07:12 2 min. Martin Dudaš #2 Przeszkadzanie
10:47 25 min. Josef Fojtík #41 Atak z tyłu
15:14 2 min. Zane Kalemba #30 Opóźnianie gry
26:46 2 min. Rafał Radziszewski #31 Opóźnianie gry
31:11 2 min. Krzysztof Śmiełowski #6 Przeszkadzanie
31:11 2 min. Patrik Valčák #40 Przeszkadzanie
37:12 10 min. Bobby Preece #3 Kara za niesportowe zachowanie 10min
39:27 2 min. Jakub Więcki #21 Atak kijem trzymanym oburącz
49:27 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Podcięcie
51:29 2 min. Jakub Więcki #21 Atak kijem trzymanym oburącz
55:42 2 min. Jakub Więcki #21 Atak kijem trzymanym oburącz
60 - To była formalność. Valcak przejął krążek i sekundę przed końcem meczu, mimo asysty obrońcy wrzucił krążek do pustej bramki.
59 - GKS wycofuje bramkarza. Dudas przypadkowym wybiciem był bliski zdobycia bramki. Krążek jednak minął słupek i wyszło z tego uwolnienie.
58 - Katowice rzuciły się do ataku. Zapowiada się emocjonująca końcówka. Goście proszą o czas.
57 - Cracovia w przewadze, ale nie potrafi po raz kolejny tego wykorzystać. Solowa akcja Leszka Laszkiewicza i strzał w Kalembe.
55 - Potężna bomba Urbańczyka z niebieskiej. Broni Radziszewski.
54 - Powiało NHL na Siedleckiego! Piękna, indywidualna akcja Valcaka. Zawodnik Pasów dostał krążek w swojej tercji. Przejechał całą długość lodowiska mijając dwóch zawodników gości. Objechał bramkę i zagrał do Chmielewskiego, który wbił gumę pod poprzeczkę.
53 - Pasy zakładają zamek, ale nic z tego nie wynika. Warto zapamiętać koszykarską zbiórkę krążka w wykonaniu Dudasa.
52 - Wiecki na ławce kar, za to, iż wytrącił kij z ręki przeciwnikowi. Doprawdy dziwna decyzja sędziego.
51 - Gra toczy się w tercji Pasów. Drzewiecki uderza z 10 metrów. Broni bramkarz.
49 - Kara dla Sebastiana Kowalówki.
48 - Sporo akcji i strzałów z obu stron. Optycznie jednak przewagę osiągnęli gospodarze stosując wysoki pressing. .
46 - Sucharski rozprowadza całą akcję. Spychany podaje przed bramkę, a tam w krążek nie trafiają dwaj jego koledzy.
45 - Ależ zmarnowana szansa! Daniel podaje przed bramkę do swojego brata Leszka, a ten pudłuje.
44 - Dobrze znany pod Wawelem Sucharski wpakował krążek pod poprzeczkę technicznym strzałem z prawej strony.
42 - Ależ wielbłąd Radzika. Stojąc za bramką wyłożył gumę prosto na kij zawodnika gości. Na szczęście kąt był zbyt ostry i po natychmiastowym strzale krążek minął bramkę.
42 - Na lodowisku owacyjnie witana obsługa techniczna pogłębiająca dziurki pod bramką Kalemby.
41 - Gospodarze założyli zamek, jednak albo za wolno rozgrywali krążek, albo robili to niedokładnie i z przewagi wyszły nici.
39 - Wiecki na ławce kar.
38 - 10 minut kary dla Preece za niesportowe zachowanie.
37 - Kolejna składna akcja gospodarzy zakończona strzałem Słabonia.
35 - Leszek Laszkiewicz uderzył w swoim stylu z prawej strony. Bramkarz GKS był na posterunku.
34 - Świetna akcja gospodarzy. Krążek ja po sznurku wędrował od Bescha do Słabonia, a ten wyłożył go Danielowi Laszkiewiczowi. Kapitan Cracovii ze stoickim spokojem umieścił go w pustej bramce.
