2:2 Jakub Witecki #66 ( Michał Kotlorz #87, Radosław Galant #24 ) +/-
2:3 Miroslav Zaťko #6 ( Lukaš Říha #98, Peter Tabaček #55 ) +/-
21:50 2 min. Peter Tabaček #55 Przeszkadzanie
26:33 2 min. Adrian Parzyszek #19 Przeszkadzanie
33:01 2 min. Michał Woźnica #14 Wysoko uniesiony kij
57:22 2 min. Marcin Jaros #32 Zahaczenie
58:54 2 min. Miroslav Zaťko #6 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
59:22 2 min. Grzegorz Pasiut #61 Trzymanie kija przeciwnika
Koniec spotkania. Unia Oświęcim wygrywa w Tychach 3:2.

60min. Kotlorz z niebieskiej
59min. czas dla drużyny Oświęcimia.
59min. Kara dla Unii za wystrzelenie krążka poza taflę. GKS Tychy będzie grał 5:3 przez 27 sekund
59min. GKS Tychy gra bez bramkarza
58min. Uwolnienie dla GKS
57min. Witek odbija krążek jednak zaraz go mrozi
57min. Już niewiele czasu pozostało a hokeiści GKS Tychy nie stworzyli żadnej klarownej sytuacji.
56min. Sobecki na raty broni strzał
56min. Sokół łamie kij przy próbie strzału
55min. Uwolnienie dla Unii
55min. Łopuski niecelnie z bulika. poruszona bramka.
54min. Sobecki niepewnie odbija parkanem bardzo lekki strzał
54min. szybka akcja GKS, jednak strzał ląduje na obrońcy.
53min. uwolnienie dla Unii
52min. GKS próbuje rozpocząć akcję jednak dwukrotnie kończy się to na strefie neutralnej.
51min. Sobecki bardzo niepewnie odbija krążek, Tyszanie wychodzą z kontrą i mogą chwilę odpocząć po zamrożeniu krążka.
50min. Strzał Wanackiego odbija parkanem bramkarz Oświęcimia.
50min. Csorich skutecznie blokuje groźny strzał, chwile później traci krążek.
49min. Niecelnie Jaros.
49min. Wiele błędów popełnia obrona GKS i w konsekwencji mamy kolejne uwolnienie.
48min. Sokół wybija krążek po odbiciu od parkanu jednak nie na długo. Kolejny strzał broni Sobecki.
47min. Uwolnienie dla Unii
46min. Dwa szybkie precyzyjne podania i w konsekwencji mamy kolejną bramkę dla gości. Potężna bomba Miroslava Zatki. Wynik 3:2 dla Unii.
46min. Kolejne uwolnienie dla GKS
46min. Sobecki dwukrotnie interweniuje w szpagacie.
45min. Uwolnienie dla GKS
45min. Niecelny strzał Jarosa.
45min. Obrońca Unii traci krążek pod własną bramką, chwile później dochodzi do lekkiej przepychanki.
44min. Zatko oddaje strzał, jednak Sobecki mrozi krążek na klacie.
43min. Chwila zamieszania pod bramką GKS. Kilka strzałów Unii jednak większość niecelnych.
42min. Unia groźnie strzela. Sobecki jednak daje radę.
41min. Csorich nie trafia do niemalże pustej bramki.
41min. Pierwsze wznowienie wygrywa zespół Unii.

Rozpoczęła się III tercja spotkania. Mamy wynik remisowy 2:2 więc to w tej odsłonie gry wszystko się wyjaśni.

40min. Da Costa wykonuje indywidualny rajd jednak strzał mija bramkę
39min. Niecelny strzał Bagińskiego.
38min. Sobecki przez chwilę gra bez kija po tym jak zawodnik z drużyny na niego wpadł
37min. Sobecki zamraża krążek po strzale Krajciego
36min. Tyszanie tracą krążek w tercji ataku, kontra Unii nieskuteczna.
36min. Niedozwolone podanie krążka ręką.
36min. Koniec kary dla Tychów
35min. Sobecki ponownie ratuje GKS po strzale Piekarskiego, zamrażając krążek niemalże na linii.
34min. Sobecki ponownie w opałach jednak dwukrotnie broni krążek. Za pierwszym razem odbijaczką za drugim, parkanem.
33min. Kotlorz nie utrzymuje krążka w tercji ataku.
33min. Rozmyślny spalony. Gra przeniesiona pod Tyską bramkę.
32min. Da Costa niecelnie strzela z koła bulikowego.
31min. Unia znalazła się z krążkiem za bramką Sobeckiego jednak nie potrafili tego w żaden sposób wykorzystać.
30min. Cała hala aż huczy od dopingu. Trochę niedokładności po obu stronach.
30min. Odbity krążek dobija Witecki i mamy wyrównanie 2 do 2.
29min. Koniec kary dla GKS. Parzyszek otrzymał krążek i wyjechał sam na sam z bramkarzem Unii. Z tej rywalizacji zwycięsko wychodzi Witek.
28min. Oświęcimianie skutecznie założyli zamek i oddali dwa szybkie strzały jednak oba niecelne.
28min. błąd popełniają hokeiści Unii i wybijają krążek na uwolnienie grając w przewadze.
27min. przewinienia w tercji neutralnej dopuścił się Adrian Parzyszek.
27min. Nastąpiły spokojne zmiany w obu zespołach, chyba po raz pierwszy w tym spotkaniu.
26min. Majkowski strzela do zasłoniętego bramkarza jednak ten pewnie interweniuje.
25min. Kotlorz z niebieskiej po lodzie w parkan Witka.
25min. Wanacki gubi krążek na niebieskiej i pozwala hokeistom Unii na wyprowadzenie ataku i zamknięciu Tyszan na kilkadziesiąt minut w tercji obronnej.
24min. krążek po strzale znalazł się poza bramką. Wznowienie w tercji Unii.
24min. Groźnie Krajci. Sobecki interweniuje na refleks.
24min. Sobecki łatwo zbija lekki strzał Urbańczyka
23min. koniec kary dla Unii.
23min. Kolejne ataki kończą się na parkanach Witka.
22min. Pierwsza groźna szans dla GKS w tej przewadze. Witek pewnie broni.
21min. Otwiera się szansa dla Tyszan, ponieważ będą grać z przewagą jednego zawodnika.
21min. Pierwsze wznowienie wygrywają Tyszanie.

