09:14 2 min. Jarosław Kuc #78 Przeszkadzanie
17:24 2 min. Artur Gwiżdż #8 Przeszkadzanie
20:37 2 min. Marcin Frączek #27 Zahaczenie
20:46 4 min. Artur Gwiżdż #8 Wysoko uniesiony kij
24:12 2 min. Bobby Preece #3 Wysoko uniesiony kij
27:45 2 min. Vladimír Luka #11 Przeszkadzanie
33:34 2 min. Marcin Kozłowski #71 Przeszkadzanie
38:23 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:50 2 min. Vladimír Luka #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
-----

56 min - GOOL! Podanie zza bramki na gola zamienia Guzik, który strzałem przy słupku nie dał szans bramkarzowi Zagłębia

50 min - Sarnik przegrał pojedynek sam na sam z Kalembą

46 min - GOOL! Dwójkową akcję GKS na gola zamienia Chwedoruk

45 min - GOOL! Guzik wyszedł sam na sam i strzałem w długi róg nie dał szans Elżbieciakowi

44 min - Poprzeczka po strzale Chwedoruka

41 min - Rozpoczęła się trzecia tercja, Zagłębie już w komplecie

40 min - Koniec drugiej tercji, pod koniec której gospodarze raz po raz starali się podwyższyć prowadzenie. Zagłębie ma dzisiaj dużo szczęścia, a my prąd dzięki uprzejmości organizatora więc myślę, że teraz dotrwamy już do końca

37 min - Katowiczanie nie wykorzystali podwójnej przewagi, a my walczymy w poszukiwaniu prądu dlatego takie luki w relacji

29 min - GOOL! Brown poszedł niczym przecinak i strzałem z nadgarstka nie dał szans Elżbieciakowi

27 min - GOOL! Cychowski z niebieskiej pakuje krążek do bramki nad łapaczką Kalemby

26 min - Zagłębie w tercji rywala, krążek wędruje przed bramką lecz nie przekroczył linii, bądź dobrze broni bramkarz GKS

24 min - Ostra gra Gieksy, po raz kolejny krew na lodzie. Tym razem kijem Voznika zaatakował Preece

23 min - Luka dwukrotnie, chwilę później Stefanka lecz wszystkie strzały wybronił Kalemba

22 min - Gramy dalej, strzał Sarnika mrozi Kalemba

21 min - Krew na lodzie po ataku Gwiżdża na Tomaszu Kozłowskim. Krótka przerwa w grze, czekamy na sprzątniecie krwi z bandy

21 min - Zagłębie zagra w podwójnej przewadze przez prawie dwie minuty

20 min - Pod 20 minutach GKS Katowice prowadzi dwoma bramkami. Ruszamy za prądem jak się uda to wrócimy do Was za 15 minut

19 min - Cychowski próbował zdobyć kontaktowego gola lecz jego dwa strzały z niebieskiej do boku raz po raz zbił Kalemba

17 min - Kuc z niebieskiej nad bramką, chwilę później Stefanka z bliska obok słupka

16 min - Ponownie dał znać o sobie Komorski, który z metra trafił w parkany bramkarza Zagłębia

14 min - Mamy nadzieję, że uda nam się w przerwie skombinować jakiś prąd, gdyż w miejscu dla prasy go nie ma. Tymczasem na lodzie GKS kontroluje przebieg spotkania. Komorski z prawej strony, guma minimalnie nad poprzeczką

13 min - Gospodarze raz po raz bombardują bramkę Zagłębia, które na chwilę obecną nie ma pomysłu na grę

9 min - Po strzale Popko guma pokozłowała po barku Elżbieciaka i upadła przed bramką. Chwilę później Wiecki z bulika, instynktownie gumę do boku zbił bramkarz Zagłębia

8 min - Luka leżał na lodzie przez dłuższą chwilę, lecz przy pomocy kolegów zdołał już zjechać do boksu zawodników

6 min - GOOL! Teraz już wpadło, Brown dopadł do odbitego krążka i wpakował go w pustą lukę

6 min - Katowiczanie po raz pierwszy zagrają z przewagą jednego zawodnika. Gorąco pod bramką Elżbieciaka ale sędzia wskazuje, że gola nie było

5 min - Brown z ostrego kąta, tylko w boczną siatkę

3 min - W odpowiedzi Zachariasz z wysokości bulika, guma w łapaczce Kalemby

3 min - Bigos mocno z niebieskiej, krążek mija bramkę Elżbieciaka

1 min - GOOL! Sucharski z metra wykorzystuje rykoszet po strzale Drzewieckiego

1 min - Gramy, krążek dla gości

0 min - Witamy z lodowiska w Katowicach, za ok 24 minuty na lód by walczyć o kolejne punkty wyjadą zawodnicy GKS i Zagłębia. Dzisiaj nieco w spartańskich warunkach będziemy starać się przekazać tą relację, gdyż na stanowisku media nie ma nawet miejsc na laptopa i jedziemy z tekstem trzymając go na kolanach. Wszystko dla Was drodzy czytelnicy :)

#11 Jared Brown LS 2 0 0 0 2 0 2 1 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1
#91 Bartłomiej Bychawski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0