32 - Obie drużyny grają 4:4. Niestety, akcji jak na lekarstwo.
31 - Obustronne wykluczenie. Na ławce kar Valcak i Śmiełowski.
30 - Ależ szczęście gości! Kalemba widząc, iż krążek przechodzi między jego parkanami po prostu na nim usiadł ratując zespoł przed stratą bramki.
29 - Bliski zdobycia bramki Daniel Laszkiewicz, ale krążkiem trafił w leżęcego na lodzie kolegę.
28 - W Chwili gdy Chmielewski dotknął łyżwą tafli pada gol dla gości. Bepierszcz podał z tyłu bramki do Wieckiego, a ten uderzył pod poprzeczkę.
27 - Zamieszane w tercji gospodarzy. Krążek wpada do bramki Cracovii, ale w chwile wcześniej poruszył ją Radziszewski. Sędzia przeanalizował zapis wideo i trafienia nie uznał. Kara dla krakowskiego bramkarza, odsiaduje Chmielewski.
26 - Ależ się działo w tej minucie. Najpierw atak dwóch na jednego źle rozegrali goście i niecelnie uderzył Bychawski. Ruszyła kontra i Kostecki wyłożył gumę Sebastianowi Kowalówce. Ten wyczekał Kalembe i ze stoickim spokojem umieścił krążek w sieci.
25 - Frączek uderzał z prawej strony i na raty łapie Radziszewski.
24 - Daniel Laszkiewicz szarżuje prawą stroną. Rajd kończy strzałem w bramkarza.
23 - Potężne uderzenie Cescona z prawej strony zbija parkanem Radzik.
22 - Fatalnie zachował się Valcak. Miał praktycznie pustą bramkę i uderzył obok. W odpowiedzi goście niedokładnie rozgrywają dobrze zapowiadającą się kontrę.
21 - Najpierw Adrian Kowalówka, a w chwilę potem Dudas próbowali strzałów z niebieskiej. Dwukrotnie górą Kalemba.
Koniec pierwszej tercji
19 - Sebastian Kowalówka próbował podać z tyłu bramki na kij Piotrowskiego. Wmieszali się w to wszystko defensorzy gości i wybili gumę.
18 - Odważnie zaatakowali goście. wymiana krążka z klepy zakończona strzałem Frączka z lewej strony. Radzik na posterunku.
17 - Potężna bomba Kłysa z niebieskiej. Zbija do boku Kalemba. Goście w komplecie.
16 - Cracovia w komplecie, za to mamy karę dla bramkarza z Katowic za poruszenie bramki. Odsiaduje Elliott.
14 - Popko kąśliwym strzałem na pełnej szybkości próbował zaskoczyć Radzika.
12 - Cracovia mimo gry w osłabieniu radzi sobie całkiem dobrze. goście nie bardzo maja pomysł na zaatakowanie.
10 - Fojtik za atak na przeciwnika od tyłu i spowodowanie kontuzji otrzymuje karę meczu. Pięć minut kary dla Cracovii. Odsiaduje Ziętara.
9 - Groźny atak Pasów. Słaboń uderza ale mrozi Kalemba. Po chwili bramkarz znowu górą po strzale Daniela Laszkiewicza.
8 - Gospodarze nie dali sobie założyć zamka. Strzał Drzewieckiego z lewej strony to chyba zbyt mało jak na dwie minuty gry w przewadze.
7 - Dudas na ławce kar. Zamieszanie pod bramką Radziszewskiego. Trochę przepychanek i mamy bulik.
6 - Jak na razie ładne, wyrównane spotkanie. Drzewiecki wjechał odważnie w tercję Cracovii i uderzył w Radzika.
4 - Z okolic niebieskiej przymierzył Kłys. Bramkarz zbija do boku.
2 - Elliott uderzył z lewej strony. Radziszewski na posterunku.

#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 2 2.00 34 34 0 0 0 0 94.12 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#27 Adrian Kowalówka LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka ŚR 1 0 0 0 1 1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0