34:02 2 min. Artur Gwiżdż #37 Atak kijem trzymanym oburącz
37:57 2 min. Ladislav Paciga #9 Zahaczenie
39:35 2 min. Mateusz Strużyk #40 Atak łokciem
42:13 2 min. Artur Gwiżdż #37 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:19 4 min. Radosław Galant #85 Ostrość
59:54 2 min. Mateusz Rompkowski #91 Spowodowanie upadku przeciwnika

KONIEC III TERCJI - strzały 12-8

59.54 WRACA ODROBNY

59.27 SCHODZI ODROBNY

59.27 CZAS DLA STOCZNIOWCA

59. 1 minuta do końca - całą hala dopinguje Stocznię, Maciek Rompkowski strzela - w SObeckiego
58. 2 minuty do końca - Parzyszek uderza z bulika - Odrobny broni
57. Kabat mocno z niebieskie, ale nikt nie dobija, mimo młócki kijów na przedpolu
56. Groźnie pod gdańską bramką - SKRZYPKOWSKI ręką wybił zmierzającą do pustaka

54. GDAŃSKI MŁYN RUSZYŁ W RUNDKĘ WOKÓŁ HALI OLIVIA, CHCĄC ZACHĘCIĆ CAŁĄ HALĘ DO DOPINGU - PIERWSZY RAZ WIDZĘ COŚ TAKIEGO NA OCZY

52. na lodzie dużo walki przy bandach - ale mało strzałów; gospodarze nie mają pomysłu na to, jak zdobyć kontaktową bramkę, tyszanie kontrolują grę
50. Gdańszczanie przycisnęli, zamykając gości w tercji, ale brakuje groźnych strzałów, a te które padają pewnie broni Sobecki
48. Ładna akcja Stoczniowców - Steber rozegrał ze Skutchanem, którzy technicznie uderzył, ale guma zatrzymała się kilka centymetrów przed linią, i nikt z gdańszczan jej nie dobił
47. Wznowienie w tercji gdańszczan, Galan uderza z 5 metra, Odrobny broni parkanami - kontra Stoczni
46. Jankowski uderzył z 5 metra - Sobecki wybił, ale znowu nikt z gdańszczan nie pojechał na dobitkę
45. Tyszanie w pełnym składzie - Gonera mocno z niebieskiej na zasłoniętego Odrobnego, ale ten nie dał się zaskoczyć
44. Jęk zawodu na hali Olivia po tym, jak Steber dostał gumę na 2 metrze, dokładnie przed bramką, był sam na sam z Sobecki i nie strzelił
43. Skutchan jechał z kontrą, ale na czystej pozycji faulowany przez Gwiżdża - Stoczniowcy w przewadze
42. Chmielewski przed szansą z kontry, ale strzelił niecelnie - gdańszczanie w pełnym składzie
41. Tyszanie rozpoczynaj a w przewadze - Parzyszek ładnie wjechał w tercję gospodarzy, ale sędzia gwizdnął spalonego
III TERCJA

KONIEC II TERCJI - strzały 13-12
40. Siły się wyrównały, gdyż na ławę pojechał Strużyk, a 1,5 min. trzeciej tercji tyszanie rozpoczną w przewadze.
39. Znowu gdańszczanie w przewadze, tym razem lepiej im wychodzi - Chmielewski w pełnym pędzie uderzył, że aż zahuczało, ale Sobecki wybronił
38. Skutchan z bulika, Smeja z niebieskiej - ale wszystko obok bramki
37. Goście w pełnym zestawieniu i trzeba przyznać, że Stoczniowcy nie stworzyli sobie dobrej szansy podczas tej przewagi
36. Gdańszczanie cisną, ale goście słyną z groźnych kontr, więc nie widać na lodzie tej liczebnej przewagi
35. Gorąco pod tyską bramką, SObecki rozłożony jak struna przykrywa krążek pod plecami, ale w międzyczasie Gwiżdż fauluje
34. Gdańszczanie wyjechali z kontrą, ale Chmielewski pali
33. Bagiński uderza z niebieskiej, w ostatniej chwili Parzyszek zbija gumę, ale tym razem Odrobny nie popełnia błędu
32. Witecki wyjechał z szybką kontrą, dołączył do niego Vitek, ale tylko objechali dwa razy bramkę
31. Chmielewski jechał wzdłuż bramki, ale to zagranie przeciwnicy już znają, i z łatwością zablokowali jego strzał, jak i dobitkę Skrzypkowskiego
30. Tempo siadło - tyszanie już nie cisną tak bardzo, a gospodarze nie maję pomysłu na szczelną obronę gości
28. Gdańszczanie wprawdzie przycisnęli, ale jakby bez wiary w sukces

