26:06 2 min. Richard Král #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:22 2 min. Mateusz Danieluk #29 Uderzanie kijem
36:43 2 min. Mikołaj Łopuski #82 Zahaczenie
43:49 2 min. Radek Procházka #48 Przeszkadzanie
45:45 2 min. Bartosz Dąbkowski #41 Wysoko uniesiony kij
47:52 2 min. Tomasz Kulas #10 Przeszkadzanie
48:07 2 min. Roman Šimíček #31 Wysoko uniesiony kij
53:37 2 min. Grzegorz Pasiut #61 Wysoko uniesiony kij
60:33 2 min. Miroslav Zaťko #6 Natarcie
Najlepsi zawodnicy: Sopko, Łopuski.

KONIEC MECZU.
63min. GOL! Sokół strzela po precyzyjnym podaniu Da Costy.
61min. Da Costa oddaje niecelny strzał, chwilę później Csorich również niecelnie.
61min. Ponownie pierwsze wznowienie wygrywa zespół GKS Tychy

Rozpoczęła się dogrywka.

Koniec III tercji.
60min. GOL! Gdy wszyscy myśleli już o porażce GKS Tychy, w zamieszaniu krążek do bramki skierował Łopuski po celnym podaniu Pasiuta.
58min. Sok traci krążek w środkowej tercji, Danieluk wjeżda ze strzałem i Sobecki wraz y Majkowskim bronią.
57min. Atak GKS Tychy powstrzymany za bramką Sopko po słabym strzale Pasiuta.
56min. Kulas stanął przed świetną okazją umieszczenia krążka w bramce, Sobecki broni na refleks.
54min. GOL! Niewiele sekund przewagi upłynęło i Zatko z 3metreów mocnym strzałem pokonuje Sobeckiego.
53min. Jastrzębie ma problem wjechać w tercję GKS, nawet jeżeli to zrobią Tyscy obrońcy stają na wysokości zadania.
53min. Skutecznie w obronie Majkowski.
52min. Kulas mocno niecelnie.
51min. Tyszanie przejęli inicjatywę i zaczynaj śmielej atakować. Krążek po strzale Jakesa ląduje poza taflą.
50min. Łopuski w świetnym rajdzie. Znów lepszy Sopko, krążek zatrzymany na linii bramkowej.
49min. Da Costa w indywidualnej akcji, lepszy Sopko
47min. GOL! GKS zamyka rywala w hokejowym zamku raz po raz oddając strzał. W końcu Csorich strzela celnie z niebieskiej linii po podaniu Wanackiego.
46min. Kolejny strzał Kotlorza z dystansu.
45min. Simicek w dobrej sytuacji strzela ponad bramką
44min. sygnalizowana kara dla JKH, Łopuski zaczyna atak, kotlorz go wykańcza i akcja przerwana.
42min. Obie ekipy wyglądają jakby dopiero wchodziły w mecz, znów mamy bardzo nie dokadne podaniania i nieskuteczną grę w obronie
41min. Simicek po raz 3 wygrywa wznowienie rozpoczynające tercję.

