady pokonać dobrze dysponowanego bramkarza GKS-u (19 min.)
- Na minutę przed końcem goście grać będą w przewadze. Czas dla drużyny GKS-u. Emocje gwarantowane do samego końca. Goście wycofali bramkarza i grają 6-4 !

#89 Miłosz Ciesielski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Tomasz Witkowski B 1 1.00 30 30 0 0 0 0 96.67 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0