Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Play-off
1:0 Paweł Skrzypkowski #55 ( Filip Drzewiecki ) 4/4 23:57
1:1 Roman Šimíček #31 5/5 25:50
1:2 Adam Bagiński #3 ( Tomáš Jakeš #46, Roman Šimíček #31 ) 5/5 32:12
1:3 Michał Woźnica #14 ( Roman Šimíček #31, Artur Gwiżdż #37 ) (+2) 5/3 44:46
1:4 Sławomir Krzak #39 (-1) 4/5 46:16
2:4 Tomasz Ziółkowski #12 ( Mateusz Rompkowski #91, Maciej Rompkowski ) 5/5 46:59
3:4 Petr Janečka #73 ( Maciej Rompkowski ) (+1) 5/4 54:18
21:46 2 min. Marek Wróbel #20 Atak kijem trzymanym oburącz
22:57 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
23:44 2 min. Przemysław Odrobny #90 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
27:24 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
28:27 2 min. Szymon Marzec #87 Zahaczenie
30:01 2 min. Tomáš Jakeš #46 Zahaczenie
33:03 2 min. Josef Vítek #73 Przeszkadzanie
38:52 2 min. Radosław Galant #85 Wysoko uniesiony kij
41:46 2 min. Roman Šimíček #31 Uderzanie kijem
41:57 2 min. Josef Vítek #73 Wymuszanie kary (symulowanie)
56.23 – Stoczniowiec- nadmierna ilość graczy na lodzie
54.18 BRAMKA 3-4: Janecka urwał się obrońcom i sam na sam strzelił kontaktową bramkę
53.17 – GKS TYCHY – nadmierna ilość graczy na lodzie
53. Ależ było gorąco pod bramką Sobeckiego, który dokonywał cudów po strzałach Skutchana, Stebera i kilku dobitkach
51.18 – Simicek - zahaczanie
50. Skutchan z niebieskiej, Steber jeszcze w ostatnim momencie próbował zbić gumę, ale Sobecki pewnie chwycił krążek
49.27 Jakes - zahaczanie
49. Steber urwał się obrońcom sam na sam, ale zahaczany nie oddał czystego strzału

46.59 BRAMKA 2-4: Mateusz Rompkowski uderza z dystansu, SObecki odbija, ale Ziółkowski dobija między parkanami tyskiego goalie

46.16 BRAMKA 1-4: Krzak urwał się z kontrą, rozłożył na lodzie Odrobnego i strzelił nad gdańskim bramkarzem

44.46 BRAMKA 1-3: Odrobny dwoił się i troił, wybronił dwa strzały Jakes, dwukrotnie strzał Simicka - ale wreszcie gradem strzałów tyszanie rozłożyli go na tafli a Woźnica wrzucił gumę do pustej bramki

44. A właściwie w podwójnej przewadze, gdyż kolejny gdańszczanin na ławie, a właśnie wrócił Simicek i od razu groźnie uderzył - Odrobny broni
43. Zagęściło się na ławkach - już za minutę goście będą grali w przewadze
42. Wznowienie w tercji gospodarzy - Simicek uderza z 7 metra- Odrobny z trudem broni
41.Bulik dla Stoczniowca
III TERCJA

KONIEC II TERCJI - strzały 8-11
40. Wróbel bliski szczęścia, ale Sobecki mrozi w ostatniej chwili
39. Gospodarze wyraźnie siedli w końcówce tej tercji, ale teraz znowu przed szansą po zagraniu wysokim kijem Galanta
38. Goście przycisnęli, ale najpierw Simicek a po chwili Bagiński nie wykorzystują wybornych sytuacji
37. Tyszanie atakują, strzał z dystansu - broni Odrobny
36. Tyszanie w pełnym składzie- Jankowski o centymetry spudłował z metra po podaniu Marca
35. Szansa dla Stoczniowców grających ponownie w przewadze - ale gdańszczanie tym razem mają problemy z założeniem zamka
32.12 BRAMKA 1-2: błąd Stoczniowców, którzy nie upilnowali wracającego z kary na lód Jakesa, ten przejął podanie, wyjechał sam na sam z Odrobnym, minął interweniującego bramkarza i zza bramki podał do najeżdżającego na pustą Bagińskiego, który dopełnił formalności

