Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Play-off
19:00
Play-Off (7-8) / o 7 miejsce
0:1 Szymon Marzec #87 ( Mateusz Strużyk #40, Marcin Kabat #16 ) 5/5 23:38
1:1 Jarosław Kuc #78 ( Łukasz Podsiadło #20 ) (+1) 5/4 27:21
2:1 Łukasz Podsiadło #20 ( Marcin Kozłowski #71, Kamil Duszak #6 ) (+2) 5/3 35:25
3:1 Tomasz Kozłowski #18 ( Marcin Kozłowski #71, Jarosław Kuc #78 ) (+1) 5/4 39:52
58:34 2 min. Jakub Jaskólski #14 Ostrość
- Jeśli chcesz pomóc portalowi się utrzymać, klikaj 3-4 razy dziennie w reklamy u góry obok panelu logowania lub po prawej stronie nad shoutboxem. Dziękujemy!!

58 min - Niby mecz o pietruchę, a emocje na lodzie. Zawodnicy wymieniają sobie zdania ciosami, bez kar

58 min - Krążek po strzale Skutchana zatańczył na linni, nie ma gola

56 min - GOOL!Maciej Rompkowski zdobywa gola w dziwny sposób, krążek po jego strzale lobem wpadł do bramki Dzwonka z lewej strony tafli

54 min - Zagłębie skutecznie blokuje zawodników Stoczniowca, którzy próbują zdobyć kontaktowego gola

49 min - GOOL! Jednak to miejscowi zdobywają gola. Dołęga wyszedł 1:1 i strzałem w okno nie dał szans Solińskiemu

48 min - Goście zamknęli rywala we własnej tercji, jednak ci zdołali wybronić osłabienie. Trzeci gola dla Stoczniowca wisi w powietrzu

43 min - GOOL! I jest kontaktowy gol dla Stoczniowca. Napastnicy gości rozpracowali defensywę Zagłębia i przy sygnalizowanej karze dla Zagłębia trafili do siatki - strzelcem Skutchan

42 min - Strużyk z ostrego kąta próbował zaskoczyć Dzwonka, ten na posterunku

41 min - Początek trzeciej odsłony dla przyjezdnych. Chmielewski z metra trafia prosto w Dzwonka, to była szansa na kontaktową bramkę

40 min - KONIEC II TERCJI

39 min - GOOL! Akcja braci Kozłowskich. Marcin zza bramki do Tomasza i mamy trzeciego gola. Zawodnik Zagłębia na raty pokonał Solińskiego

39 min - Kantor uderzył silnie z niebieskiej linii, guma ostemplowała poprzeczkę.

37 min - Idąc za ciosem miejscowi byli bliscy zdobycia trzeciego gola, lecz krążek po strzale Marcina Kozłowskiego odbił się od Solińskiego i przeleciał obok słupka

35 min - GOOL! I mamy drugiego gola dla miejscowych. Grając w podwójnej przewadze do siatki rywala trafił Łukasz Podsiadło.

35 min - Szansa Wróblewskiego, krążek ponownie łapie Dzwonek

33 min - Akcji 1:1 nie wykorzystuje Tomasz Kozłowski, krążek po jego strzale przeleciał nad poprzeczką

32 min - Poprzeczka po strzale Strużyka, chwilę później ponownie gorąco pod bramką Zagłębia, będzie wykluczenie

31 min - Zamieszanie pod bramką Dzwonka, nie ma gola nadal 1:1

27 min - GOOL! I mamy wyrównanie, Kuc wjechał w tercję rywala i strzałem z wysokości bulika wpakował krążek pod poprzeczkę

23 min - GOOL! Marzec nie miał już problemów ze skutecznością jak Janecka i z bliska pakuje krążek obok Dzwonka

22 min - Janecka był bliski zdobycia pierwszego gola w tym spotkaniu lecz krążek po jego uderzeniu minął słupek, w odpowiedzi Podsiadło z bliska prosto w Solińskiego

21 min - Gramy, krążek dla miejscowych

20 min - KONIEC I TERCJI. Składy już ogarnięte, pozdrawiamy czujnych czytelników

18 min - Powoli dochodzimy już w kwestii ustawień Stoczniowca, zawodnicy są tak pomieszani, że nie ogarniamy :) Na pewno do Sosnowca nie przyjechał Drzewiecki i Maciejewski

17 min - Tylu bramkowych sytuacji Zagłębie nie miało w ostatnich trzech spotkaniach jakie odbywały się w Sosnowcu. Dramat jeżeli chodzi o skuteczność. Janecka uderzył mocno lecz trafił w klatę Dzwonka

16 min - Ale obrona Solińskiego, bramkarz gości niczym piłkarz rzucił się na krążek efektownie go wybijając. Zagłębie zamyka rywala we własnej tercji

15 min - Jarnutowski zmarnował dwie stuprocentowe sytuacje. To nie jest dzień tego zawodnika

14 min - Soliński grał przez chwilę bez kija, lecz Zagłębie nie potrafiło wykorzystać tego faktu. W Sosnowcu nadal po zero. Siudi pozdro:)

10 min - Podsiadło huknął z wysokości bulika lecz guma przeleciała tuż nad poprzeczką. Ponownie najazd Bacy i ponownie nie ma gola

9 min - Ziółkowski wyszedł 1:1, krążek parkanem zatrzymał Dzwonek

8 min - Bardzo dobra akcja Bacy, młody zawodnik Zagłębia oddał niesygnalizowany strzał, na posterunku Soliński

7 min - Podsiadło najechał prawą stroną tafli i uderzył obok bramki Stoczniowca

5 min - Chwilę później Kwieciński uderzył przy słupku, ponownie na posterunku Dzwonek. Lekka ślizgawka na Zimowym

3 min - Ziółkowski próbował zaskoczyć Dzwonka strzałem po lodzie, krążek odbił się od parkanu, poprawka Kabata również nie przynosi gola

2 min - Marcin Kozłowski wyszedł sam na sam i strzelił obok lewego słupka bramki Solińskiego

1 min - Gramy, pierwszy celny strzał na bramkę rywala oddał Jarosław Dołęga, w odpowiedzi Chmielewski najechał lewą stroną i uderzył prosto w Dzwonka

0 min - WITAMY! z sosnowieckiego lodowiska. Na trybunach ok. 100 kibiców