43:37 2 min. Tomáš Jakeš #46 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:50 2 min. Ladislav Gábriš #18 Uderzanie kijem
46:54 2 min. Martin Przygodzki #10 Trzymanie przeciwnika
47:17 2 min. Michał Kasperczyk #11 Trzymanie przeciwnika
49:30 20 min. Tobiasz Bernat #40 Kara za niesportowe zachowanie 10min
49:30 20 min. Ladislav Gábriš #18 Kara za niesportowe zachowanie 10min
55:24 2 min. Jerzy Gabryś #17 Przeszkadzanie
57:51 2 min. Mateusz Bepierszcz #8 Wysoko uniesiony kij
57:51 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
Koniec meczu
59 min. - GOL! 2:8! Kalinowski z wielką gracją mija Szczerbę i ustala wynik spotkania. Doskonałe dogranie Piotrowicza
57 min. - Dornicz! Ależ fatalnie przestrzelił po podaniu Jarosa.
55 min. - Szansa teraz przed Mikeszem, ale został wypchnięty przez Jerzego Gabrysia. Po chwili sędzia Breske nakłada na oświęcimskiego defensora dwuminutowe wykluczenie.
55 min. - Mikesz! Mrozi Fikrt.
53 min. - Przygodzki! Broni Fikrt. Bardzo dobre uderzenie słowackiego skrzydłowego.
51 min. - Teraz katowiczanie grają jakby z większą werwą. Fikrt pewnie strzeże swojego posterunku.
50 min. - Mieliśmy pojedynek pięściarski. Gabrisz - Bernat. Było jak w NHL. Obaj zrzucili rękawice, ściągnęli kaski i zaczęli się okładać. Lepszy w tym starciu katowiczanin, choć stracił koszulkę.
49 min. - Kasperczyk powrócił na lód. Gramy w końcu 5 na 5.
48 min. - Teraz dwie minuty dla Kasperczyka. Posypały się kary i mecz się zaostrzył.
47 min. - Akcja Tvrdoń-Barinka, ale ten drugi nie ma dzisiaj szczęścia.
47 min. - Teraz dwie minuty karne dla Przygodzkiego.
45 min. - Próba kontrataku: Jaros z Tabaczkiem, akcja przerwana.
45 min. - Katowiczanie przez 47 sekund będą grać w podwójnej przewadze. Na ławce kar Jakesz i Gabrisz.
44 min. - Dwie minuty kary dla Jakesza.
42 min. - GOL! 2:7! Roman Tvrdoń podwyższa wynik, dobijając z zerowego kąta uderzenie Petera Barinki. Z przebiegu meczu zasłużył na to trafienie.
41 min. - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40 min. - Teraz okazja dla katowiczan, ale mrozi Fikrt.
38 min. - GOL! 2:6! Kalinowski na niebieską do Ciury, a ten precyzyjnym uderzeniem zaskakuje katowickiego golkipera.
36 min. - GOL! 2:5! I wykrakałem Jaros znakomicie wjechał przed bramkę i strzałem między parkanami zmusił Szczerbę do kapitulacji.
35 min. - Tabaczek z Krokoszem odpoczną przez dwie minuty. Sami są mocno zdziwieni decyzją sędziego Breskego. Gra 4 na 4 śmierdzi dzisiaj golem.
35 min. - Świetnie radzi sobie dzisiaj duet Piotrowicz-Kalinowski. Szukają się na lodzie i często powodują szybsze bicie serca u katowickich obrońców.
33 min. - Coraz bardziej kotłuje się pod bramką Szczerby. 31 min. - Słodczyk przejechał całą taflę, ale jego uderzenie z bekhendu nie sprawiło Fikrtowi większych problemów,
30 min. - Tvrdoń kapitalnym podaniem obsłużył Barinkę, ale ten w dogodnej sytuacji fatalnie skiksował.
29 min. - Jaros już na lodzie.
29 min. - Kolejna świetna kontra biało-niebieskich. Tabaczek do Wojtarowicza, ale broni Szczerba,
28 min. - Ładna kontra oświęcimian. Piotrowicz wzdłuż bramki do Kalinowskiego, ale ten nie trafił w krążek. Usprawiedliwia go fakt, że przeszkadzał mu katowicki defensor.
27 min. - Dwie minuty karne dla Jarosa. GieKSa w przewadze.