25.30 BRAMKA 0-2: tyszanie zamykają gospodarzy w tercji, Bagiński zagrywa do Woźnicy, którego strzał Odrobny odbija, ale wobec dobitki Simicka nie ma najmniejszych szans

25. Ciosy to z jednej to z drugiej strony, ale żadnej z drużyn nie udaje się osiągnąć przewagi
24. Gonera uderzył z 7 metra, Odrobny odbił ale nikt z tyszan nie dobijał
23. Krzak próbował wcisnąć gumę przy słupku od zakrystii, ale Odrobny czujnie zmroziłkrążek
22. Steber pojechał sam na sam, wyprzedził obrońców, ale nie potrafił pokonać Sobeckiego
21. Tyszanie mocno w gdańskiej tercji
II TERCJA

KONIEC I TERCJI - strzały 8-15

19.22 BRAMKA 0-1: co się nie udało Parzyszkowi, udało się Woźnicy, który na 4 metrze zbił strzał z niebieskiej Jakesa, a guma wpadła między parkanami Odrobnego, który już nie miał czasu na jakąkolwiek interwencję

19. Goście w przewadze - Parzyszek z metra strzela prosto w Odrobnego, ale gdyby podał do Pacigi - ten strzelałby na pustą
17. Gwiżdż łamie kij, Skutchan rusza z kontrą - strzela młody Wróblewski - potężnie ale minimalnie obok słupka
16. Chmielewski dwukrotnie w idealnej sytuacji strzeleckiej, ale coś dzisiaj nie może ustawić celownika gdański napastnik, bo strzelał bardzo niecelnie
15. ZNowu groźnie tyszanie - tym razem Woźnica objechał bramkę i strzelił w okienko, ale tam również znalazła się łapaczka Odrobnego
14. Tyszanie w pełnym składzie - Kotlorz kąśliwie uderza, zmuszając Odrobnego do najwyższego wysiłku
13. Sokól urwał się w osłabieniu, ale uderzył w Odrobnego - teraz Chmielewski w idealnej sytuacji - jęk zawodu na trybunach
12. Gdańszczanie jechali na zmianę, gdy Mateusz Romkowski uderzył w Soboeckiego - i znowu nikt z gospodarzy nie pojechał z dobitką
11. Witecki dłuższą chwilę leżał pod bandą, ale już wstał o własnych siłach
10. Tyszanie zamknęli gospodarzy w tercji, ale gdańszczanie czujni w obronie nie pozwolili oddać strzału
9. Woźnica rozegrał z Simickiem, ale strzał tego drugiego pewnie broni Odrobny
8. Już drugie uwolnienie tyszan bez zmiany
7. Teraz tyszanie w ataku - próbuje Paciga - w Odrobnego
6. Gdańszczanie ryzykownie w poprzek tercji,ale tyszanie nie odczytali
- - kontra Stoczniowca - Steber minimalnie niecelnie; znowu Steber - znowu guma ocentymetry mija bramkę
5. Vitek próbował zaskoczyć Odrobnego z prawej strony, ale został powstrzymany przez Maciejewskiego - teraz Maciek Rompkowski ładnie pod bramką, ale bez efektu
3. Chmielewski ostro z lewego bulika - obok bramki, kontra, ale Skrzypkowski powstrzymuje tyskich napastników
2. Gorąco pod gdańską bramką - Woźnica z Bagińskim walczyli, ale w końcu Odrobny zamroził gumę