Rozpoczęła się II tercja spotkania.

20min. Tyszanie tracą krążek pod bramką przeciwnika, Następuje szybka kontra jednak Tyszanie skutecznie ją blokują.
20min. Łopuski po raz kolejny strzela na bramkę GKS.
19min. Sobecki znów odbija krążek wprost przed siebie.
18min. Csorich nie opanował krążka we własnej tercji i znów zrobiło się gorąco.
17min. Niezbyt udany atak GKS.
16min. kolejna groźna akcja Unii. Sobecki dzisiaj nie prezentuje się najlepiej.
15min. Szybkie podanie wzdłuż bramki, dostawiony kij Stachury i mamy efekt - 2:1 dla Oświęcimia.
14min. Da Costa przejmuje krążek za bramką Oświęcimia. Następuje szybka akcja jednak krążek zostaje szybko zamrożony.
13min. Piekarski zauważył daleko wysuniętego Sobeckiego i spróbował strzelić, jednak niecelnie.
12min. Sokół sprawdza Witka. Chwilę później po strzale Łopuskiego zawodnicy wpadają na bramkarza Tychów. Poruszona bramka, gra zostaje przerwana.
11min. Mecz nabiera coraz szybszego tempa ataki wychodzą raz z jednej raz z drugiej strony.
10min. Majkowski groźnie strzela. Chwilę później lekkie spięcie pod bramką tyszan. Sędziowie szybko rozdzielają zawodników.
8min. Kotlorz strzela z dystansu tor lotu krążka zmienia Pasiut i mamy 1-1.
8min. Zatko strzela tuż obok bramki.
7min. Tyszanie próbują założyć zamek. Próba ta okazuje się nieskuteczna.
6min. Kowalówka strzela jednak Sobecki tym razem pewnie interweniuje.
5min. Prochazka strzelił niezbyt mocno jednak na tyle skutecznie, aby Sobecki zaliczył niepewną interwencję. Stachura dobija i 1:0 prowadzi Unia.
4min. strzał Sokoła z bliskiej odległości został zablokowany przez obrońcę.
4min. po przejęciu bezpańskiego krążka Unia przez chwile zamyka GKS w tercji, jednak Tyszanie szybko wychodzą z opresji.
2min. Galant trafia w słupek. niewiele zabrakło a już GKS Tychy prowadziłby jedną bramką. chwilę później z groźną akcją wychodzą goście jednak Tabacek strzela niecelnie.
1min. Csorich zbadał Witka strzałem z dystansu.
1min. Krążek poza taflą.
1min. Rozpoczęło się spotkanie 41. kolejki. Pierwsze wznowienie wygrywają goście.

Witam serdecznie ze stadionu Zimowego w Tychach. Dziś GKS Tychy zmierzy się z Aksam Unią Oświęcim. Wygląda na to, że mamy komplet widzów.
Jest to przedostatnia kolejka tego sezonu, więc wiele będzie zależeć od wyniku dzisiejszej konfrontacji. Już przed meczem trybuny rozbrzmiewają gorącym dopingiem.
#33 Marek Rączka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Arkadiusz Sobecki B 3 3.00 30 30 0 0 0 0 90.00 59:55 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#81 Tomasz Kozłowski PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Krzysztof Majkowski PO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Aksam Unia
#33 Przemysław Witek B 2 2.00 23 23 0 0 0 0 91.30 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#29 Krzysztof Zborowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Jerzy Gabryś LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Mariusz Jakubik ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Marcin Jaros ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Petr Valušiak LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0