02:55 2 min. Łukasz Zachariasz #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:22 2 min. Rafał Dutka #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:45 2 min. Jakub Jaskólski #17 Trzymanie przeciwnika
41:26 2 min. Michał Kotlorz #87 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:29 2 min. Jarosław Kuc #78 Przeszkadzanie
47:54 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Zahaczenie
49:46 2 min. Jarosław Dołęga #29 Zahaczenie
53:32 2 min. Adam Bagiński #3 Uderzanie kijem
56:03 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie

--

57 min - GOOL! Pasiut do pustaka po błędzie Kuca, który wyłożył mu krążek na łopatkę kija w tercji neutralnej

56:04 - CZAS DLA ZAGŁĘBIA. Nowak zjechał z bramki!

55 min - Parzyszek z najazdu wystrzelił jak z petardy, broni Nowak

53 min - Jedna z ostatnich szans Zagłębia jeżeli myślą o korzystnym rezultacie. Grając z przewagą hokeiści z Sosnowca nie są w stanie zamknąć jednak rywala we własnej tercji

49 min – GOOL! Dutka z niebieskiej pakuje krążek do siatki obok bezradnego Nowaka

46 min - Tyszanie starają się wjechać z krążkiem do bramki

43 min - Sosnowczanie starali się doprowadzić do wyrównania grając z przewagą jednego zawodnika, lecz nie zdołali celnie uderzyć na bramkę Sobeckiego

37 min - W odpowiedzi Csorich huknął z niebieskiej, krążek nad poprzeczkę zbił Nowak

37 min - Kulik strzelił na bramkę, gumę przekierował Majoch nad poprzeczkę

34 min - Cychowski z bliska dwukrotnie, szczęśliwie broni Sobecki

33 min - Baranyk zderzył się z Działo i zjechał do boksu przy pomocy kolegów

30 min - Kuc z bulika wprost w parkany Sobeckiego, goście już w komplecie

29 min - Dźwięk metalowego odbicia po strzale T.Kozłowskiego, sosnowiczanie dążą do wyrównania

28 min - T.Kozłowski wyjechał z kontratakiem, lecz został powstrzymany przez Jakesa, chwilę później Szewczyk obok słupka

27 min - Działo przejął krążek przy bandzie i silnie strzelił na bramkę GKS. Guma przeszła obok słupka

25 min - Kulik bramkarskim rzutem przerwał kontratak tyszan, wcześniej Baca ponownie próbował zaskoczyć Sobeckiego

24 min - Dołęga spudłował po dwójkowej akcji z Szewczykiem

23 min - Pasiut uderzył w słupek, Csorich mając przed sobą pustą bramkę strzelił nad poprzeczką!

22 min - Łopuski najechał lewą stroną tafli i strzelił nad lodem, po interwencji bramkarza Zagłębia krążek zatrzymał się przed linią

21 min - Po strzale Jakesa przeleciał po rękawicy Nowaka i spadł za bramką

17 min - Baca ponownie próbował indywidualnie doprowadzić do wyrównania, lecz krążek po jego strzale zdołał odbić Sobecki

15 min - GOOL! Łopuski wyłożył gumę przed bramkę,a Da Costa skierował ją przy słupku obok łyżwy Nowaka

14 min - Ponownie Bagiński z bliska, nie ma bramki

13 min - W odpowiedzi Bagiński mocno z najazdu, lecz obok słupka

12 min - Cychowski z niebieskiej, krążek do lodu przycisnął bramkarz przyjezdnych, chwilę później guma po strzale Majocha ponownie padła łupem bramkarza gości

11 min - Sosnowiczanie zagrają po raz pierwszy w dzisiejszym spotkaniu z przewagą jednego zawodnika. Drużyna K.Podsiadło nie potrafi jednak założyć zamka w tercji GKS

9 min - Kolejna dobra akcja Zagłębia. Baca wyjechał z krążkiem i podał w stronę Majocha. Ten nie trafił jednak w krążek i szybko zakończył tą akcję

7 min - Pierwsza groźna akcja miejscowych. Strzał T.Kozłowskiego odbija bramkarz gości, dobitka Szewczyka również wybroniona przez Sobeckiego

5 min - Podsiadło wyjechał z tercji i strzelił mocno w stronę Sobeckiego, ten zbił krążek do boku

4 min - Woźnica na raty, guma w łapaczce Nowaka. Chwilę później Da Costa silnie po lodzie - broni ponownie bramkarz miejscowych

4 min - Pierwsze wykluczenie w dzisiejszym pojedynku. Grając w przewadze Dutka huknął z niebieskiej, gumę zdołał wyłapać Nowak

3 min - Ciura po wznowieniu mocno uderzył na bramkę Nowaka, gumę do boku zbił bramkarz Zagłębia

2 min - Pasiut wypuścił krążek w tercję Zagłębia,a nadjeżdżającego do gumy Łopuskiego uprzedził Nowak

1 min - Witamy i zapraszamy na LIVE z Sosnowca. Pierwsze wznowienie dla gości