32. Tyszanie zamknięci w zamku - Chmielewski strzela z ostrego kąta - SObecki pewnie broni
31. Siły się wyrównały, gdy Jakes powstrzymywał szarżującego Wróbla; Stoczniowcy w pełnym składzie- Marzec bliski szczęścia
30. Gorąco pod gdańską bramką, odrobny interweniuje prawie na wysokości bulika
29. Teraz tyszanie w podwójnej przewadze - Gwiżdż kiksuje na niebieskiej
28. Znowu szansa dla gości, gdyż tym razem gdańszczanie popełniają błąd podczas zmiany

25.50 BRAMKA 1-1: goście wykorzystują przewagę, a właściwie sytuację wypracowaną podczas przewagi, gdyż właśnie w momencie, gdy na taflę wraca Smeja - między parkanami będącego na wykroku Odrobnego strzela Simicek

23.57 BRAMKA 1-0: gdańszczanie przez chwilę grają 3 na 4, ale gdy Wróbel wraca na tafle, pędzi w sukurs gnającemu co sił w nogach Drzewieckiemu; ten strzela, dobija - SObecki leży jak struna na lodzie, sądząc, że przykrył krążek, ale SKrzypkowski przerzuca go nad bramkarzem

24. Siły się wyrównały, gdyż goście popełnili błąd podczas zmiany - teraz Smeja przywalił z niebieskiej - Sobecki pewnie broni
23. Szansa dla gości grających w przewadze - jest zamek, ale gdańszczanie wybijają; znowu Stoczniowcy przekombinowali - pojechali w 3 z kontrą i znowu o jedno podanie za dużo
22. Przekombinowali gospodarze - dwóch markowało strzał iz ostawiało krążek - a trzeci nie trafił w krążek
21. Bulik dla tyszan
II TERCJA

KONIEC I TERCJI - strzały 9-4
20. Ostatnia minuta, a gdańszczanie znowu w ataku - tyszanie zdecydowanie nie mają pomysłu na gospodarzy w tej tercji
19. Bagiński uderzył - ale guma daleko od spojenia - tyszanie znowu w defensywie
18. Teraz znowu groźnie gdańszczanie - Marzec po podaniu młodego Rompkowskiego znowu w boczną siatkę - niewiele brakło
16. Teraz znowu Drzewiecki pędził, ale sędzia dopatrzył się spalonego; wznowienie - tyszanie w tercji Stoczniowców - kontra - Maciek Rompkowski w boczną siatkę
14. Jęk na trybunach po akcji Stebera ze Skutchanem guma mija o centymetry bramkę, a dobitkę broni SObecki
13. Teraz dużo walki przy bandach w tyskiej strefie - Marzec z młodym Rompkowskim walecznie, ale strzały zbyt słabe
12. Błąd gdańszczan przy wyprowadzaniu krążka, ale Banachewicz nie wykorzystał prezentu
11. ALeż teraz Kabat potężnie z niebieskiej, 3 dobitki - ale SObecki stanął na wysokości zadania
10. Teraz chwila przewagi tyszan, ale błyskawiczna kontra gospodarzy i Drzewiecki wyrywa co sił w nogach, Sobecki z trudem broni
9. Na trybunach komplet, ludzie siedzą na schodach i stoją przy barierkach a na lodzie piękne widowisko - teraz Chmielewski bliski szczęścia
8. Błyskawiczna kontra tyszan, Vitek uderzył w parkany Odrobnego, ale zabrakło szczęścia przy próbie dobitki; teraz gospodarze znowu bliscy szczęścia
7. Gospodarze w ciągu - od 2 minut nie wypuszczają gości z tercji - teraz ładna akcja Wróbel-Drzewiecki, ale strzał minimalnie obok słupka
6. Skutchan na raty, dobitka minimalnie na poprzeczką
5. Mecz mocno rozpoczęli tyszanie, ale kilka szybkich i groźnych kontr gospodarzy spowodowało, że obecnie oglądamy wyrównane widowisko