4:2 Marcin Kolusz #85 ( Pavel Mojžíš #53 ) +/-
12:05 2 min. Milan Baranyk #28 Przeszkadzanie
15:53 2 min. Tomasz Malasiński #89 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:30 2 min. Peter Tabaček #55 Wysoko uniesiony kij
36:17 2 min. Tomasz Połącarz #23 Uderzanie kijem
50:02 2 min. Marcin Jaros #32 Uderzanie kijem
52:18 2 min. Kacper Guzik #10 Ostrość
60 min. - 35 sekund do końca.
59 min. - Zigardy zjechał z bramki.
59 min. - Tym razem czas dla Unii.
59 min. - Ostatnie dwie minuty trzeciej tercji.
56 min. - Bepierszcz wyłożył krążek Kalinowskiemu, Żigardy odbija krążek.
55 min. - Czas dla GKS Tychy. 5:04 do końca trzeciej tercji.
55 min. - Baranyk stracił krążek na rzecz Lipiny, czeski napastnik marnuje świetną okazję.
54 min. - Gospodarze w sytuacji 3 na 1, Bepierszcz oddaje niesygnalizowany strzał, który ląduje obok bramki.
53 min. - Unia zagra w przewadze, Guzik na ławce kar.
51 min. - GOOOL! 4:2! Kolusz błyskawicznie wykorzystuje grę w liczebnej przewadze.
49 min. - Bepierszcz świetnie odebrał krążek tyskiemu zawodnikowi, ruszył z kontrą i podał do Piotrowicza, jednak wychowanek Unii nie zdołał z pierwszego krążka pokonać Żigardiego.
47 min. - Adamus ewidentnie faulowany przez tyskiego gracza, sędzia nie reaguje.
45 min. - Ileż szczęścia w tej tercji ma Unia... Kolusz(?) nie trafia do właściwie pustej bramki...
43 min. - Piotrowicz rusza z kontrą, obrońca tyski po jego strzale podbija krążek i gra przerwana. Wznowienie w tercji GKS.
42 min. - Niebywałe jak Malasiński nie zdobył gola... Zmarnowana wybitna okazja na bramkę numer dwa.
41 min. - Krążek dla Unii.

40 min. - Ależ podanie dostał Tvrdoń od Zosiaka, pojedynek sam na sam wygrywa Żigardy.
39 min. - Jaros wprost w Żigardiego.
39 min. - Unia w pełnym składzie.
38 min. - Tyszanie rozgrywali krążek, po strzale Mojżisza ląduje on w raku Fikrta.
37 min. - Połącarz ląduje na ławce kar.
33 min. - Ależ GKS Tychy miał okazję! Parzyszek z najbliższej odległości nie trafia, później Fikrt broni bombę posłaną przez Wanackiego. Było blisko drugiego gola dla GKS.
30 min. - GOOOL! 4:1! Peter Tabaczek! Fantastycznie z prawego skrzydła przymierzył napastnik Unii, czy Tychy się podniosą?
29 min. - Próba Różańskiego z pierwszego krążka, łapie Żigardy.
28 min. - Unia w pełnym zestawieniu.
27 min. - 37 sekund do końca kary Tabaczka.
26 min. - Tvrdoń był bliski skompletowania hattricka, w dodatku podczas gry w osłabieniu, ale Żigardy nie dopuszcza do straty czwartego gola.
26 min. - Tyszanie zagrają w przewadze.
25 min. - Obrońcy Unii puścili Stebera, ten oddał strzał z lewego bulika, Fikrt nie zatrzymuje krążka, lecz nie ma nikogo, aby dobił ten strzał.
24 min. - Ładnie Bepierszcz objechał tyskich graczy, oddał strzał, ale efektu bramkowego nie ma.
24 min. - Mojżisz uderzył z klepy, ale krążek zatrzymał się na siatce, nad pleksi, wznowienie w tercji Unii.
21 min. - Bulik dla Tychów.

20 min. - GOOL! 3:1! Tvrdoń przejmuje krążek i fantastycznie umieścił krążek między parkanami Sztefana Żigardiego. 3:1 dla gospodarzy.
17 min. - GOOL! 2:1! Szybko Unia wykorzystuje przewagę, Połącarz dostaje na środek podanie od Jarosa i strzela na 2:1.
15 min. - GOOL! 1:1! Kontrowersyjna bramka, sędzia powinien odgwizdać uwolnienie, lecz tego nie zrobił, tyszanie to wykorzystali i Parzyszek skierował krążek do siatki. Sulka podawał sprzed linii niebieskiej.
15 min. - Ładnie z nadgarstka próbował zaskoczyć Tvrdoń, Żigardy jednak czujny.
13 min. - Unia w przewadze, Baranyk na ławce kar.
12 min. - Wojtarowicz z backhandu przed Żigardym, ale uderzył bez pomysłu.
11 min. - Łopuski z okolic prawego bulika, ale "Fiki" nie był zasłonięty i spokojnie złapał krążek.
9 min. - Unia wyszła z kontrą, ale Gabrisz źle rozprowadził krążek i z tej akcji nic nie wynikło.
7 min. - Barinka wyłuskał krążek zza bramki tyskiej, podał do Jarosa, ale Żigardy broni z największym trudem.
6 min. - Havlik z okolic niebieskiej, broni Fikrt, z poprawką rusza Bagiński, ale oświęcimianie zażegnali niebezpieczeństwo.
4 min. - Łopuski próbował strzelać z nadgarstka, Fikrt łapie gumę do raka!
2 min. - Oświęcimianie dobrze rozpoczęli! Trener Szejba kieruje pierwsze pretensje do swoich obrońców.
2 min. - GOOOL! 1:0! Pierwsza akcja oświęcimian i mamy bramkę! Gabryś wrzucił krążek z niebieskiej, Żigardy odbił instynktownie, ale w odpowiednim miejscu i czasie znalazł się Roman Tvrdoń.
1 min. - Zaczynamy!

Witamy z Oświęcimia! Za chwilę rozpocznie się mecz numer 4 półfinałowej Świętej Wojny.

#87 Roman Tvrdoň LS 2 0 0 0 2 2 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Adrian Parzyszek ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0