27 min. - GOL! 2:4! Wojciech Wojtarowicz przejechał z krążkiem niemal połowę tafli i strzałem pod poprzeczkę pokonał Szczerbę.
25 min. - Piotrowicz dostrzegł Kalinowskiego i dograł mu krążek między buliki. "Kalinoś" chciał posłać gumę między parkany Szczerby, ale katowicki bramkarz nie dał się pokonać.
25 min. - Słodczyk, próbował uderzać z okolic bulika, ale to był strzał raczej do statystyk.
23 min. - Kasperczyk! Ależ petarda z linii niebieskiej. Efektowna, a zarazem skuteczna interwencja Szczerby.
23 min. - Gramy 5 na 5, a biało-niebiescy praktycznie zamknęli rywali w tercji.
22 min. - Dwie dogodne sytuacje dla Unii. Najpierw Barinka z okolic trafia w słupek, a później Piotrowicz nie wykorzystuje nieszablonowego dogrania Bepierszcza.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę.

Koniec I tercji. Mieliśmy małe problemy z internetem, ale mamy nadzieję, że w drugiej tercji wszystko będzie już ok.
20 min. - GOL! 2:3! Zukal pięknym strzałem z okolic niebieskiej pokonuje Fikrta. Uderzenie praktycznie w samo okienko.Bramka do szatni.
18 min. - Danko wrzucił gumę spod bandy, licząc na to, że krążek uda się zbić któremuś z napastników. Jednak Fikrt był na posterunku.
17 min. - Słodczyk! Ale czujna interwencja Fikrta. Środkowy GieKSy próbował umieścić gumę w krótkim rogu.
16 min. - 79 sekund potrzebowali biało-niebiescy, by odzyskać kontrolę nad meczem.
15 min. - GOL! 1:3! Mija dziesięć sekund i mamy kolejnego gola autorstwa Tabaczka. Asystę zalicza Marcin Jaros, który tym razems dogrywał z prawego skrzydła.
15 min. - GOL! 1:2! Tabaczek wykorzystuje podanie Jarosa i pokonuje Szczerbę w sytuacji sam na sam. Dogranie "Maliniaka" - palce lizać
14 min. - Bigos! Ale jego uderzenie zatrzymało się na poprzeczce!
14 min. - GOL! 1:1! Kalinowski dostaje znakomite podanie od Piotrowicza i posyła krążek w długi róg.
13 min. - Drobna sprzeczka między Tvrdoniem a Jaskólskim, obaj wędrują na ławkę kar.
10 min. - Tvrdoń po raz kolejny do Barinki, ale słowacki skrzydłowy uderza wprost w przerwę.
10 min. - Sporo niedokładnych akcji po obu stronach.
9 min. - Gospodarze w komplecie.
9 min. - Teraz groźna akcja duetu Barinka-Tvrdoń, ale bez efektu bramkowego.
8 min. - Na razie słabo wygląda gra oświęcimian w przewadze. Zamek nie został jeszcze założony, choć minęło już grubo ponad 40 sekund.
8 min. - Pierwsze wykluczenie w tym meczu. Na ławce kar kapitan GieKSy Marcin Frączek.
7 min. - Tvrdoń pięknym podaniem wypuścił Barinkę. Słowacki skrzydłowy uderzył z "klepy", ale broni Szczerba.
7 min. - Mikesz! O krok od podwyższenia rezultatu! Świetna interwencja Fikrta. Przysnęła na moment oświęcimska obrona.
5 min. - Pierwszy groźny strzał oświęcimian. Wojtarowicz z okolic niebieskiej, ale broni Szczerba.
4 min. - Wiele prostych błędów popełniają goście. Niedokładnośc..
2 min. - GOL! 1:0! Mikesz otwiera wynik spotkania. Ambicja GieKSy została szybko nagrodzona.
2 min. - Bernat! Dogodna sytuacja, próba zwodu na bekhend, ale jego zamiary przewidział oświęcimski golkiper.
1 min. - Agresywnie zaczęli katowiczanie. Dwie groźne sytuacje Przygodzkiego, ale broni Fikrt.
1 min. - Zaczynamy spotkanie. Pierwszy bulik dla oświęcimian.

Witamy z "Satelity". W bramkach Fikrt i Szczerba.
#1 Andriej Chapkow B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Nikifor Szczerba B 8 8.00 47 47 0 0 0 0 82.98 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#11 Michał Kasperczyk LO 0 1 0 1 1 3 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0