34:54 2 min. Pawieł Kostromitin #37 Atak łokciem
35:42 2 min. Łukasz Gacek #4 Trzymanie przeciwnika
35:42 2 min. Artur Ślusarczyk #15 Ostrość
37:37 10 min. Robert Kostecki #10 Kara za niesportowe zachowanie 10min
46:48 2 min. Robert Mrugała #77 Atak kijem trzymanym oburącz
49:26 2 min. Robert Mrugała #77 Przeszkadzanie
50:26 2 min. Władysław Bryniczka #91 Uderzanie kijem
55:03 2 min. Jarosław Różański #7 Ostrość
55:03 4 min. Jiří Zdeněk #18 Ostrość
58:30 2 min. Martin Voznik #75 Przeszkadzanie

---

50 min - Sosnowiczanie nie wykorzystali przewagi 5 na 3, mimo zamka nie potrafili skierować krążka do siatki

44 min - Na lodzie trwa wyrównana walka, gospodarze kontrolują przebieg spotkania

33-40 min - Przez kolejne minuty oba zespoły zdobyły po jednej bramce. Najpierw Rajskiego pokonał Duszak, zaś Szydłowskiego z bliska Bomba

33 min - Podhale próbowało zamknąć Zagłębie we własnej tercji, lecz żaden strzał nie zagroził Szydłowskiemu

30 min - Dołęga mając odsłoniętą bramkę nie trafił do siatki

29 min - W odpowiedzi Bernat w niemal skopiował wyczyn Kmiecika po drugiej stronie tafli

27 min - Kmiecik z bliska, broni Szydłowski

25 min - Jastrzębski krzyczał na sędziego z ławki za co został odesłany na dziesięciominutowe karne posiedzenie

24 min - GOOL! Idąc za ciosem sosnowiczanie zdobywają kolejnego gola. Horny z lewej strony strzelił na bramkę. Krążek odbił się pod kij Białka i mamy 3:1

23 min - GOOL! Działo zza bramki do Dołęgi, a ten strzałem między parkanami wyprowadza Zagłębie na prowadzenie

21 min - Drugą tercję od gry z przewagą jednego zawodnika rozpoczynają zawodnicy z Nowego Targu

19 min - GOOL! I mamy remis. Ślusarczyk pomknął prawą stroną tafli, minął jednego z defensorów Podhala i wyłożył gumę Bacy. Ten wpakował ją przy słupku obok powracającego do słupka Rajskiego

17 min - W odpowiedzi Horny mieszał pod bramką Rajskiego, krążek parkanem odbił bramkarz Podhala

15 min - Różański najechał na bramkę Szydłowskiego, lecz jego najazd nie przyniósł zmiany rezultatu

13 min - Zdenek mógł doprowadzić do wyrównania, jednak jego strzał odbił się od kija Rajskiego i przeleciał nad poprzeczką

9 min - GOOL! Przewaga wykorzystana. Ziętara strzelił z prawej strony bramki, krążek został stłumiony przez Szydłowskiego i zatrzymał się przed linią bramkową. Dobitka Sulki była tylko formalnością

8 min - W odpowiedzi Jastrzębski z wysokości bulika, gumę pewnie łapie bramkarz miejscowych

7 min - Kapitalna parada Rajskiego, który szpagatem uchronił swój zespół przed stratą pierwszego gola, strzelał Szewczyk

5 min - Neupauer bliski otwarcia wyniku, strzał z metra szczęśliwie broni Szydłowski

4 min - Kostecki uderzył z bulika, krążek minął słupek bramki Rajskiego. Goście już w komplecie

2 min - Sosnowiczanie przez dwie kolejne minuty zagrają z przewagą jednego zawodnika. Pierwszą karę w dzisiejszym pojedynku otrzymuje Kapica

2 min - Ćwikła oddał pierwszy celny strzał, który do boku zbił Szydłowski

1 min - Gramy, krążek dla gości

0 min - Witamy z Sosnowca, za kilka minut początek spotkania