09:18 10 min. Miroslav Zaťko #6 Atak w okolice głowy lub szyi
18:56 2 min. Mateusz Bryk #69 Uderzanie kijem
20:00 2 min. Adrian Kowalówka #27 Ostrość
27:27 2 min. Milan Karlíček #15 Zahaczenie
31:31 2 min. Martin Dudaš #2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:05 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
41:23 2 min. Jarosław Kłys #21 Atak kijem trzymanym oburącz
44:44 2 min. Kamil Górny #17 Zahaczenie
49:39 2 min. Mateusz Bryk #69 Zahaczenie
56:45 2 min. Nicolas Besch #74 Ostrość
Koniec! JKH ze zwycięstwem. Stan rywalizacji 3:1 dla Cracovii.
60 min. - Ależ emocje! Strzał Kłysa z niebieskiej. SŁUPEK!
58 min. - GOOOL! 4:5! Kontra Pasów, Słaboń w sytuacji sam na sam pokonuje Kosowskiego.
58 min. - Danieluk nie strzelił do pustej bramki.
57 min. - Na ławkę kar wędruje Besch.
56 min. - Chmielewski. Dobry, kąśliwy strzał z nadgarstka. Broni Kosowski!
54 min. - Jak na razie jastrzębianie kontrolują przebieg meczu i znakomicie grają w obronie. W ataku również są bardziej pomysłowi.
52 min. - Świetnie w obronnie gra Urbanowicz! Przyciska krążek do bandy w tercji rywala.
51 min. - Cracovia sprawia wrażenie, jakby była pogodzona z porażką. Szarpać próbuje czeski atak.
50 min. - Bryk wędruje na ławkę kar! Szansa dla Pasów.
50 min. - GOOOL! 5:3! Danieluk z najbliższej odległości, po podaniu Prochazki, pokonuje Radziszewskiego.
48 min. - Kosowski!!! Takie interwencje budują drużynę! Najpierw świetnie wyjechał z bramki i wybił krążek, a później znakomicie interweniował po strzale Valczaka.
46 min. - Zamek Cracovii. Świetnie broni Kosowski.
45 min. - Szarżującego Fojtika próbował zatrzymać Górny. Czech utrzymał równowagę, ale w sytuacji sam na sam nie pokonał Kamila Kosowskiego.
43 min. - Górny próbował dobijać uderzenie z powietrza, jednak tym razem nie udało mu się trafić do siatki.
42 min. - Dudasz już na lodzie. Chwilę później na ławkę kar wędruje Kłys. Dał się sprowokować Urbanowiczowi.
41 min. - Krążek rzucony. Zaczynamy trzecią tercję. Do końca wykluczenia Cracovii zostało 65 sekund.

Koniec II tercji
40 min. - Kara dla Cracovii za nadmierną ilość graczy na lodzie.
39 min. - Urbanowicz! Ależ miał znakomitą okazję. Nie zdołał jednak oddać strzału.
38 min. - Atak za atak, akcja za akcję. Tempo meczu zdecydowanie szybsze.
37 min. - Zrobił nam się finał, jakiego oczekiwali wszyscy kibice.
35 min. - GOOOL! 4:3! Prochazka wyprowadza jastrzębian na prowadzenie! Świetnie zmieścił krążek pod poprzeczką!
33 min. - Prochazka z niebieskiej i krążek zdołał podbić jeszcze Bordowski, ale zatrzymał się on na siatce nad bramką.
32 min. - Kara dla Dudasza i jastrzębianie zagrają w przewadze.
31 min. - Zatko zostawił krążek Kralowi, ten uderzył z klepy, ale Radziszewski zdołał złapać krążek.
30 min. - Teraz z atakiem wyszli podopieczni Jirziego Reżnara. Bordowski wyhamował, dograł do Lipiny. Ten miał idealną okazję, ale... bramka Radziszewskiego została poruszona.
30 min. - Kontra krakowian. Leszek Laszkiewicz przed szansą, ale nie zdołał zmieścić krążka w siatce.
29 min. - Jastrzębianie uskrzydleni zdobyciem dwóch bramek mają z pewnością ochotę na kolejne.
27 min - GOOOL! 3:3! Zatko doprowadza do wyrównania!
26 min. - Prochazka! Guma zatrzymała się na poprzeczce.
25 min. - Ożywili się jastrzębianie. Zdenek pojechał z kontrą, jednak zagrał zbyt indywidualnie, oddając strzał. Na drugim skrzydle był bowiem niepilnowany Bordowski.
24 min. - GOOOL! 2:3! Kamil Górny strzałem z powietrza pokonuje Rafała Radziszewskiego!
23 min. - Chmielewski! Ładnie zmylił Kosowskiego, ale trafił w podstawę bramki.
23 min. - Obie drużyny w pełnym zestawieniu.
22 min. - Kosowski zalicza swoją pierwszą udaną interwencję.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę. Oba zespoły rozpoczną zagrają 4 na 4. To efekt małej sprzeczki, która wywiązała się po syrenie.

