07:19 2 min. Artur Gwiżdż #55 Rzucenie na bandę
10:31 2 min. Martin Przygodzki #10 Atak w okolice głowy lub szyi
15:59 2 min. Łukasz Rutkowski #89 Zahaczenie
25:01 2 min. Tomasz Kozłowski #81 Wysoko uniesiony kij
30:06 2 min. Rafal Martynowski #27 Ostrość
32:43 2 min. Sebastian Biela #16 Zahaczenie
37:05 2 min. Michał Piotrowski #91 Zahaczenie
47:19 2 min. Tomasz Kozłowski #81 Zahaczenie
49:47 2 min. Teddy Da Costa #80 Zahaczenie
51:42 2 min. Tomáš Jakeš #46 Trzymanie przeciwnika

Witam serdecznie ze Stadionu Zimowego w Tychach. Do rozpoczęcia meczu zostało jeszcze około 15minut jednak trybuny są nieco opustoszałe. Wygląda na to że kibice nie za bardzo wierzą w zwycięstwo. Skład drużyny Tyskiej jest dziś mocno zmieniony. Brakuje wielu kluczowych zawodników. W roli kapitana wystąpi dziś Tomas Jakes. Miejmy nadzieję że serca hokeistów będą wypełnione pozytywną myślą o wygranej i ujrzymy emocjonujące widowisko.

Rozpoczęła się I Tercja spotkania.

-1min. Rozpoczęło się spotkanie rewanżowe w ramach Pucharu Polski. Pierwszy krążek wygrywa Słaboń.
-1min. Sarnik popisał się kąśliwym uderzeniem. Jednak Sobecki mimo iż na raty, broni krążek.
-2min. Kilka czystych bodiczków wymienionych w narożniku Tyskiej tercji.
-3min. Przygodzki stworzył pierwszą szansę na strzelenie bramki jednak pudłuje.
-3min. Obrona Tychów zatrzymuje dwa ataki gości.
-4min. Strzał Marcina Kozłowskiego po szybkiej kontrze tyszan został zgaszony parkanem przez Raszkę.
-5min. Da Costa wyłuskał krążek w tercji ataku jednak nie przyniosło to żadnego efektu. akcja szybko została przerwana.
-6min. Sobecki po zmuszony znów do interwencji.
-6min. Tyszanie mylą się przy wyprowadzaniu akcji.
-7min. Raszka sprawdzony szybkim strzałem.
-8min. Goście w liczebnej przewadze założyli już zamek. próbują oddac strzał, jednak pierwszy jest niecelny, drugi trafia w obrońcę. Spalony w polu bramkowym.
-8min. Wajda nie wykorzystuje okazji z najbliższej odległości.
-9min. skończyła się kara dla GKS. jednak goście dalej w tercji ataku.
-9min. Kosidło oddaje silny strzał. Sobecki broni Parkanem. chwilę później kara dla Przygodzkiego.
-11min. Oblężenie Tyskiej bramki trwało ponad minutę w tym osłabieniu, jednak albo Sobecki dobrze broni albo strzały mijają bramkę. Tyszanie w pełnym zestawieniu.
-12min. Galant popisał się znakomitą grą w defensywie odbierając krążek zawodnikowi który składał się właśnie do strzału.
-13min. Martynowski strzela jednak Sobecki daje radę odbić strzał parkanem. Dobitka również sprawia lekkie problemy.
-15min. Witecki strzela na bramkę. krążek po kiju Raszki wędruje poza taflę.
-15min. Piotrowski nie trafia czysto w krążek. pewna obrona Sobeckiego. będziemy mieć pierwsze wykluczenie dla Cracovii.
-16min. Cracovia odparła już trzy ataki w tej przewadze.
-17min. Nic nie zapowiadało bramki dla GKS a tu jednak. Techniczny strzał z niebieskiej w wykonaniu Majkowskiego myli bramkarza przyjezdnych, który był zasłonięty przez dwóch zawodników.
-18min. Sobecki trzykrotnie położony na tafli za każdym razem wychodził obronną ręką.
-19min. Sędzia nie wychwycił kary dla Cracovii za atak kijem trzymanym oburącz w środkowej tercji. Miejmy nadzieję iż będzie pozwalał konsekwentnie na takie zagrania.

