29:56 2 min. Wojciech Wojtarowicz #85 Wysoko uniesiony kij
32:02 2 min. Piotr Cinalski #46 Natarcie
32:11 2 min. Łukasz Podsiadło #20 Atak kijem trzymanym oburącz
32:11 2 min. Lukaš Říha #98 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:59 2 min. Michał Działo #12 Zahaczenie
33:45 2 min. Pawieł Kostromitin Zahaczenie
37:40 2 min. Jarosław Kuc #78 Uderzanie kijem
41:38 2 min. Mariusz Jakubik #10 Opóźnianie gry
42:04 2 min. Lukaš Říha #98 Podcięcie
49:39 2 min. Tomasz Połącarz #23 Zahaczenie
52:34 2 min. Mikołaj Łopuski #28 Uderzanie kijem
----

64 min - Karny dla Zagłębia, Unia 5 na lodzie

63 min - Zagłębie broni się we własnej tercji, Unia atakuje

61 min - Zatko wjechał w tercję i strzelił mocno, lecz prosto w Dzwonka

60 min - DOGRYWKA

60 min - GOOL! Dołęga doprowadza do remisu

58:55 - Czas dla Zagłębia, Dzwonek w boksie

57:39 - Czas dla Unii

57 min - Akcja przyjezdnych, Łopuski silnie lecz w słupek. Szczęście sprzyja gospodarzom

56 min - Bernat celował w okienko po samotnej akcji. Pewnie interweniował Zbora, guma w łapaczce

53 min - Kuc próbował wykończyć zamek, krążek po jego strzale minął bramkę Zborowskiego

50 min - Podsiadło wyjechał solowym rajdem, został jednak powstrzymany nieprzepisowo przez Połącarza

48 min - Unia stara się odpowiedzieć golem, Noworyta silnie z bulika, krążek odbija się od bandy

44 min - GOOL! Podwójna przewaga zamieniona na gola, z niebieskiej przy słupku krążek pakuje Cychowski

43 min - Marne sędziowanie. Pan w pasiaku najpierw dał karę za opóźnianie gry Jakubikowi czym rozbawił wszystkich na lodowisku. Chwilę później kolejna kara z kapelusza. Zagłębie 5 na 3

42 min - GOOL! Ślusarczyk strzałem z bulika strzela drugiego gola dla miejscowych

38 min - Znów gorąco pod bramką Zagłębia, Jaros huknął w słupek

36 min - GOOL! Unia bez większego wysiłku strzela kolejnego gola, tak to właśnie wygląda z wysokości trybun. Łopuski holował sobie krążek i strzelił nad lodem. Krążek ponownie w sieci

35 min - GOOL! Odpowiedź Zagłębia. Grając w osłabieniu Bernat wjechał do tercji rywala i pociągnął z nadgarstka pakując krążek pod poprzeczkę

33 min - GOOL! Kowalówka po wygranym wznowieniu wjechał przed bramkę i strzelił przy słupku. Sędzia daje dzisiaj popis i wyciąga z kapelusza kary niczym czarodziej

30 min - Zagłębie nie potrafi założyć zamka, Dołęga wjechał prawą stroną tuż przy bandzie jednak jego rajd nie został zakończony celnym strzałem

29 min - Obiektywnie ujmując dzisiejszy mecz jest chyba najmniej porywającym widowiskiem z wszystkich jakie w tym sezonie odbyły się w Sosnowcu

28 min - Prochazka w osłabieniu strzelił z wysokości bulika, krążek z trudem wyłapał bramkarz miejscowych

25 min - Zatko huknął z niebieskiej prosto w maskę Dzwonka. Wszystko jednak ok i gramy dalej

23 min - Unia stara się zamknąć rywala i założyć zamek. Jaros bliski zdobycia trzeciego gola dla przyjezdnych. Guma po jego strzale minęła prawy słupek

21 min - Kostecki jednak zagra dalej. Zachariasz strzałem w słupek otworzył drugą tercję

20 min - Kostecki po samotnym rajdzie oddał strzał pod pachę Zborowskiego, ten nie dał się zaskoczyć i nadal zachowuje czyste konto. W końcowym momencie akcji Kostecki został zahaczony kijem przez zawodnika Unii. Nie ma kary, napastnik zjechał z lodu przy pomocy kolegów z drużyny

19 min - Jakubik najechał prawą stroną tafli i podrzucił sobie krążek, który minął słupek

18 min - Łopuski posłał krążek nad lodem, strzał ten nie przyniósł jednak zmiany rezultatu

17 min - Voznik mógł zdobyć kontaktowego gola, lecz jego silny strzał do boku zbił Zborowski

15 min - Przez kolejne pięć minut na lodzie nie działo się za wiele, przebijanie krążka z tercji do tercji bez zagrożenia bramkowego

10 min - Valusiak najechał prawą stroną i strzelił przy słupku, lecz krążek zdołał odbić Dzwonek. Zatko z wysokości bulika prosto w bramkarza gospodarzy

9 min - Cychowski strzelił z niebieskiej linii, krążek odbił się od łyżwy Cinalskiego, dobitkę Twardego pewnie łapie Zborowski

7 min - GOOL! Kowalówka strzelił z ostrego kąta, guma odbiła się od parkanu Dzwonka i trafiła pod kij Łopuskiego. Zawodnik Unii wepchnął krążek przy prawym słupku i mamy drugiego gola

6 min - GOOL! I mamy pierwsze trafienie,Wojtarowicz posłał krążek po lodzie, a ten wpadł do bramki przy łyżwie Dzwonka. Niegroźna akcja daje prowadzenie przyjezdnym

5 min - Ponownie daje o sobie znać Jaros. Zawodnik gości otrzymał krążek zza bramki, po jego strzale krążek odbija się od kija Dzwonka

4 min - Kostecki wjechał w tercję rywala i wyłożył krążek Bernatowi. Napastnik Zagłębia nie oddał jednak strzału

2 min - Grając w przewadze Jaros posłał krążek po lodzie, parkanem odbija Dzwonek. Kłys próbował wykończyć zamek, lecz krążek minął słupek

1 min - Gramy, krążek dla gości. Krajci oddał pierwszy celny strzał już w 20 sekundzie, krążek minął słupek bramki Dzwonka

0 min - W Zagłębiu zadebiutuje dzisiaj Pavel Kostromitin

0 min - Witamy z lodowiska w Sosnowcu. Za 5 minut początek spotkania
#33 Przemysław Witek B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Krzysztof Zborowski B 5 4.68 25 25 0 0 0 0 80.00 64:05 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
#46 Piotr Cinalski PO 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Jerzy Gabryś LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Mariusz Jakubik ŚR 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Marcin Jaros LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Jarosław Kłys PO 0 0 0 0 0 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka ŚR 1 1 1 0 2 1 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#93 Robert Krajči PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Mikołaj Łopuski PS 2 0 0 0 2 1 2 1 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0