03:39 4 min. Pavel Urban #88 Trzymanie kija przeciwnika
12:46 2 min. Przemysław Krzemień #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:58 2 min. Petr Štrach #7 Wysoko uniesiony kij
27:14 6 min. Bartłomiej Gawlina #22 Uderzanie kijem
39:00 2 min. Krzysztof Kozak Zahaczenie
44:36 2 min. Krzysztof Kozak Trzymanie przeciwnika
49:47 2 min. Petr Štrach #7 Rzucenie na bandę
59:39 2 min. Krzysztof Kozak Zahaczenie
- Jeśli chcesz pomóc portalowi się utrzymać, klikaj 3-4 razy dziennie w reklamy u góry obok panelu logowania lub po prawej stronie nad shoutboxem. Dziękujemy!!

Stan rywalizacji: 2:0 (do 4 zwycięstw).

KONIEC.

59 min. Strzał Szewczyka z okolic bulika, z nadgarstka, niecelnie.
57 min. Strzał Bernasia z około 5 metrów, świetnie łapie Ela.
56 min. Goście ograniczyli sie do kontrataków, KTH ciągle rozgrywa krążek w tercji obronnej HC GKS, ale bez efektów.
53 min. Gramy w pełnnych zestawieniach.
50 min. Katowice atakują,ale nie mogą załozyć zamku, strzał Cichonia, ląduje na siatce.
49 min. Kara dla Stracha, za rzucenie na abndę, goście będę mieli okazję do zdobycia drugiej bramki.
45 min. Zjechał przy pomocy jednego ze swoich kolegów z drużyny i Hornego. BRAWO!
45 min. Na lodzie leży jeden z zawodników Katowic.
44 min. Kara dla Kozaka, trzymanie.
42 min. Zamek, podanie do Bernaś-a, który stał obok bramki, ale z metra trafił w siatkę nad bandą.
41 min. Krążek dla gości, przypomnijmy, ze grają jeszcze 5 na 3.

III tercja.

Przerwa.

38 min. Katowice będą grały 5 na 3 przez ptraiwe 2 minuty.
35 min. Groźna akcja gości, bez efektów, strzał niecelny.
33 min. !GOL! Kryniczanie jeszcze nie zdązyli się cieszyć ze zdobyutej bramki, a goście już zdążyli przeprowadzić akcję i zdobyć pierwszą bramkę w meczu.
32 min. !GOL!..ale w jakim wykonaniu, podanie do Hornego na środek niebieskiej, strzał pod poprzeczkę, krążek wtacza się do bramki.
30 min. Gospodarze swobodnie grają, wiedzą ze jest 5:0, powoli rozgrywają krążek w zamku.
29 min. KTH będzie grało z przewagą jednego zawodnika przez 6 min.
28 min. Starcie pod bramką goście, kilka minut przerwy, nikt nie wie o co chodzi, polscy sędziowie...
27 min. Goście będą grali przez ponad minutę 5 na 3.
26 min. Kryniczanie się za bardzo rozluźnili, czego efektem jest kara dla Kozaka.
25 min. Czas dla Katowic.
25 min. !GOL! Szybka akcja gospodarzy po wznowionym biuliku, podanie Stracha na lewą stronę do Horowskiego i ten strzałem z andgarstka zdobywa piątą bramkę dla KTH.
25 min. !GOL! Bramka zdobyta po kolejnej kontrze KTH, bramkarz odbił krążek na bok, dojechał Ovsiak i dobił, strzelając do pustej bramki.
24 min. Ładna indywidualna akcja Szymańskiego, zakończona strzałem, bez bramki.
23 min. !GOL! Kontratak KTH, 3 na 2. Horowski zagrał do Stracha, a ten z bulika zdobył trzecią bramke dla KTH.
22 min. Strzelał Brocławik z bulika, łapie Noworyta.
21 min. Bulik dla KTH.

II tercja.

Przerwa.

18 min. !GOL! Nieporozumienie pomiędzy obrońcami GKS, czego przyczyna jest zostawiony krążek na niebieskiej, do którego dojechał Strach, przymierzył, huknął z całej siły i bramkarzowi pozostało tylko wyjąc krążek z sitaki.
16 min. Bucek dostał podanie, wyjechał sam na sam, z ostrego kąta nie zdołał pokonać bramkarza.
15 min. !GOL! Horny dostał podanie na bulik, zjechał za bramkę, położył bramkarza i strzelił do pustej.
13 min. Potężny strzał z niebieskiej Kruczka, zamieszanie pod bramką, ale ostatecznie krążek w raku.
12 min. Druga przewaga KTh, zobaczymy co tym raz z niej wyniknie.
11 min. Trzy na 1, strzelał Brocławił, wybija Noworyta.
10 min. Mocny strzał Grobarczyka z okolic 5 metra, odbija Ela.
9 min. Groźna dwójkowa akcja KTH, Bucek z lewego bulika zagrał na prawy do Hornego, ale ten zbyt długo zwlekał i został przyblokowany.
8 min. Obydwa zespoly grają w pełnym zestawieniu.
7 min. Krążek w siatce, ale zdaniem sędziego, po gwizdku.
6 min. Kara się już kończy,ale chyba będzie bez bramki.
5 min. Kryniczanie cały czas w strefie obronnej gości, jednak przyjezdnych ratuje odrobina szczęścia, oddano już kilka groźnych strzałów, jednak nei znalazł się nikt kto mógłby je dobić.
4 min. Groźna akcja KTH, jednak Strach nieczysto zatrzymywany za co karę otrzymał Urban 2+2.