Rozpoczęła się II tercja spotkania,

Koniec II tercji meczu.
40min. Jeszcze na ostatnie sekundy Rompkowski oddaje strzał. Sobecki broni parkanem.
39min. Sopko daleko od bramki, jednak się myli i omało co Parzyszek nie przejąłby krążka.
38min. Ani na moment krążek nie opuszcza tercji GKS, wzorcowo rozgrywana przewaga.
38min. Lipina mocno, ale trafia tylko w słupek, znakomita okazja dla JKH.
37min. Tychy nie wytrzymują naporu JKH i popełniają drugą karę w krótkim czasie.
37min. Groźny atak JKH i mamy karę dla Tychów.
36min. Woźnica zostawia krążek Bagińskiemu, a ten myli się z odległości kilku metrów.
35min. Majkowski popisuje się dobrym strzałem, Sopko dobija krążek, ale nie ma kto go dobić przed bramką.
35min. Gra wyraźnie się uspokoiła. Jakby powietrze zeszło na moment z hokeistów.
33min. Szybki atak, jednak strzał Simicka wyraźnie niecelny.
32min. Nieskuteczny atak Jastrzębia powstrzymany przez obronę.
31min. Drużyna Jastrzębia grała przez moment w 6, ale sędzia był skupiony na innych obowiązkach i nie zdołał tego dostrzec.
30min. Wiele błędów po obu stronach.
29min. Baranyk przed bramką nie zdołał strzelić.
29min. Pasiut w ostrym najeździe na bramkę, nie zdołał oddać strzału gdyż był dobrze powstrzymywany przez Zatko.
28min. Ponownie Jastrzębie "kradnie" sekundy z zegara podczas osłabienia i zmusza GKS do popełnienia błędu, mamy uwolnienie w tercji Tychów.
27min. Strzał Jakesa odbija się od pleksy i leci nad bramką, Sopko zachował się bardzo przytomnie i łapie krążek w powietrzu.
26min. Odłożona kara dla JKH. GKS gra w 6. Próba wyprowadzenia akcji, jednak gra przerwana.
26min. Krążek poza taflą i mamy wznowienie w tercji Jastrzębia.
25min. Pasiut do Da Costy za bramkę jednak po raz kolejny defensorzy JKH dobrze się spisują.
25min. Woźnica z pomysłem obok bramki, ale podanie niecelne i akcja zostaje przerwana.
24min. Górny obok bramki.
24min. wstrzelenie krążka przez Parzyszka złapane przez Sopko.
23min. Baranyk mocno ale czysto ciska na bramkę Labrygę.
22min. Pasiut w groźnej akcji minimalnie obok słupka.
22min. Da Costa w samotnym rajdzie na bramkę, jednak nie ma ani podania ani strzału.
21min. ponownie pierwsze wznowienie wygrywa Simicek.

Rozpoczęła się druga tercja spotkania.

Koniec I tercji meczu.
20min. Bryk z niebieskiej. Refleks Sobeckiego wziął górę.
18min. Majkowski-Parzyszek-Galant, jednak podanie nie dochodzi do tego ostatniego i koniec kolejnej akcji GKS na stracie krążka.
17min. Jastrzębie wybornie broni kolejne osłabienie dla swojego zespołu na koniec wyprowadzając atak, jednak strzał Bordowskiego zbyt słaby.
16min. Sokół nie trafia niemalże do pustej bramki. Cóż za okazja,
15min. Sopko dobrze pracuje kijem za bramką i zażegnuje niebezpieczeństwo.
15min. Da Costa prosto w łapawicę Jastrzębskiego bramkarza.
14min. Drobne starcie pomiędzy zawodnikami obu ekip.
14min. Kotlorz posyła zbyt mocne podanie do Bagińskiego i mamy uwolnienie.
13min. Strzał na bramkę Sopko obok słupka.
12min. Nieporadność zawodników GKS, Zatko przejmuje krążek i groźnym strzałem zagraża bramce Sobeckiego.
10min. GOL! Danieluk strzela z ostrego kąta, Sobecki lekko spóźniony.
10min. Danieluk wjeżdża w tercję, traci krążek by po chwili go odzyskać, rozgrywa akcję i mamy pierwsza bramkę meczu.
9min. JKH próbuje przejąć inicjatywę, jednak akcje kończą się bez strzału.
9min.Ciura z kłopotami wyprowadza krążek jednak chwilę póżniej go traci.
8min. dwa strzały najpierw Bagińskiego później Simicka, jednak żaden z nich nie znalazł drogi do siatki. póki co to gospodarze mają więcej okazji.
7min. Strzał Majkowskiego z dystansu spokojnie mrozi Sopko.
6min. Jastrzębie stara się zbić kilka sekund kary prowadząc spokojnie krążek i skutecznie im się to udaje. GKS nie jest w stanie wyjść z własnej tercji.
6min. Nieporozumienie w szeregach GKS i mamy uwolnienie podczas przewagi.
5min. Krążek poza taflą, jednak obyło się bez kary dla JKH.
5min. Niedozwolone podanie krążka ręka, gra będzie wznowiona w tercji Jastrzębia. Kara nałożona na Kapicę.
4min. Kotlorz z niebieskiej w przewadze jednak Sopko skutecznie broni. koniec kary dla Lipiny.
2min. pierwsza dobra okazja dla GKS Tychy. krążek po strzale zatrzymany tuż przed linią bramkową.
2min. kilka najazdów na bramkę z obu stron jednak żaden nie zakończony strzałem.
2min. Jastrzębie ciągle w ataku jednak bez strzału.
1min. Pierwsze wznowienie wygrywa Roman Simicek, jednak to Jastrzębie miało pierwszą szansę w ataku jednak Jakes wytrącił krążek spod łopatki Krala.