Rozpoczęła się II tercja spotkania

-21min. Pierwszy krążek wygrywa Da Costa.
-21min. Galant po wjechaniu w niebieską tercje sprawdza Raszkę. jednak ten broni strzał po ziemi.
-22min. Sobecki spokojnie mrozi krążek na tafli.
-23min. Sędzia nie był w stanie dostrzec krążka i wznawia grę w tercji Cracovii.
-23min. Galant technicznie próbuje zmieścić krążek miedza parkanem a słupkiem. Raszka broni.
-24min. Niepewna obrona Sobeckiego. chwilę później zmuszony do zamrożenia akcji.
-25min. Cracovie szybko zakłada zamek i oddaje celny strzał z okolic bulika.
-27min. Sobecki broni parkanem na refleks po strzale Rutkowskiego.
-29min. wymiana akcji po obu stronach. Jednak zadna z nich nie zakończyła się celnym trafieniem.
-30min. Tomasz Kozłowski próbuje uderzyć gumę z bulika. jednak Raszka jest czujny.
-31min. Goście wychodzą z groźnym atakiem. Zostaje jednak on powstrzymany a chwilę później Mejka dwukrotnie oddaje strzał z niebieskiej.
-32min. Witeckiemu zabrakło dobrego wykończenia akcji a znalazł się on z krążkiem tuż pod samą bramką Cracovii.
-34min. Galant łamie kij przy akcji ofensywnej i Tyszanie są zmuszeni oddać krążek rywalowi.
-36min. Goście wykorzystują zamieszanie pod bramką i pada gol na 2:1.
-37min. Tyszanie oddają kilka strzałów na bramkę Raszki jednak ten broni i mrozi krążek.
-39min. Kilka strzałów w przewadze to za mało aby myśleć o golu. Brak pomysłu na grę w przewadze.
-40min. w samej końcówce pada gol jednak sędzia decyduje się sprawdzić czy był strzelony przed czy po syrenie kończącej drugą tercję. Sędzia po analizie wideo uznaje gola. Strzelcem Bartosz Ciura.

Rozpoczęła się III tercja spotkania.

-41min. Pierwsze wznowienie ponownie wygrywa Słaboń.
-41min. Jakes przejmuje krążek w środkowej tercji. Podaje do Da Costy jednak ten strzela mocno niecelnie.
-42min. Tyszanie przez moment mieli problemy z wyjściem z własnej tercji.
-43min. Kotlorz ofiarnie powstrzymuje kontrę gości pod Tyską bramką.
-44min. Kilka strzałów gospodarzy i znów kontra gości w osłabieniu. Blisko pokonania Sobeckiego tym razem Nick Sucharski.
-46min. Dwa ostatnie ataki zatrzymywały się w tercji neutralnej.
-47min. Solidną interwencją popisał się Sobecki przy mocnym strzale z dystansu.
-48min. Chmielewski przekierowuje strzał Dvoraka i mamy gol na 2:3.
-50min. Hokeistom Tychów udaje się zażegnać na moment ofensywę Cracovii.
-51min. Dvorak strzela wprost w bramkarza.
-52min. Cracovia myli się w trakcie wychodzenia z atakiem. Spalony.
-53min. Sobecki łapie krążek lecący na wysokość bioder.
-53min. Da Costa technicznie mija dwóch zawodników Cracovii a później oddaje celny strzał. mamy remis 3:3.
-55min. żadna z akcji w ostatnich dwóch minutach nie doczekała się nawet strzału. chwila wytchnienia dla obydwu bramkarzy.
-56min. Sobecki teraz zmuszony do kłopotliwej interwencji.
-56min. Witecki źle wykańcza akcję.
-57min. Immonen chwyta krążek i zamyka go w rękawicy. Sędzia jest czujny i zatrzymuje grę.
-58min. Sobecki zjechał do boksu i mamy gol na 4:3.
-58min. czas dla GKS Tychy.
-59min. GKS gra ciągle bez bramkarza w międzyczasie hokeiści oddali kilka groźnych strzałów, jednak wynik już nie uległ zmianie.

Koniec meczu najlepszymi zawodnikami zostali. Piotr Sarnik i Teddy Da Costa.