20 min. - GOOOL! 1:3 Daniel Laszkiewicz trącił krążek po wrzutce Nicolasa Bescha. Sopko zdenerwowany postawą swoich obrońców zjechał z bramki. Wszedł Kosa
19 min. - Kara dla Bryka i szansa dla krakowian, by jeszcze przed przerwą podwyższyć prowadzenie.
18 min. - Kocioł pod bramką Radziszewskiego. Na szczęście dla krakowian w porę zażegnany.
17 min. - GOOOL! 1:2! Urbanowicz na raty pokonuje Radziszewskiego. Jastrzębscy kibice w ekstazie.
14 min. - Urbanowicz! Miał świetną okazję na to, by zdobyć kontaktowego gola. Zabrakło odrobiny szczęścia.
13 min. - GOOOL! 0:2! Kontra Pasów. Fojtik w sytuacji sam na sam pokonuje Sopkę. Świetny zwód na bekhend i uderzenie pod poprzeczkę.
12 min. - GOOOL! 0:1! Leszek Laszkiewicz zagrał gumę do ustawionego na linii niebieskiej Martina Dudasza, a ten popisał się pięknym strzałem, który trafił w samo okienko. Sopko zasłonięty przez Lipinę.
11 min. - Kontra Urbanowicza, strzał z bekhendu, ale Radziszewski ze spokojem interweniuje.
10 min. - Póki co krakowianie nie potrafią założyć zamka.
10 min. - Będzie kara dla jastrzębian. 2+10 dla Miroslava Zatki.
9 min. - Ależ okazja Pasów! Leszek Laszkiewicz miał przed sobą tylko jastrzębskiego golkipera. Wymanewrował go, ale uderzenie z bekhendu nie było najlepsze.
8 min. - Ładna wymiana krążka III formacji krakowian. Strzał Chmielewskiego, ale wyborna interwencja Sopki.
7 min. - Dvorzak próbował zaskoczyć Sopkę strzałem z nadgarstka, ale słowacki brakarz zdołał skrócić kąt.
5 min. - Trochę walki pod bandą.
4 min. - Besch z bliska, ale spokojnie broni Sopko.
3 min. - Dwie szanse jastrzębian. Najpierw uderzał Górny, a potem po krążek po wrzutce Krala starał się zbić Prochazka. "Radzik" w ostatniej chwili!
2 min. - Jak na razie, na lodzie hokejowe szachy.
2 min. - Sopko wybił krążek z własnej tercji. Będzie uwolnienie.
1 min. - Pierwszy bulik dla Cracovii! Zaczynamy czwarty mecz finałowy.

Przed czwartym meczem trener gospodarzy Jirzi Reżnar zdecydował się na kilka roszad w składzie. Prawdopodobnie w bramce zobaczymy Ramona Sopkę. Poza meczowym zestawieniem znaleźli się Szymon Marzec i Marcin Słodczyk. Rudolf Rohaczek stwierdził, że zwycięskiego składu się nie zmienia.

#98 Maciej Rompkowski ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Błażej Salamon ŚR 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#60 Ramón Sopko B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Miroslav Zaťko LO 1 0 0 0 1 3 12 2 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Jiří Zdeněk ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 5 5.06 29 29 0 0 0 0 82.76 59:20 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#27 Adrian Kowalówka LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka ŚR 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Daniel Laszkiewicz PS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0